Announcement

Collapse
No announcement yet.

Misicna masa, izgled

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misicna masa, izgled

    Pozdrav visok sam 185 tezak 75 kila 2 mjeseca sam bio na keto dijeti i vidno smrsao prekino prije 2 tjedna i navuko 4 kile vjerovatno vode posto ugljikohidrati vuku vodu.nemam puno misicne mase i na prvi pogled bi rekli da sam mrsav al kad sam na masi i u suficitu nekako sam napuhan i u ogledalu imam neki vodenast izgled pitanje je zasto na masi izgledam lose i vodeno moze li se to umanjiti i jeli moguce dobiti Misica bez puno masti i dobiti mrsavu misicnu masu vjezbam 3 ili 4 puta tjedno i fizicki radim 10 sati dnevno
    Last edited by marince; 13-04-16, 19:01.

  • #2
    Pozdrav, daj nam jos koju informaciju...koliko si u kalorijskom višku i koliko unosiš kalorija na masi, koliko od toga su ugljikohidrati, koje si godište i slobodno baci koju sliku da vide ljudi o cemu se radi...
    moguće je naravno ovisi koliko si predan i koliko ti život dopušta da vodiš striktnu prehranu. Večina ljudi će ti reći da ti je bolje prvo odradit definiciju tjst smršat na 10-12 posto bodyfata pa tek onda krenut sa masom i to polako. tijelo bolje raspolaže sa viškom kalorija kad ima manje masti. ako si dosad imao suficit od 500 kcal smanji na 300 pa vidi kako ce ti odgovarati...




    Comment


    • #3
      Originally posted by marince View Post
      Pozdrav visok sam 185 tezak 75 kila 2 mjeseca sam bio na keto dijeti i vidno smrsao prekino prije 2 tjedna i navuko 4 kile vjerovatno vode posto ugljikohidrati vuku vodu.nemam puno misicne mase i na prvi pogled bi rekli da sam mrsav al kad sam na masi i u suficitu nekako sam napuhan i u ogledalu imam neki vodenast izgled pitanje je zasto na masi izgledam lose i vodeno moze li se to umanjiti i jeli moguce dobiti Misica bez puno masti i dobiti mrsavu misicnu masu vjezbam 3 ili 4 puta tjedno i fizicki radim 10 sati dnevno
      Kao što si sam rekao fali ti mišića. Uz toliko fizičkog rada i treninga trebaš samo pravilno jesti i mišićna masa će se povećati a salo će se smanjiti. Teško je dobijati čiste mišiće, zato svi idu prvo na masu pa onda na defku, jer možda bi i mogao izračunati točan unos kalorija ali nemoguće je izračunati točnu potrošnju. Stavi nam koju sliku kako kaže rziberi pa ćemo ti znati bolje reći.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        rziberi ti je vise manje sve rekao...

        bice da si prenaglo digao kcal pa zato skocio,
        najbolje je da okacis koju fotku da vidimo na cemu si.

        poz
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Evo slike cu okaciti ali prvo jelovnik i trening jucerasnjeg dana
          Obrok 1 3 bjelanca solja zobenih s mlijekom 0.9 mm
          Oko 9 sati pojedem jabuku obicnno
          10:30 200 gr raz kruha 250 gr dimceka 1 jogurt 0.9mm
          13 sati jabuka banana
          15 sati 90 gr kikirikijja
          18 rizoto s piletinom i salatom
          20 posni i saka badema
          Trening poslije posla oko 17 30 jucer izglefao ovako
          Deadlift 6x8
          Veslanje na koloturi 4x8
          Zgibovi 4x10
          Jednorucno veslanje u pretklonu 2x10
          Onace na poslu potrosim cirka 1400-500 kcal citav dan vucem guram dizem itd

          Comment


          • #6
            I s ovom prehranom mislis postici sto tocno?

            Znas li koliko trebas kalorija/koliko trosis?

            Koliko ti je kaloricna hrana i koji su ti macrosi?



            Sent from my E6553 using Tapatalk

            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • #7
              Zelim dobiti misicnu masu kao sto kely rece mogu izrqcunati znos kcal ali ne mogu izracunati potrosnju nor sat vremena zidanja sa povremenim pauzama i tako a ne na 10 sati nemoguce je izracunati moju dnevnu potrosnju

              Comment


              • #8
                Pa onda easy, izracunaj unos, drzi ga tjedan dana i vidi na cemu si.
                Kakvi su ti macrosi?

                Sent from my E6553 using Tapatalk

                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • #9
                  140 grama proteina
                  80 grama masti
                  400 grama ugljikohidrata

                  Comment


                  • #10
                    nešto tu ne štima, po ovim macrosima što si ih napisao gore unosiš cca 2800 kcal/dan. to ti je skoro pa brojka za održavanje (racunam da si između 25 i 30 godina star pošto nisi nigdje napisao)
                    -znam da je glupo pitanje ali dali trošiš alkohol, bauštela je poznat potrošač pive a svi znamo da je alkohol prazna kalorija to bi ti moglo dat igled napunaosti ako je riječ o djelu trbuha
                    -po svojim brojkama i uz težak rad bi trebao gubit kile ako je sve kako kažeš, ja ti preporučam da si još jednom izračunaš tdee i pratiš tjedan po tjedan kako je Toorop rekao.

                    baci slike i možda pojačat malo proteine a smanjit carbse
                    primi se zelenog čaja, ubrzaj metabolizam
                    nemora ti se ni govorit da izbaciš maksimalno obični šečer, hidrogenizirana ulja (suncokretovo, palmino,- za pečenje zamjeni ulja sa mastima -kokosova,svinjska...)
                    slatkiše, margarine itd.

                    Comment


                    • #11
                      Imam 20 godina alkohol ne konzumiram nikako i zadnji par dana je uletio pokoji kolac definitivno me genetila zakinula imam ruzne ruke msm oblik separacuja bic tric 0 ramena nisu okrugla nikako itd uz taj osjecaj napuhanosti cudno se osjecam

                      Comment


                      • #12
                        ajmo slike i kompletni program treninga

                        Comment


                        • #13
                          Evo primjer treninga i aktivnost ne racunajuci 10 sati fizickog rada tjedno treniram 3 ili 4 puta 2 za vikend i 1 ili 2 u tjednu
                          Primjer

                          Srijeda biceps leda
                          Deadlift 4x8
                          Veslanje u pretklonu 4x8
                          Pull up 4x8 chin up 4x 8
                          Jednorucno veslanje 2x 10
                          Biceps hammer 3x10
                          Biceps Pregibs okretajem 3x10
                          Biceps pregib z sipkom 2x12

                          Subota prsa triceps
                          Bench 4x12
                          Sklekovi 3x12
                          Propadanja 4x 10 s opterecenjem
                          Razvlacenje bucicama 3x12
                          Triceps propadanja uski bench press potisak s klupe sve 3x12

                          Nedjelja ramena stomak
                          Vojnicki 4x 8
                          Uspravno veslanje 3x10
                          Odrucenje i predtucenje 3x12 do 15

                          Za stomak necu pisati i kada imam 4 trening to su noge teski cucnjevi itd
                          Last edited by kelly; 20-04-16, 19:36.

                          Comment


                          • #14
                            Jos bi dodao da na dijeti sam dosta ospatio organizam vjezbanjem i radom bez uh cak sam bio tolika budala da sam. I anemiju dobio kako sam vratio kalorije vaga je zivnula ali puno teretane i rada je dovelo do toga da mam sjecaj da je sve otislo u misice zile su vidljive i misici nekako puni da li postoji mogucnost da je sve otislo u gladne misice

                            Comment


                            • #15
                              Nema tu puno filozofije, imaš dosta aktivnosti i treninga, ako ne dobijaš na masi premalo jedeš, jedi više i masa će rasti.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X