Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

    200g zobenih
    200g riže
    200g kruha
    1kg posnog


    Eto ti mase

    Comment


    • #17
      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

      Haha hvala ti bilder . Mozda je glupo pitanje ali koliko bi vremena trebalo uz ovakvu prehranu da se nabije bar 1 kilogram.

      Comment


      • #18
        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

        Ako si početnik i nisi količinski nikad jeo ovoliko vrlo brzo

        Comment


        • #19
          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

          Mogu napisat, nije problem...Ostali molim mir Šala

          Ujutro pojedem zobene pahuljice sa mlijekom (začinim keksolinom)...Meni omiljene -> Aro iz Metro-a (Schoco Muesli/Choco Muesli) 20kuna/750g
          Prije podne pojedem nekakav sendvič. Možeš si recimo stavit dimceka, sira, krastavica,..s čim već voliš. Bananu, ili neko voće uz to..
          Za ručak (ca 2/3 popodne) pravo ručam (pr. danas pileće ražnjiće sa tjesteninom ili rižom)...uglavnom..šta ti već majka pripremi za jest. Tuna sa tjesteninom isto dobro dođe...ili tuna sa nekim povrćem...
          Onda obavim teretanu oko 5/6..prije toga si ponekad pojedem bananu ili pojedem opet zobene sa mlijekom. Nakon teretane popijem Whey (iliti proteinski prašak) sa glukozom (koju kupiš u dm-u). To ti pretpostavljam nemaš sad u sebe?
          Navečer obavezno pojedes posni sir prije spavanja (ja nekad strusim cijelu od 500g a nekad pola).

          Jedem ja i štošta drugoga ali to nije za ovaj forum

          Comment


          • #20
            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

            Hvala puno bilder,da pocetnik sam do sada nikad nisam ovoliko jeo , jeo bih obicno po 100 grama ali recimo batak i jos malo mesa u tih sto grama piletine recimo ima vise kostiju nego mesa a ovo za rizu i ovsene cu se potrudit sad nzm ,a za posni dal trebam dnevno unosit 1 kg? a kruha zaista mogu dosta pojest meni majka kuci pece domaci kruh i mislim da je mnogo bolji i zdraviji od kupovnog i mogu dosta pojest jos ako je vruc ^^

            Comment


            • #21
              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

              Originally posted by mali_marek View Post
              Jedem ja i štošta drugoga ali to nije za ovaj forum
              ................
              reaction.gif

              Comment


              • #22
                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                Bilder, bogme ti puno jedeš...
                Al moraš razumit...dečko najprije treba poradit na svom želucu, tj. uvesti 5 obroka dnevno. Probaj jest kolko možeš za početak, a kad stekneš rutinu (5 obroka dnevno) onda povećavaj dozu. Iz svog iskustva ti mogu reći da nije čak bitno toliko što uneseš, bitno je da jedeš svakih cirka 3 sata (tj. 5 obroka dnevno ).
                Last edited by mali_marek; 17-04-12, 18:31.

                Comment


                • #23
                  Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                  Hvala ti puno mali_marek ja posle treninga obicno koristim dextrozu sa neim proteinom recimo bjelanca piletina cuo sam da je dobra tjstenina sa tunjevinom u vodi itd Hvala jos jednom.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                    Originally posted by mali_marek View Post
                    Bilder, bogme ti puno jedeš...
                    Al moraš razumit...dečko najprije treba poradit na svom želucu, tj. uvesti 5 obroka dnevno. Probaj jest kolko možeš za početak, a kad stekneš rutinu onda povećavaj doze. Iz svog iskustva ti mogu reći da nije čak bitno toliko što uneseš, bitno je da jedeš svakih cirka 3 sata.
                    Ma nije to sve što jedem. Ovo sam za njega napisao

                    Ne jede se jer se voli.Jede se jer se mora.Bar u BB-u. Nema osječaja sitosti,jede se kolko se mora bez obzira bio ti gladan ili ne.


                    Objasni boldano ! MIsliš da ako svaka tri sata pojede 250g posnog da će rasti

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                      Originally posted by bilder18 View Post
                      ................
                      [ATTACH=CONFIG]12218[/ATTACH]
                      Je li to Hugh Laurie u mladim danima?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                        Originally posted by bilder18 View Post
                        Ma nije to sve što jedem. Ovo sam za njega napisao

                        Ne jede se jer se voli.Jede se jer se mora.Bar u BB-u. Nema osječaja sitosti,jede se kolko se mora bez obzira bio ti gladan ili ne.


                        Objasni boldano ! MIsliš da ako svaka tri sata pojede 250g posnog da će rasti
                        E da...možda NAJVAŽNIJE od svega Didza je ovo šta ti je bilder napisao (BOLDANO).

                        @bilder Nisam na to mislio...nek sam mislio da ti se može zaletit i neki "junk" kako ga bilderi zovu, tj. hrana koja ne spada u BB prehranu. Meni ništa nije bilo. Pretpostavimo da se hraniš zdravo...ali ako si na predavanjima kao ja, ili nemaš vremena vraćat se doma napravit si svoj obrok bolje je kupit i sendvič ili nešto iz pekare nego da ostaneš gladan.

                        @Didza dosta ti je 500g posnog navečer

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                          Je to je Hugh


                          Ma sve je to ok.Može uletiti i junk. Al uvijek možeš na faksu/školi jesti BB approved hranu. Tko kaže da nemože laže! Ja jedem na faksu od riže,piletine,posnog svega...ako ne nosim od doma onda kupim u konzumu posnog i kruha

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                            Želiš reć da ja LAŽEM??




















                            Comment


                            • #29
                              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                              Hvala ti mali-marek stvarno mi je drago sto si sve napisao i kako si se hranio dok si dobio tih 5-6 kila za relativno kratko vrijeme i dao mi jos neke dodatne savjete i tebi bilder stvarno mi je drago sto ima ljudi koji zele pomoc nama neiskusnima jer ima na raznim mjestima dosna onih koji tajne svog uspjeha kriju i ne zele odat tajne drugima sto po meni nije pravednu tu smo da se pomazemo Hvala vam svima jos jednom

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                                Originally posted by mali_marek View Post
                                Želiš reć da ja LAŽEM??
                                .....................
                                tumblr_lzarqfhTXL1qg63qpo1_250.gif

                                Comment

                                Working...
                                X