Announcement

Collapse
No announcement yet.

48 kg, 164 cm, mrsav sam - želim u što kraćem roku dobiti barem 5 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 48 kg, 164 cm, mrsav sam - želim u što kraćem roku dobiti barem 5 kg

    Zdravo! Imam 13 godina, i poceo sam ici u teretanu ima 2 tjedna. U teretanu idem 2 puta tjedno, ali imam trening kickboxa 3 puta tjedno gdje je vrlo intezivan rad tako da mi ispadne ko teretana sto znaci da imam trening 5 puta tjedno. Vec sam uocio da mi se biceps na ruci malo kao stvrdnio hehe Najvise radim vjezbe za bicepse, tricepse i trbusjnkae. I sad mene zanima, znam da je prehrana najvaznija, i posto idem svaki dan u skolu, nemam vremena da przim piletinu itd. pa jel mi mozete rec nekakvu jednostavnu prehranu za mene 13 godisnjaka. Citao sam vec temu jednu oko ovoga, ali jednostavno nemam vremena za takve stvari. Hvala!

  • #2
    Re: Prehrana za 13 godišnjaka

    samo ruke i trbuh vježbaš u teretani ?? ZAŠTO ?

    nemaš vremena za čitat forum ili nemaš vremena za pravit sebi jest ?? u svakom slučaju, ne razumijem šta od forumaša očeš, da ti pravimo jest ?
    za mišiće i rezultate treba vremena i strpljenja, a ti si vrlo mlad još, moraš prvo naučit pravilno izvoditi vježbe i ne trpat neke sulude težine na sebe!!
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana za 13 godišnjaka

      Originally posted by domagoj View Post
      samo ruke i trbuh vježbaš u teretani ?? ZAŠTO ?

      nemaš vremena za čitat forum ili nemaš vremena za pravit sebi jest ?? u svakom slučaju, ne razumijem šta od forumaša očeš, da ti pravimo jest ?
      za mišiće i rezultate treba vremena i strpljenja, a ti si vrlo mlad još, moraš prvo naučit pravilno izvoditi vježbe i ne trpat neke sulude težine na sebe!!
      Ocito nisi svatio, vjezbam sve, ali vise vjezban ruke i trbuh, nego npr. noge ali i njih vjezbam. I radim sve pravilno jer imam trenera. Ali neznam sto cu oko prehrane. I imam whey protein doma.

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana za 13 godišnjaka

        aha.. pa mislim da bi ti bolje bilo da vježbaš više leđa i noge, nego ruke

        ako imaš trenera što njega ne pitaš za prehranu ?

        kad piješ whey ?
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana za 13 godišnjaka

          Originally posted by domagoj View Post
          aha.. pa mislim da bi ti bolje bilo da vježbaš više leđa i noge, nego ruke

          ako imaš trenera što njega ne pitaš za prehranu ?

          kad piješ whey ?
          Pijem ga nakon treninga pomisanog s vodom. Jel mi mozes jos nesto rec oko prehrane sto jesti nakon i tokom dana najvise?

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana za 13 godišnjaka

            Originally posted by TheViper View Post
            Pijem ga nakon treninga pomisanog s vodom. Jel mi mozes jos nesto rec oko prehrane sto jesti nakon i tokom dana najvise?
            pa mogu ti reć, al onako u grubo, jer ima stvarno puno tema o tome

            piletina ili neko nemasno meso, riba, posni sir, zobene pahuljice, riža/tjestenina, orašasti plodovi, povrče...
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana za 13 godišnjaka

              za piletinu nemam vremena, a bogami ni napravit je neznam heheheheheh, posni sir da stavim u sendvic ili ?

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana za 13 godišnjaka

                imas 13 godina neradis ides samo u skolu i nemas vremena znaci 10-15 min izdvojiti da si ispeces piletinu

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana za 13 godišnjaka

                  Originally posted by mate31 View Post
                  imas 13 godina neradis ides samo u skolu i nemas vremena znaci 10-15 min izdvojiti da si ispeces piletinu
                  A ima li ista osim piletine jer nije mi to bas najbolji izbor (barem za mene), znaci ocu li posni sir jesti nakon treninga ili u toku dana? Ocu li ga jest u sendvicu ili sa zlicon xD

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prehrana za 13 godišnjaka

                    Originally posted by mate31 View Post
                    imas 13 godina neradis ides samo u skolu i nemas vremena znaci 10-15 min izdvojiti da si ispeces piletinu
                    baš ovo..

                    evo malo prolistaj kad imadneš vremena
                    http://www.building-body.com/forum/t...po%C4%8Detnika
                    http://www.building-body.com/forum/t...e-misicne-mase

                    http://www.building-body.com/forum/t...esti-posni-sir
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prehrana za 13 godišnjaka

                      ako mislis kvalitetnu masu raditi kruh izbaci odma,posni sir jedi ga zlicom normalno a pred spavanje ga jedi sa 30-ak grama badema,kikirikija,oraha,meso neko je pozeljno da jedes ako neznas ispeci onda ga stavi kuhati stavis vodu malo ulja,soli,vegete i stavis kuhati na 30 min i eto ga

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prehrana za 13 godišnjaka

                        Originally posted by TheViper View Post
                        A ima li ista osim piletine jer nije mi to bas najbolji izbor (barem za mene), znaci ocu li posni sir jesti nakon treninga ili u toku dana? Ocu li ga jest u sendvicu ili sa zlicon xD
                        ti koda se za*ebavaš

                        kako god očeš, možeš i prstima
                        tokom dana ili nekad poslije treninga, whey odma poslije treninga
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          48 kg, 164 cm, mrsav sam - želim u što kraćem roku dobiti barem 5 kg

                          Imam 48 kg i visok sam 164 cm, i zelim u sto kracem roku dobiti barem 5 kg.. imam 13 godina, i nemogu svaki dan jest piletinu i te stvari jer nemogu rec materi... mama daj mi piletinu za rucak itd. hahaha... eto hvala!

                          Comment


                          • #14
                            Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

                            Samo unosi više kalorija nego šta trošiš. Ako ti je bitno samo nabit kile pošto poto onda jedi šta god ti dođe pod ruku, ako oćeš da to okej izgleda i da dobiješ nešta mišića, onda se trudi zasićene masti izbacit i unosit šta više proteina i naravno vježbat.

                            Comment


                            • #15
                              Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

                              48 kg?'? ma daj stari samo jedi sto ti pod ruku dode zasad a onda kasnije kad budes u mogucnosti popravi prehranu

                              Comment

                              Working...
                              X