Announcement

Collapse
No announcement yet.

180 cm 56 kg 19 god. Želim povećati masu ali imam problema sa prehranom.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 180 cm 56 kg 19 god. Želim povećati masu ali imam problema sa prehranom.

    Treba mi savjet imam 56 kg stvarno kad sam sebe vidim u ogledalu place mi se :P...problem je ja jedem samo neku odredjenu hranu a povrce skroz slabo gotov nikako...neka mi je hrana gadljiva i kad je vidim ne mogu je pomirisati a jos da jedem ...zato zelim da vas pitam kako da povecam masu 56 kg je malo za moje godine, ako treba piti i proteine i lijekove samo da mi se otvori apetit da mogu sve jesti a za trening to nije problem..eto ako ima ko preporuku sta da radim nek napise

  • #2
    Re: 180 cm 56 kg 19 god POMOC ???

    Jedi i samo jedi, i kad se najedeš opet jedi...

    http://www.building-body.com/forum/t...%A0to-da-jedem
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: 180 cm 56 kg 19 god POMOC ???

      jeo bi da mogu i ne mogu jesti samo nekoliko vrsti hrane...da li mogu proteni,whey ili sta vec pomoci da dobijem malo kilograma
      ????

      Comment


      • #4
        Re: 180 cm 56 kg 19 god POMOC ???

        Unosi vise kalorija nego sto potrosis. Vidi na netu koliko koja hrana ima kalorija vezi je i nema problema.. whey ti nece pomoci jer nije carobni prah... jedni pola kile rize dnevno pola kile sira, zobene 150grama.... 5 jaja.... ako mozes i mesa ubaci

        Comment


        • #5
          Re: 180 cm 56 kg 19 god POMOC ???

          Moraš se jednostavno naviknuti jesti više hrane. Sjećam se kakvog mi je okusa bio posni sir u počecima... jedva bih žlicu u usta strpao. S vremenom mi je pola kile postao najnormalniji obrok. Isto tako ce i tebi biti. Ako ti npr. određeni obrok mora biti 250 grama posnog i 100 grama kruha, a ti ne mozes ni pola pojesti... jbg. trpaj na silu. Za mjesec dana će ti se apetit skroz prilagoditi i normalno ce ti biti jesti tako "puno".
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: 180 cm 56 kg 19 god POMOC ???

            i ako ti je kroz ista lahko unijeti kalorija onda je to recimo taj kruh, pa tuj guraj vise od tih 100grama sta je to nista
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment

            Working...
            X