Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nemoguce dobiti na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    jel bi ti bio badibilder ili plivac? Moras se odlucit
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #17
      bio bi plivac ali to me ne sprjecava da dobijem malo misicne mase i trening s tegovima je uvijek pozeljan zar ne

      Comment


      • #18
        Ako hoces biti plivac zasto onda forsiras da dobijes misicne mase?Ja koliko sam vidio vecina plivaca su mrsaviji ljudi.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #19
          Zato sto ostavljam dojam slabasnosti i polagano me drzi umor vjerovatno radi slabo konstrukcije

          Comment


          • #20
            Koliko sam ja vidio boksera sto imaju slabu konstituciju i izgledaju slabo pa kada dodje u ring pravi cudo.Bodybuilding ti je extreman i tezak sport kao i plivanje te samo to moze upucivati zasto je umor.Jednostavno moras se posvetiti jednom i to je to.Jesi li ikada vidio npr.Dobrog plivaca koji je takmicar da se takmici jos u nekom sportu pr.Bodybuilding.

            Moras odluciti cemu ces se posvetiti a sta ces zrtvovati.Da bi bio u jednom uspjesan moras se drugog rijesiti ili svesti na bas minimum.Ja sam ti svoje misljenje napisao pa ti razmisli.

            Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #21
              Druže bez ljutnje, ali ove slike koje si postavio su nula. Tri godine teretane? Izvini, ali šta si ti radio u toj teretani..

              Comment


              • #22
                Zato sam i dosao na forum snaga i sve ostale performance se poboljsavaju ali misicna masa nikako niti pada bf

                Comment


                • #23
                  pozzz 14 god 189 190cca cm 60 kg kako dobiti mase bar 10 kg a ne izgubiti brzinu i eksplozivnost

                  Comment


                  • #24
                    kakvu eksplozivnost tocno moze imat osoba od 190cm i 60kg?
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Gogo je Zvijer
                      pozzz 14 god 189 190cca cm 60 kg kako dobiti mase bar 10 kg a ne izgubiti brzinu i eksplozivnost
                      Sto bas 10 kg?

                      Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                      Comment


                      • #26
                        Napisi kako izgleda tvoj program treninga?
                        Oldschool Bodybuilding best for gain muscle!

                        moj bodyspace profil

                        Comment

                        Working...
                        X