Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lean mass

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lean mass

    pozdrav svima ! Novi sam clan ove stranice.
    195 cm sam visok i trenutacno imam 75 kg. zadnja 3 mjeseca sam radio na definiciji. skroz sam bio uklonio hidrate pa sam se poprilicno osusio i izgubio dio snage koju sam imo prije nego sto sam smrso sad mislim ic na ciste misice bez puno masnih naslaga. pa sam mislio kupiti cell tech i jest po 9 obroka na dan s obzirom da imaju na dane treninga omjer proteina i hidrata 1:1.5 i na dane ne treniranja 1:1
    Normalno da cu i trening mjenjati. Prije sam treniro do 10 puta u 7 dana, po 90-150 min na dan. sad sam mislio da pocnem po 80 min trenirati po 2-3 misica na dan 5-6 puta tjedno.

    Moze li mi netko reci kako poceti fino da mi se nebi puno masnih naslaga na pocetku nakupljalo.

    p.s. jeli ovaj cell tech tako dobar kao sto svi govore i jel mi moze pomoci u ovome sto sam mislio.

    pozz hvala svima

  • #2
    Re: Lean mass

    momak pa prosao ti prvi april...

    Comment


    • #3
      Re: Lean mass

      molim samo ozb. odgovore hvala ..... !!

      Comment


      • #4
        Re: Lean mass

        75kg na 195 :O .. tebi treba barem 20 kg da izgledaš normalno.. neće ti se masne naslage skupljat ako budeš jeo čisto..5 treninga tjedno ok.. čak i previše ako si početnik, cell tech tj muscletech općenito je precjenjen, za te novce možeš kupit puno boljih stvari..
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #5
          Re: Lean mass

          Originally posted by insane View Post
          195 cm sam visok i trenutacno imam 75 kg. zadnja 3 mjeseca sam radio na definiciji.
          Animals Wallpapers (14).jpg

          Jedi!
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Lean mass

            A znam da je premalo 75 na 195 zato sad idem na masu.. imo sam prije 95kg (salo vecinom) pa sam evo spustio na 75 iscrto se pa sam mislio malo pomoc traziti po internetu.. sto se tice dobivanja misica bez puno masnih naslaga .. i koje suplimente preporucujete?

            Comment


            • #7
              Re: Lean mass

              zasto i ides na definiciju ako ti fali masa,meni to odvratno izgleda,cak i moj lega koji je na 175 cm 94 kg ide na masu jos gore,a ti se definiras

              Comment


              • #8
                Re: Lean mass

                ma htjeo skinut stomak.. evo uspieo sam pa sad gledam kako da nabijam misice efektivno pa trazim malo pomoci itd

                Comment


                • #9
                  Re: Lean mass

                  Originally posted by insane View Post
                  ma htjeo skinut stomak.. evo uspieo sam pa sad gledam kako da nabijam misice efektivno pa trazim malo pomoci itd
                  masa ti je laksi dio nego definicija,jedi,treniraj,spavaj...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lean mass

                    Originally posted by simbaaa View Post
                    masa ti je laksi dio nego definicija,jedi,treniraj,spavaj...
                    evo gore sam naveo sta planiram radit pa jeli mi to sve ok ? ili moram nesto jos mijenjati ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lean mass

                      http://www.building-body.com/trening...m-za-masu.html

                      Doručak: 5 jaja, zdjela zobenih pahuljica sa mlijekom, vitamini B- kompleks
                      Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
                      Ručak: pureća prsa, smeđa riža, povrće, salata
                      Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
                      Večera: palenta, sir
                      Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
                      Umjesto winnera 14 možeš uzet mass gainer, a pwm nek bude P: 40%, glukoza: 60%

                      Comment


                      • #12
                        Re: Lean mass

                        Brate ako krenes s tako malo kg da nabacujes cistu misicnu masu vjeruj mi brzo ces odustati jer ce ti rezultati biti spori... dobro je to sto si smrsao sad ako krenes na masu mozes jos brze da se udebljas a da ne budes debeo, dovoljno ti je da odrzavas bf 10-15% a da ti i misici rastu fino, al zato samo puno jedi
                        Moj log
                        http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Lean mass

                          Originally posted by zv0 View Post
                          http://www.building-body.com/trening...m-za-masu.html

                          Doručak: 5 jaja, zdjela zobenih pahuljica sa mlijekom, vitamini B- kompleks
                          Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
                          Ručak: pureća prsa, smeđa riža, povrće, salata
                          Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
                          Večera: palenta, sir
                          Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
                          Umjesto winnera 14 možeš uzet mass gainer, a pwm nek bude P: 40%, glukoza: 60%
                          hvala na usmjeravanju tako sam i ja nesto planiro hehe

                          Comment


                          • #14
                            Re: Lean mass

                            Originally posted by Levu View Post
                            Brate ako krenes s tako malo kg da nabacujes cistu misicnu masu vjeruj mi brzo ces odustati jer ce ti rezultati biti spori... dobro je to sto si smrsao sad ako krenes na masu mozes jos brze da se udebljas a da ne budes debeo, dovoljno ti je da odrzavas bf 10-15% a da ti i misici rastu fino, al zato samo puno jedi
                            ocu naravno jest ko lav haha hvala na odg.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Lean mass

                              Volio bih jos da mi netko kaze kako kombinirati muscletech cell tech i whey protein ??? kako ih uzimat zajedno ili cekat nekoliko min ?

                              Comment

                              Working...
                              X