Announcement

Collapse
No announcement yet.

kako da se udebljam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako da se udebljam

    ovako imam 17 godina visok sam oko 195 cm . Imam 68 kilograma .Htjeo sam malo da se udebljam i da ojačaaam jel sam mršav pa sam počeo jest više puta na dan i počeo sam vježbat doma.radio sam sklekove imo sam bučice od 10 kilograma i kupio više najmjesnku spravu za vježbanje . Uz to da bi to bilo učikovitije i brže kupio sam i proteine gaint fast za deblajnje i weight geiner 3100 i za oblikovanje elite .Nako tog vježbanje oko 3 mjeseca uz t popijene proteine i sve to ja sam dobio oko kilogram do dva jedino mi se čini da ja samo raste m a ne da se debljam od toga . Ima ljudi koji ja nzma uz te proteine i u sve to v******* oko 3 mjeseci koji su mi rekli da su bili dosta dobili na kilaži . Jel mi može neko onnda reč šta da radim ili da mi neko nešt preporuči . Hvala

  • #2
    Re: kako da se udebljam

    1. stvar, ako ima toliko novaca da uzmeš whey, gainer i još jedan gainer, onda imaš novaca i za prehranu koja je 353164265135 puta bitnija od suplemenata.
    Znači puno piletine, riže, tijesta, tunjevine, posnog, zobenih, povrća itd. Raspodijeli si to sve od 5 do 7 obroka na dan.

    Jednostavno, jedi ovo što sam ti rekao.
    Napravi si plan i KRENI U TERETANU, kod kuće s tim spravicama za pičkice nećeš ništa postići. To ti jednostavno nije dovoljno, trebaš razvalit miške da krenu rast.
    Od suplemenata si uzmi whey + glukozu, eventualno ako hoćeš kreatin. Ostalo ti ništa ne treba.
    Ja sam u 4 mjeseca dobio 6 kg uz ovo što sam ti rekao. S tim da sam se prvi mjesec zahebavao okolo po teretani, gledao šta drugi rade, učio i tako to. No ti kreni odmah s radom.

    Train, eat, sleep - REPEAT! i btw. čitaj malo, pun je k. svima tih početnika što hoće skinit mast ili dobit miške a ne znaju ni ono osnovno

    Comment


    • #3
      Re: kako da se udebljam

      oke tnx. krenit ču ja slejdeči tjedan u teretan ponovo kupit proteine i počet jest tak kak si ti reko

      Comment


      • #4
        Re: kako da se udebljam

        Proteinski praškovi nisu čarobni štapić!!!!utuvite si to u glavu!!!

        Comment


        • #5
          Re: kako da se udebljam

          ajd nam napisi svoju dnevnu ishranu ovde ....da vidimo sta i kako jedes pa da ti napravimo jelovnik...i da se ako bogda udebljas za 3 mjeseca 10-12kg kvalitetno....tebi treba duplo kg da izgledas momacki na tu visinu....

          Comment


          • #6
            Re: kako da se udebljam

            jedi, idi u teretanu 2-3 puta nedeljno i radi osnovne vežbe (compound)... pitaj tamo trenera da ti ih pokaže kako da radiš pravilno
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #7
              Re: kako da se udebljam

              da reču da mi sastavi 4 treninga tjedno . aj mi sastvite jelovnik ak može

              Comment


              • #8
                Re: kako da se udebljam

                Potrudi se sam.Ili plati nekome od forumaša da ti napravi.Ima ovdje osobnih trenera.

                Javi se MarkoPolo-u

                Comment


                • #9
                  Re: kako da se udebljam

                  pa jel mi može neko od vas sastavit

                  Comment


                  • #10
                    Re: kako da se udebljam

                    može, za 200 €

                    Comment


                    • #11
                      Re: kako da se udebljam

                      Originally posted by natopro View Post
                      pa jel mi može neko od vas sastavit
                      Potrudi se.SLoži sam nešto pa ćemo mi reći da li je dobro ili ne.Vjeruj mi ne radiš si uslugu to što ćemo ti eventualno mi složiti.

                      A ako nećeš opet ti kažem.Javi se Marku

                      Comment


                      • #12
                        Re: kako da se udebljam

                        1.Obrok 8:20 h - 200g tune ,jabuka,vitamini ..
                        2.Obrok 11:00 - nakon treninga - PWM.. kad dođem kuci 4 kuhana jajeta (samo 2 zumanca od tih 4)
                        3.Obrok 14:00 - piletina/teletina 250 g.. zavisi kako kad (al gotovo uvijek za rucak mi je meso )
                        4.Obrok 16:00 - Isto kao obrok 3.
                        5.Obrok 19:00 - PWM
                        6.Obrok 20:00 - vecera..posni,meso..pieca prsa..kako kad...ugl gledam da su posni i neka vrsta mesa
                        7.Obrok 21:30 - Posni ,bademi,orasi.. med sa puterom (4 kriske)
                        jel bi ovo bilo dobro

                        jel može neko mi preporučit neki protein za masu da se udeblajm .Nešto sma čuo da od one hiper mase se moraš udebljat

                        Comment


                        • #13
                          Re: kako da se udebljam

                          1. treba ti složeni UH (tu su optimalan izbor zobene, a imaš i raženi, rižu, krumpir, tijesto).
                          2. nemaš UH uz ta jaja. izbaci žumanjke skroz i ostavi ih za večeru, a uz ta 4 bjelanjka (mada bi ja povećo na 6 to) dodaj bijelog kruha i imaš fin PWM.
                          3. dodaj UH (tu tipiram na rižu, krumpir il tijesto).
                          4. -||-
                          5. šta će ti dva PWM-a dnevno? pa nećeš 2x dnevno trenirat, nisi iron man.
                          6. nemaš UH.
                          7. izbjegavaj margo/margarine i sličnu bandu, a med nikako ne prije spavanja. posni + bademi ili orasi je supač kombinacija.

                          imaš jako slabo UH u svom planu prehrane, a tebi su oni ključni jer si stvarno premršav te težiš tome da dobiješ na kilaži. znači tamani ih slobodno 5-6g po kilogramu tjelesne težine.
                          druga stvar je da bi ja taj kompletni raspored skroz drukčije posložio, ali dobro, ja sam ti samo savjetovo kakve obroke bi trebo jest, a ne kad i koliko njih.
                          Last edited by wikler; 16-01-12, 22:26.
                          Originally posted by darios
                          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                          __________________________________________________

                          there is no progress without struggle!

                          Comment


                          • #14
                            Re: kako da se udebljam

                            ne treba ti nitko sastavljati prehranu
                            imas vec masu jelovnika
                            malo prelistaj forum
                            Originally posted by servantess
                            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                            Comment


                            • #15
                              Re: kako da se udebljam

                              wikler aj molimte iz te moje i tvojel iste mi složi sad nešt šta svaki dan moram da znm da nebi ja ope krivo radio

                              Comment

                              Working...
                              X