Announcement

Collapse
No announcement yet.

17 godina, 197 cm i 75 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 17 godina, 197 cm i 75 kg

    Kao što sam rekao u temi za predstavljanje novih članova, imam 17 godina, visok sam 197 a težak samo 75 kg.
    Pušač sam, pušio sam 4 godine kao luđak i sada prestajem, pa se nadam da će me i prestanak pušenja barem malo udebljati. Zanima me kako da dobijem kilograme s obzirom da stvarno, ali stvarno puno jedem i unosim puno tekućine ali imam izrazito brz metabolizam. Suplemente baš i nemam namjeru koristiti, ali ne bježim od toga. Zanima me i koja je neka idealna težina na moju visinu i godine, s tim da želim biti i izgledati malo nabijen.

    Hvala i molim vas pomozite, pozdrav
    Kada ne možeš više, možeš još jednom.

  • #2
    Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

    jednostavno, jedi još više

    idealna težina ? gledaj ogledalo, kad budeš izgledao kako si i sam rekao da želiš, nabijeno, onda je to to!!
    al na tvoju visinu ti fali podosta kila
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

      Ogledalce će to reći idealni izgled, kad se svidiš samom sebi, bez uspoređivanja sa drugima, ali uzmi u obzir da budeš proprocionalno "nabijen", da ne bio kao popaj.

      I nadam se da kad kažeš udebljat ne misliš na čistu salatu masu, jer udebljat to upravo i znači. Biti jači i mišićaviji je nešto sasvim drugo.

      Fali ti osnovnog razumijevanja dosta toga, slabo si čitao na forumu, to može biti samo loše za tvoje rezultate.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

        Ma shvaćam, ali opet postoji neki indeks težine koji je minimalan za moje kilograme, morao bi postojati.

        Znači samo ogledalce

        Hvala vam!
        Kada ne možeš više, možeš još jednom.

        Comment


        • #5
          Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

          jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija a to je po meni na tvoju tezinu negdje 95kg ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment


          • #6
            Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

            Originally posted by mali priest View Post
            jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija a to je po meni na tvoju tezinu negdje 95kg ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi
            Hvala na trudu i na stvarno velikoj pomoći!

            Pozdrav majstore!
            Kada ne možeš više, možeš još jednom.

            Comment

            Working...
            X