Announcement

Collapse
No announcement yet.

2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi?

    Pozdrav ljudi.

    Da vas pitam, treniram svaki dan kickboxing u jutro i navečer. U jutro imam treninge kondicije a navečer vreča,
    fokusari i sparing.

    E sada, dva puta mogu raditi teretanu tjedno i to srijedom i subotom navečer poslje svog treninga.

    Srijedom inače radim, prsa triceps a subotom leđa i biceps, sad neznam dali je to dovoljno za potaknuti mišiče na rast.

    Serije su 3*8 sa 2,5 minuta pauze između serija. Poslje treninga pijem Gainer koji u sebi ima 50 g proteina i 150 g
    ugljikohidrata i neznam dali je to dovoljno.

    Očekujem savjete i komentare na moj rad

  • #2
    Re: 2 puta teretana?

    Daj nam malo više podataka o sebi, jesi profi sportaš isl?
    Koliko ja znam nitko ne trenira svaki dan dvaputa, a pogotovo natural.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: 2 puta teretana?

      Originally posted by kelly View Post
      Daj nam malo više podataka o sebi, jesi profi sportaš isl?
      Koliko ja znam nitko ne trenira svaki dan dvaputa, a pogotovo natural.
      Nisam profi

      Ima nas u klubu koji smo tak malo šiknuti pa eto, ali svih nas zanima jedna stvar.

      Dal se može na taj način dobiti na mišičnoj masi... recimo 5kg , netreba ništa više.

      Comment


      • #4
        Re: 2 puta teretana?

        Natural teško, ipak je to previše aktivnosti.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: 2 puta teretana?

          Originally posted by rovboy View Post
          Nisam profi

          Ima nas u klubu koji smo tak malo šiknuti pa eto, ali svih nas zanima jedna stvar.

          Dal se može na taj način dobiti na mišičnoj masi... recimo 5kg , netreba ništa više.
          Probaj kombinirati BB i kickboxing 3 puta tjedno BB 2 kickboxing.

          Comment


          • #6
            Re: 2 puta teretana?

            Originally posted by kelly View Post
            Natural teško, ipak je to previše aktivnosti.
            Misliš?

            5kg mišične mase nije puno, uz sve dopune prehrani ja mislim da se može jedino me brine doručak, neznam šta da uzimam uz doručak, prije sam uzimao dual tabs a sada uzimam b - komplex, neznam koji od ovih preparata je bolji za ovakav tip treninga što imam ja.

            Comment


            • #7
              Re: 2 puta teretana?

              Originally posted by arianko View Post
              Probaj kombinirati BB i kickboxing 3 puta tjedno BB 2 kickboxing.
              Kako misliš?

              Objasni mi detaljnije ako nije problem.

              Comment


              • #8
                Re: 2 puta teretana?

                b komplex sa enzimima omogucuje vecu apsorbciju proteina,inace ja sam citao negdje da u prosjeku natural moze 15 kg misicne mase,ostatak vise ili manje ovisi o genetici

                Comment


                • #9
                  Re: 2 puta teretana?

                  Originally posted by rovboy View Post
                  Kako misliš?

                  Objasni mi detaljnije ako nije problem.
                  Odi u teretanu 3 puta tjedno treniraj masu, snagu a 2 puta tjedno kickboxing to ti je dosta za svladati tehniku. Kada budeš zadovoljan svojom masom, snagom onda se možeš potpuno posvetiti kickboxingu.

                  Uzimaj onda puno više kalorija. Jer za ovakav trening se troši dosta kalorija. Imaj kvalitetan odmor jer bez njega ti nema rezultata a prehrana mora biti na 1 mjestu.
                  Last edited by arianko; 15-12-12, 23:03.

                  Comment


                  • #10
                    Re: 2 puta teretana?

                    Šta misliš o tome jel ok da uzimam odmah čim se dignem u jutro dupli shake?

                    U duplom shake bi bio i grozdani šečer 50 g zajedno sa 48 g proteina wheya, poslje toga otprilike pola sata idem jesti svoj obrok, sir i zobene.

                    Comment


                    • #11
                      Re: 2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi

                      Kakav šećer ujutro? To ti ide poslje treninga u PWM. Ujutro uzmi jedno 1 mjerica whey-a (ako imaš veliku kulažu uzmi dvije) i onda još ubaci unutra zobene ili nešto drugo. Ujutro neka ti obrok bude p+uh.

                      Comment


                      • #12
                        Re: 2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi

                        Originally posted by arianko View Post
                        Kakav šećer ujutro? To ti ide poslje treninga u PWM. Ujutro uzmi jedno 1 mjerica whey-a (ako imaš veliku kulažu uzmi dvije) i onda još ubaci unutra zobene ili nešto drugo. Ujutro neka ti obrok bude p+uh.
                        Čekaj, ako sad npr.:

                        sinoč sam jeo u 21:30h, i sljedeći obrok mi je tek ujutro, logično je da prođe preko 9 ili 10 sati bez unosa proteina ili ugljikohidrata, zatim tijelo prelazi u katabolizam ako se nevaram ?! Odmah u jutro sam mislio popiti nešto što se brzo razgradi i spriječi taj
                        katabolizam a zatim pojedem nešto normalno što če mi držati šečer na jednoj normalnoj razini, neznam koja je razlika između ovog mog shake ili tvog shake s zobenim, ako mi možeš to malo bolje pojasniti

                        Comment


                        • #13
                          Re: 2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi

                          Uh ti se jako brzo razgrađuje, i puno ti je bolje unosiri UH ujutro nego šećer.

                          Comment


                          • #14
                            Re: 2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi

                            ajde probat čemo tako pa ču da vidim kako će da ide...

                            Hvala

                            Comment


                            • #15
                              Re: 2 puta teretana, svaki dan kickboxing u jutro i navečer - dobiti na mišićnoj masi

                              Originally posted by arianko View Post
                              Uh ti se jako brzo razgrađuje, i puno ti je bolje unosiri UH ujutro nego šećer.
                              UH su šećeri, ali se dijele na kompleksne i jednostavne.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X