Announcement

Collapse
No announcement yet.

182 cm, 76 kg - da li sam mršav, da li je to ok?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 182 cm, 76 kg - da li sam mršav, da li je to ok?

    Imam 17 god(za par mjeseci 1 visok sam 182-3 i imam 76 i nešto sitno kila.
    Dali je to ok? Meni se čini da je jer ni u jednom djelu nisam onako mršav i slabašan,ali zanima me šta vi mislite?

  • #2
    Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

    Originally posted by BBZ8 View Post
    Imam 17 god(za par mjeseci 1 visok sam 182-3 i imam 76 i nešto sitno kila.
    Dali je to ok? Meni se čini da je jer ni u jednom djelu nisam onako mršav i slabašan,ali zanima me šta vi mislite?
    Nije. Trebaš imati 74,78 kg. A ako hoćeš na više decimala onda ti je to 74,78219675 kg!

    Comment


    • #3
      Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

      pretpostavljam da treniras , tako da cepaj samo jos 5kg bi ti dovro doslo? sm bilo bi cak idealno.

      Comment


      • #4
        Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

        Originally posted by didza View Post
        pretpostavljam da treniras , tako da cepaj samo jos 5kg bi ti dovro doslo? sm bilo bi cak idealno.
        Da da s treningom drzim ovih 76 vec duze vrijeme i super mi je, ali cisto pitam dali bi mi trebala jos koja kila ili ne

        Comment


        • #5
          Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

          Originally posted by BBZ8 View Post
          Da da s treningom drzim ovih 76 vec duze vrijeme i super mi je, ali cisto pitam dali bi mi trebala jos koja kila ili ne
          stani pred ogledalo, ako ti se svida kako izgledas onda ostani tako,
          ako zelis nesto poboljsati, da misici budu veci, istaknutiji onda ces se morat udebljati i trenirati

          Comment


          • #6
            Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

            Originally posted by zsx View Post
            stani pred ogledalo, ako ti se svida kako izgledas onda ostani tako,
            ako zelis nesto poboljsati, da misici budu veci, istaknutiji onda ces se morat udebljati i trenirati
            Prije negdje godinu dana sam malo ozbiljnije poceo s vjezbanjem i krenuo sam s nekih 69 kg tako da mi je sad super,a kako vise vjezbam misici mi se ljepse iscrtavaju i iskacu
            Koliko bi jos trebao skupiti onda po tvom?

            Comment


            • #7
              Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

              Originally posted by BBZ8 View Post
              Prije negdje godinu dana sam malo ozbiljnije poceo s vjezbanjem i krenuo sam s nekih 69 kg tako da mi je sad super,a kako vise vjezbam misici mi se ljepse iscrtavaju i iskacu
              Koliko bi jos trebao skupiti onda po tvom?
              85kg i max 10% BFI

              Comment


              • #8
                Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

                stavi sliku, mjere ovako ništa ne znače
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

                  stavio bi odma u prvi post ali nemam trenutno ništa za uslikati.čim nabavim budem stavio

                  Comment


                  • #10
                    Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

                    Kakav vam se cini ovaj trening?http://www.building-body.com/trening...m-za-masu.html
                    naravno za povecanje mm

                    Comment


                    • #11
                      Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

                      nije lose, samo treba pojacat jos malo za trening prsa, obim treninga prsa identican kao i program za biceps, pa neide to tako
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

                        Originally posted by BBZ8 View Post
                        Kakav vam se cini ovaj trening?http://www.building-body.com/trening...m-za-masu.html
                        naravno za povecanje mm
                        Uzmi ga i maži. Bitno je raditi.

                        Comment


                        • #13
                          Re: 182 cm, 76 kg - da li sam mršav, da li je to ok?

                          @Semamare
                          Bi li mogao preraditi dio koji ne valja tj. Trebao izgledati drugacije?

                          Comment

                          Working...
                          X