Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da odem na clean bulk (kalorijski super plus) ili da krenem sa skidanjem sala ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da odem na clean bulk (kalorijski super plus) ili da krenem sa skidanjem sala ?

    Pozdrav svima, prvi post na forumu makar vas vec dugo citam. Imam jedno pitanje a to je sto bi vi napravili na mojem mjestu

    - 85 kg
    - 181 cm
    - otprilike 20 - 22 % sala

    Da odem na clean bulk (kalorijski super plus) ili da krenem sa skidanjem sala ? Zima dolazi i stvarno neznam sto sad. Bojim se da cu previse izgubit i onda kada dojde ljetno vrijeme taman cu opet pocet jesti u super plusu. Sva pomoc dobro dosla

  • #2
    Re: Što dalje... (Dilema)

    (Nazalost nisam mogo uredit poruku pa moram tu pisat... Sorry za dupli post)
    Jos jedno pitanje... Imam samo jedan bubreg pa me zanima dali proteini stete (prevec opterecuju) mom jedinom bubregu ? Cuo sam svasta pa neznam u sta vise da vjerujem

    Hvala

    Comment


    • #3
      Re: Što dalje... (Dilema)

      Stavi slike.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Što dalje... (Dilema)

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Stavi slike.
        Evo slika

        rsz_17102012_#1.jpg
        rsz_17102012_#2.jpg
        rsz_17102012_#3.jpg

        Comment


        • #5
          Re: Što dalje... (Dilema)

          u kompa ovo nije dobro. Nikako nemoj ići na čisti bulk jer si već dovoljno bulky.
          Pogledaj si na netu koju hranu jesti da imaš dovoljno hranjivih tvari kroz dan a da ne budeš u suficitu.

          Rastegni to do 1.3. i onda deri definiciju. i budi spreman da će trajati duuugo
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #6
            Re: Što dalje... (Dilema)

            Originally posted by kingpin View Post
            u kompa ovo nije dobro. Nikako nemoj ići na čisti bulk jer si već dovoljno bulky.
            Pogledaj si na netu koju hranu jesti da imaš dovoljno hranjivih tvari kroz dan a da ne budeš u suficitu.

            Rastegni to do 1.3. i onda deri definiciju. i budi spreman da će trajati duuugo
            Jer bi mi ti mogao preporuciti koju hranu da jedem ? Vrijeme nije problem vremena imamo

            Comment


            • #7
              Re: Što dalje... (Dilema)

              Dobro je da imaš vremena jer planiranje prehrane i priprema kvalitetne hrane zahtjevaju dosta vremena. To i je srž problema što je večina ljudi nema vremena razmišljati o onome što jedu pa trpaju u sebe prvo što im dođe pod ruku.

              Morat ćeš jesti hranu bogatu proteinima i zbjegavati ugljikohidrate itd. To ti je dosta opsežno, ne mogu ti to u kratko napisati. Imaš sve na stranici i forumu. Naravno sve ovisi i o načinu i frekvenciji treniranja
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #8
                Re: Što dalje... (Dilema)

                Originally posted by kingpin View Post
                Dobro je da imaš vremena jer planiranje prehrane i priprema kvalitetne hrane zahtjevaju dosta vremena. To i je srž problema što je večina ljudi nema vremena razmišljati o onome što jedu pa trpaju u sebe prvo što im dođe pod ruku.

                Morat ćeš jesti hranu bogatu proteinima i zbjegavati ugljikohidrate itd. To ti je dosta opsežno, ne mogu ti to u kratko napisati. Imaš sve na stranici i forumu. Naravno sve ovisi i o načinu i frekvenciji treniranja
                Hvala na odgovoru, smanjio sam unos kalorija za 500 (jedem oko 2200) mislis li da ce to bit dobar nacin za skinut salo?

                Comment


                • #9
                  Re: Što dalje... (Dilema)

                  Originally posted by Zepa View Post
                  Hvala na odgovoru, smanjio sam unos kalorija za 500 (jedem oko 2200) mislis li da ce to bit dobar nacin za skinut salo?
                  Ajde napiši što si sve danas pojeo u tih 2200 kaloria.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Što dalje... (Dilema)

                    Originally posted by Zepa View Post
                    Hvala na odgovoru, smanjio sam unos kalorija za 500 (jedem oko 2200) mislis li da ce to bit dobar nacin za skinut salo?
                    za pocetak je dobro, jos probaj da napravis neki odnos od 40 PRO / 40 UGLJIKOHIDRATI / 20 MASTI i bice odlicno(ili eventualno malo vise pro a manje uglj.)

                    i da po meni prvo skini salo na 10-12 %bf i onda kreni clean bulk
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment

                    Working...
                    X