Announcement

Collapse
No announcement yet.

16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

    Pozdrav ljudi, evo nov sam na forumu pa bi stvarno molio da mi pomognete, stvarno bi cjenio to jako.

    Novi sam pa se ne snalazim još ne mogu ništa da pronađem sve mi je još strano pa ako netko može u ovoj temi objasnit cjenio bi to jako. Znači moj problem je očit, a to je mršavost.

    Jedem stvarno dosta, a ne dobivam na masi. Trebam li jesti nešto određeno? Više mesa, šta? Onda planiram od 9mjeseca krenut u teretanu, pa da vas iskusne pitam dal' je to pametno gledajući da imam 16god. I do tada ako mi možete predložiti kakve vježbe za po kući šta mogu da radim.

    Eto stvarno bi vam jako bio zahvalan ako možete odvojit par minuta napisat, a ne samo poslat da pročitam druge teme.

    Unaprijed hvala svima.

    Pozdrav!

  • #2
    Re: 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

    nema veze s godinama ,ja imam 14 pa idem ....to s prestankom rasta i ozlijedama su ti gluposti,kreni u teretanu ...nema ti nekog odredenog pravila u prehrani posto si tek poceo .jedi puno ugljikohidrata ali moras ipovecati unos proteina (jedi vise mesa ) ali ne vidim nikakav razlog zas bi se poceo nazderavat bez vjezbanja.ako možeš kreni odmah vježbati jer ako jedes i nevjezbas samo ces dobiti masnih naslaga..prouvpitaj se malo na ovom forumu imas bas svega

    Comment


    • #3
      Re: 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

      http://www.building-body.com/forum/t...a-misicne-mase
      citaj ovo tie dobar clanak

      Comment


      • #4
        Re: 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

        A recite mi, to mi je najvažnije kako da vježbam sada prije nego što krenem u teretanu. Nemam utege, nemam ništa kod kuće. Šta mogu da vježbam, kako?

        Comment


        • #5
          Re: 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

          Originally posted by BuZz.pwn View Post
          A recite mi, to mi je najvažnije kako da vježbam sada prije nego što krenem u teretanu. Nemam utege, nemam ništa kod kuće. Šta mogu da vježbam, kako?
          Da imas bar bucice mogao bi iskombinirati neki dobar plan za vjezbanje u kuci,a ovako neznam,mozes zgibove,trbusnjake,propadanja,stavi mater na leđa pa radi čučnjeve xD

          Btw ne razumijem kako se netko ne može snaći na ovom forumu.Sve je tako pregledano i dobro uređeno a uz to vBulletin radi daleko najbolje forume
          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

          Comment


          • #6
            Re: 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

            http://www.building-body.com/forum/t...%A0to-da-jedem
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: 16god. 183cm, 66kg. [Kako dobiti na masi i plan treninga?]

              Originally posted by Baky View Post
              Da imas bar bucice mogao bi iskombinirati neki dobar plan za vjezbanje u kuci,a ovako neznam,mozes zgibove,trbusnjake,propadanja,stavi mater na leđa pa radi čučnjeve xD

              Btw ne razumijem kako se netko ne može snaći na ovom forumu.Sve je tako pregledano i dobro uređeno a uz to vBulletin radi daleko najbolje forume
              Ma pregledan je, slažem se ali kao što rekoh nov' sam tako da mi je sve još malo strano, čudno paaa se ne snalazim još baš. Inaće hvala svima. Puno hvala!

              Comment

              Working...
              X