Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

    Možda se netko sjeća, prije nekih mjesec dana mi je izbrisana tema zato jer na glavninu mog dnevnog unosa otpada nezdrava hrana iz menze. Neću se previše vraćat šta je bilo..

    Uglavnom...proslo je mjesec ipo dana otkako discipliniranije (vise obroka dnevno) jedem, uspio sam zadržati približno podjednak unos hrane kroz menzu, a povećati unos hrane sa strane (zobene i posni sir obavezno, piletina, tuna/jaja ne nužno svaki dan, voće/povrće). Poslije teretane (3-5x tjedno) si ispijem whey sa glukozom u omjeru 1:1.

    Recimo da sam ponovno pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljati.
    01.03. sam mjerio 59,5 kg (direkt link na tu sliku se nalazio u temi koju je mod izbrisao tak da ju nemam)
    13.04. sam mjerio 65,1 kg (isto mjereno izjutra!)

    Visina: 180 cm
    Godina: 20

  • #2
    Re: Ipak sam se vratio..

    Joj ti si onaj kaj se vagao u onim bijelim čarapinjama

    Pozdrav opet

    Comment


    • #3
      Re: Ipak sam se vratio..

      lol

      Još je prohladno...uskoro u novom izdanju (sportske, kratke čarape )

      Pozdrav i tebi

      Comment


      • #4
        Re: Ipak sam se vratio..

        Dobar, dobar
        Ja sam se podigao sa citavih 7.3kg od 22.2, zadnji put se vagao prije malo jace od sedmice. Sada sam jos nabio mase, jer sam napokon skocio na NO Xplode.

        Comment


        • #5
          Re: Ipak sam se vratio..

          Originally posted by mali_marek View Post
          Recimo da sam ponovno pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljati.
          Lijepo od tebe no mislim da endomorfi i ne brinu takve brige.

          Inace, jesi mozda hercegovac?

          P.S. I zasto drzis vagu u foliji, to vracas u ducan nakon par vaganja ili?
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: Ipak sam se vratio..

            Originally posted by Aronnax View Post
            Lijepo od tebe no mislim da endomorfe i ne brinu takve brige.

            Inace, jesi mozda hercegovac?

            P.S. I zasto drzis vagu u foliji, to vracas u ducan nakon par vaganja ili?
            Neznam, meni su roditelji stalno govorili da sam ja genetski sitnije građe i da se nemogu zdebljati. Neki se i pomire s tom činjenicom...a oni koji eventualno započnu shvate kako je to dugotrajan i mukotrpan put do mase pa možda odustanu. Pretpostavimo da bi ovakvi postovi trebali biti poticajni.

            Da, hercegovac sam i planiram kupit još kili bijelih čarapa. (sarkazam)
            Last edited by mali_marek; 17-04-12, 00:45.

            Comment


            • #7
              Re: Ipak sam se vratio..

              Mene zanima ovo s vagom što je Aronnax pitao

              Comment


              • #8
                Re: Ipak sam se vratio..

                Originally posted by mali_marek View Post
                Neznam, meni su roditelji stalno govorili da sam ja genetski sitnije građe i da se nemogu zdebljati. Neki se i pomire s tom činjenicom...a oni koji eventualno započnu shvate kako je to dugotrajan i mukotrpan put do mase pa možda odustanu. Pretpostavimo da bi ovakvi postovi trebali biti poticajni.

                Da, hercegovac sam i planiram kupit još kili bijelih čarapa. (sarkazam)
                Ma nisi me jos skontao! Ti mislis na ektomorfe a cijelo vrijeme govoris o endomorfima! x)
                Endomorfi = krupnija grada/deblji. Inace, nisam nista lose mislio, dobro je dati ljudima vlastiti primjer da se imaju s kime usporediti, za to i sluze ovakvi forumi.

                Drago mi je da prihvacas salu
                Jedan usput:
                Zasto tvornica carapa Zagreb proizvodi bijele carape s crnom tockom?
                Da hercegovci znaju, kad se tocka vise ne vidi da treba oprati carape!
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #9
                  Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                  Hvala na ispravci...Da, mislio sam na ektomorfe.

                  A zašto vagu držim u foliji...Neznam, mogu je i skinit ako vas to jako bode u oči

                  I ZAŠTO u naslovu stoji "eNdomorf", a kolega me maloprije ispravio...jel vi to mene zajebavate

                  A ne bi bilo lose ni da mod ispravi tu riječ u mom uvodnom postu. Hvala
                  Last edited by mali_marek; 17-04-12, 11:54.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                    lijepo si otisao gore,svaka cast,i da u pravu je,vjerovatno si ektomorf

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                      baš mi je drago da si se vratio... fali malo humora ovdje!
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                        Originally posted by simbaaa View Post
                        lijepo si otisao gore,svaka cast,i da u pravu je,vjerovatno si ektomorf
                        Hvala...Niti ja nevjerujem da sam otišao toliko gore. U životu nisam imao tolko kila. Jest da je to i dalje (pre)malo kila al ja se sa 60 kg nisam mrdnuo od 3/4 razreda srednje. Nešto se događa, dobro je.

                        Probat ću dostić 70 kila do ljeta...vjerojatno će bit teže dobit slijedećih 5 kila od prethodno dobivenih 5, al dobro.

                        Obroke u ms excel-u neću više postat...em mi se neda em se bude ljudima dizala kosa na glavi.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                          Originally posted by mali_marek View Post
                          Hvala...Niti ja nevjerujem da sam otišao toliko gore. U životu nisam imao tolko kila. Jest da je to i dalje (pre)malo kila al ja se sa 60 kg nisam mrdnuo od 3/4 razreda srednje. Nešto se događa, dobro je.

                          Probat ću dostić 70 kila do ljeta...vjerojatno će bit teže dobit slijedećih 5 kila od prethodno dobivenih 5, al dobro.

                          Obroke u ms excel-u neću više postat...em mi se neda em se bude ljudima dizala kosa na glavi.
                          kad se zdravo hranis i postujes neke rezime tezina mora ici gore,pa ja sad dobijam lakse kile nego u pocetcima,bolje radim i jace se hranim

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                            Originally posted by simbaaa View Post
                            kad se zdravo hranis i postujes neke rezime tezina mora ici gore,pa ja sad dobijam lakse kile nego u pocetcima,bolje radim i jace se hranim
                            Da, tu se slažem. ISKUSTVO čuda čini

                            Mene jedino škola koji put sjebe..kao npr. protekla 3 dana kad sam se živcirao zbog par kolokvija koje sam morao pisat..pa ne stignem otić u teretanu, ni't jest kak' spada. Jednom riječju, kampanjac :\

                            PS Sad mogu bez problema editirati post...prije to nije bilo moguće. Možda zbog dodijeljenih 'points-a'
                            Last edited by mali_marek; 17-04-12, 16:36.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                              Pozz posto se i za mene moze reci da sam ektomorf imam oko 50 kg 170cm sam visok imam 15 godina pa bh volio da mi napises tvoj plan prehrane ako ti nije problem ili ipak ne zelis da mi znamo :P..

                              Comment

                              Working...
                              X