Announcement

Collapse
No announcement yet.

3 month body transformation - Cilj mi je napraviti dva mjeseca mase i onda treći mjesec defku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 month body transformation - Cilj mi je napraviti dva mjeseca mase i onda treći mjesec defku

    Bok svima

    idem u teretanu valjda vec neko vrijeme,prije sam pazio na sebe i na to sto jedem,ali onda skola,stres ovo-ono,mogu nabrajati sad isprike do preksutra zasto sam zeznuo.
    Sad imam tri mjeseca bez škole.

    Mislio sam tu stavljati svakih tjedan ili dva slike kako napredujem.

    Cilj mi je napraviti dva mjeseca mase i onda treći mjesec defku.

    Idem u teretanu 6 puta tjedno,split treninge radim.
    Pon -tric,prsa,ramena
    uto-biceps,leđa
    sri-trbuh,noge
    čet=pon
    pet=utorak
    sub=sri
    nedelja-odmor

    znam da je 6 puta mozda previse ali do prije godinu dana sam imao 12 treninga tjedno + utakmicu(vaterpolo)
    2 puta dnevno znaci i nedeljom tekma pa mislim da sam naviknut

    Prehrana

    07:30 Doručak:Zobene s malomasnim mlijekom,dvije banane i Corny,nešto slično
    10-11:Međuobrok1: Voće
    14:30Ručak:Piletina,puretina,ponekad svinjetina iz tave s malo ili nimalo ulja,tjestenina/riža/mlinci
    ponekad gulaš ili varivo
    petkom najcesce riba i krumpir s blitvom
    15:30Međuobrok2:voće ili rajčica(obozavam ih )
    17:00TRENING
    PWM:5g kreatina,40-50g dextroze/glukoze,30g whey premiuma
    19:00:večera-nesto kao pod doručak,tuna,žganci i čokolino(bez smijeha molim )
    22:00-prije spavanja -posni sir (250g) ili casein shake sa šakom oraha/badema/lješnjaka


    Mislim da sam sve napisao.
    Pitanja:
    1.Koliko je s takvim režimom realno očekivati mase u dva mjeseca?
    2.kad cu biti na defki mogu sve isto jesti i isti pwm samo smanjim količinski obroke da sam u deficitu i ubacim cardio?

  • #2
    Re: 3 month body transformation

    doručak - nemaš nikakvih proteina
    voće nije obrok
    ručak - nebi bilo loše nekakvo povrće stavit
    voće ili povrće samo nije obrok
    večera - pošto je tebi to obrok poslije treninga, treba bit tu proteina i ugljikohidrata (npt.meso, riža/tjestenina....)
    prije spavanja - jedeš i posni i piješ casein? štoo? mislim, nije loše, al većina ljudi koji piju kasein prije spavanja na voli posni, al dobro, nebitno sad

    2 mjeseca za masu je nekako malo, al opet ovisi, dobit ćeš nešto mase sigurno
    1 mjesec za defku? ovisi kolkio imaš sala sad i koliko ćeš se još usalit, al i to je nekako malo za očuvat što više mišića i izgubit što više sala

    kako misliš sve isto jest al količinski smanjit obroke na defki ???
    na defki se smanjuju uh, povećavaju proteini, i povećavaju aktivnosti, postepeno sve
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: 3 month body transformation

      Hvala na savjetima za prehranu,prilagoditi cu
      posni ili casein jer nemam novaca kupovati stalno casein,mala plata ;D
      onda 3 mjeseca za masu?

      budem stavio slike od danas cim skuzim kako

      Comment


      • #4
        Re: 3 month body transformation

        Originally posted by Domsy View Post
        Bok svima

        idem u teretanu valjda vec neko vrijeme,prije sam pazio na sebe i na to sto jedem,ali onda skola,stres ovo-ono,mogu nabrajati sad isprike do preksutra zasto sam zeznuo.
        Sad imam tri mjeseca bez škole.
        Mislio sam tu stavljati svakih tjedan ili dva slike kako napredujem.
        Cilj mi je napraviti dva mjeseca mase i onda treći mjesec defku.

        Idem u teretanu 6 puta tjedno,split treninge radim.
        Pon -tric,prsa,ramena
        uto-biceps,leđa
        sri-trbuh,noge
        čet=pon
        pet=utorak
        sub=sri
        nedelja-odmor

        znam da je 6 puta mozda previse ali do prije godinu dana sam imao 12 treninga tjedno + utakmicu(vaterpolo)
        2 puta dnevno znaci i nedeljom tekma pa mislim da sam naviknut

        Prehrana

        07:30 Doručak:Zobene s malomasnim mlijekom,dvije banane i Corny,nešto slično
        10-11:Međuobrok1: Voće
        14:30Ručak:Piletina,puretina,ponekad svinjetina iz tave s malo ili nimalo ulja,tjestenina/riža/mlinci
        ponekad gulaš ili varivo
        petkom najcesce riba i krumpir s blitvom
        15:30Međuobrok2:voće ili rajčica(obozavam ih )
        17:00TRENING
        PWM:5g kreatina,40-50g dextroze/glukoze,30g whey premiuma
        19:00:večera-nesto kao pod doručak,tuna,žganci i čokolino(bez smijeha molim )
        22:00-prije spavanja -posni sir (250g) ili casein shake sa šakom oraha/badema/lješnjaka


        Mislim da sam sve napisao.
        Pitanja:
        1.Koliko je s takvim režimom realno očekivati mase u dva mjeseca?
        2.kad cu biti na defki mogu sve isto jesti i isti pwm samo smanjim količinski obroke da sam u deficitu i ubacim cardio?
        druze gledas sve nekako na kratke staze.. 2 mjeseca mas ei 1 mj defke-to je za sasvim vrlo malu promjenu a znam da ti ocekujes mnogo vise. Sto ne ides 6 mjeseci mase i 2 mjeseca defke?

        Comment


        • #5
          Re: 3 month body transformation

          Originally posted by Domsy View Post
          Hvala na savjetima za prehranu,prilagoditi cu
          posni ili casein jer nemam novaca kupovati stalno casein,mala plata ;D
          onda 3 mjeseca za masu?

          budem stavio slike od danas cim skuzim kako
          netko je na forumu računao šta je jeftinije, posni ili casein, mislim da nije neka razlika, samo što kasein platiš puno odjednom, a posni svaki dan-dva po malo




          Originally posted by Viper View Post
          druze gledas sve nekako na kratke staze.. 2 mjeseca mas ei 1 mj defke-to je za sasvim vrlo malu promjenu a znam da ti ocekujes mnogo vise. Sto ne ides 6 mjeseci mase i 2 mjeseca defke?
          slažem se s ovim
          prekratko ti je razdoblje za neke velike promjene
          puno ljudi s foruma ide u školu, faks, posao, pa stignu i vježbat i jest kako spada.. tako da, ako imaš volje i ako možeš, onda masa najoptimalnije nekih 6 mjeseci, pa defka 2-3 mjeseca, malo održavanja, pa opet masa i tako u krug
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: 3 month body transformation

            Originally posted by Domsy View Post
            budem stavio slike od danas cim skuzim kako

            http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post893053
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: 3 month body transformation

              IMG_5050.jpg
              IMG_5054.jpg

              18.06.2013. Prve slike,pocinjem s masom.
              Tocna mjerenja su visina: 174.7 cm i tezina : 65.3 kg
              Bodyfat bi rekao da mi je oko 14-16%

              Comment


              • #8
                Re: 3 month body transformation

                A cuj evo ti jedan predlog, cuo sam jedan plan ishrane odnosno valjda je ovo neki trik neznam. Znaci jedes CLEAN FOOD meso i sve to, jaja jedes cjelu nemoj bacit zumanku zasto zelis masu, a trik je ovo:

                -Svaki dan konzumiras 300gr maslac od kikirikija (ovo doma prigotvis nemoj da ides u supermarket i to da kupis) + 5-6 banana.. ovo radis 30dana i prekines zasto maslac od kikirikija ima mn sodium. Ovo sam procitao od jedan vjezbac i kaze da je provereno da za jedan mjesec podigne kilazu za 5-6kg e sad kolko je tocno ja nez samo sam napisao to sto sam procitao, ako neko od iskunije vjezbace zna mozda vise neka kaze dali je ovo ok sto sam napisao ili ne.


                Ako vec dobijes pozitivnu ocenu da ovo probas Evo ti recept kako da uradis maslac od kikirikija sam. Ako probas ovo i vidis dobre rezultate onda ja mislim da ti je dosta 1 mjesec masu i 2 defke ... I pazi ako ovo primenis probaj da imas jako intenzivne treninge znaci pitaj ovdje i trening/serije i nesto vise sto ce ti reci zasto nije u sve ishrana moras i trenirat jako. Ae sad sretno
                I live for BODYBUILDING

                Comment


                • #9
                  Re: 3 month body transformation

                  Originally posted by TheShadow View Post
                  A cuj evo ti jedan predlog, cuo sam jedan plan ishrane odnosno valjda je ovo neki trik neznam. Znaci jedes CLEAN FOOD meso i sve to, jaja jedes cjelu nemoj bacit zumanku zasto zelis masu, a trik je ovo:

                  -Svaki dan konzumiras 300gr maslac od kikirikija (ovo doma prigotvis nemoj da ides u supermarket i to da kupis) + 5-6 banana.. ovo radis 30dana i prekines zasto maslac od kikirikija ima mn sodium. Ovo sam procitao od jedan vjezbac i kaze da je provereno da za jedan mjesec podigne kilazu za 5-6kg e sad kolko je tocno ja nez samo sam napisao to sto sam procitao, ako neko od iskunije vjezbace zna mozda vise neka kaze dali je ovo ok sto sam napisao ili ne.


                  Ako vec dobijes pozitivnu ocenu da ovo probas Evo ti recept kako da uradis maslac od kikirikija sam. Ako probas ovo i vidis dobre rezultate onda ja mislim da ti je dosta 1 mjesec masu i 2 defke ... I pazi ako ovo primenis probaj da imas jako intenzivne treninge znaci pitaj ovdje i trening/serije i nesto vise sto ce ti reci zasto nije u sve ishrana moras i trenirat jako. Ae sad sretno
                  hahaha.. a prijedloga i "trika" :P

                  sigurno da će s ovim dobit par kila, ali čega ?!

                  a sigurno je, jer ovo ima nekih pa sigurno 2300 kalorija, nije to nikakav trik
                  100 grama kikiriki maslaca ima 600+ pomnoži sa 3 to je već 1800, i još uzmi 5 srednjih banana, to je sigurno bar 500 kalorija

                  2300 kalorija samo iz ovoga, ne znam baš koliko je to pametno...
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #10
                    Re: 3 month body transformation

                    Originally posted by domagoj View Post
                    hahaha.. a prijedloga i "trika" :P

                    sigurno da će s ovim dobit par kila, ali čega ?!

                    a sigurno je, jer ovo ima nekih pa sigurno 2300 kalorija, nije to nikakav trik
                    100 grama kikiriki maslaca ima 600+ pomnoži sa 3 to je već 1800, i još uzmi 5 srednjih banana, to je sigurno bar 500 kalorija

                    2300 kalorija samo iz ovoga, ne znam baš koliko je to pametno...
                    Definiraj pametno

                    Gle, kako kome. Neki savjetuju lean bulk neki full bulk, ovisi o tipu tijela i zeljama/ciljevima pojedinca, tako da...

                    Po slikama mislin da mu je taj "trik" više pametno, nego da nije. Maslac puno pomogne onima koji nmgu nabacit kil lako

                    EDIT: (samo moje misljenje, ne zelin se kosit sa tuđim ciljevima, njegovo tijelo, not mine)
                    Last edited by Aquila_hr; 19-06-13, 14:47.
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • #11
                      Re: 3 month body transformation

                      Originally posted by Aquila_hr View Post
                      Definiraj pametno

                      Gle, kako kome. Neki savjetuju lean bulk neki full bulk, ovisi o tipu tijela i zeljama/ciljevima pojedinca, tako da...

                      Po slikama mislin da mu je taj "trik" više pametno, nego da nije.
                      ja sam razumio da uz to, jede i sve ostalo, što je nekih 6 obroka + pwm, kako je i napisao, samo što neki od njih nisu baš kompletni obroci, ali ako ih ispravi i ostavi tako i još ovih 2300 kalorija, koliko bi to bilo? nekih oko 5000 kalorija sigurno...

                      je da je mršav sad, al pretpostavljam da malo i jede, a naglo povećanje i još toliko veliko, na to mislim da nije baš pametno
                      (pa će i njemu trebati restart metabolizma )

                      može iskoristit taj trik, i dobro mu doć, ali bar da smanji količinu onda
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #12
                        Re: 3 month body transformation

                        Originally posted by domagoj View Post
                        ja sam razumio da uz to, jede i sve ostalo, što je nekih 6 obroka + pwm, kako je i napisao, samo što neki od njih nisu baš kompletni obroci, ali ako ih ispravi i ostavi tako i još ovih 2300 kalorija, koliko bi to bilo? nekih oko 5000 kalorija sigurno...

                        je da je mršav sad, al pretpostavljam da malo i jede, a naglo povećanje i još toliko veliko, na to mislim da nije baš pametno
                        (pa će i njemu trebati restart metabolizma )

                        može iskoristit taj trik, i dobro mu doć, ali bar da smanji količinu onda
                        Maslac od kikija je sam po sebi kaloričan,a banana GI bomba. Nek to pojede u 2 obroka (jer sumnjan da ce to jest u jednom, ne pricamo o stajaznam.. Kali Muscleu), ostaju još 4 obroka, bit će vjerojatno tu negdi oko 3500 kcal ukupno.
                        Ja bi mu usavjetova da polako diže kcal i prati napredak na sebi, tj da diže kako napreduje. Ako dodje do 4000 kcal, dobro dođe, nek mu ogledalo bude najbolji frend.

                        I sad, taj reset metabolizma (samo ti podj*bavaj domagoje, dabogda ti protein završio u wc šolji ), polagano diži i pusti tijelo nek radi svoj ritam, nista naglo, inace ces se shebat ko ja. počni sa laganim suficitom i diži po potrebi (kad dodje do zastoja)
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • #13
                          Re: 3 month body transformation

                          Znaci da ne krenem naglo nego da polako dizem kalorije?
                          I u krivu si domagoje,jedam inace jako puno,ali se jako tesko debljam.
                          U zadnjih godinu dana sam dobio valjda 3-4 kg

                          Comment


                          • #14
                            Re: 3 month body transformation

                            Originally posted by Aquila_hr View Post
                            Maslac od kikija je sam po sebi kaloričan,a banana GI bomba. Nek to pojede u 2 obroka (jer sumnjan da ce to jest u jednom, ne pricamo o stajaznam.. Kali Muscleu), ostaju još 4 obroka, bit će vjerojatno tu negdi oko 3500 kcal ukupno.
                            Ja bi mu usavjetova da polako diže kcal i prati napredak na sebi, tj da diže kako napreduje. Ako dodje do 4000 kcal, dobro dođe, nek mu ogledalo bude najbolji frend.

                            I sad, taj reset metabolizma (samo ti podj*bavaj domagoje, dabogda ti protein završio u wc šolji ), polagano diži i pusti tijelo nek radi svoj ritam, nista naglo, inace ces se shebat ko ja. počni sa laganim suficitom i diži po potrebi (kad dodje do zastoja)
                            bio sam se krivo izrazio, ja sam mislio na 6 + pwm + još ovo, al nebitno

                            netko će mu savjetovat i da jede bez ikakvog brojanja, da se natrpava, al mislim da je bolje da polako diže kalorije, jer će imat više mjesta za daljnje dizanje kad stane kilaža


                            šta si odmah takav, nemoj mi proteine dirat!! (btw. neki dan sam stavio vodu i whey u šajker i nešto mahnuo rukom i prolio sve, dvije mjerice..hahahha jedina sreća je bila što sam prolio u sudoper, bar nisam morao čistit ništa.. hahahaha )






                            Originally posted by Domsy View Post
                            Znaci da ne krenem naglo nego da polako dizem kalorije?
                            I u krivu si domagoje,jedam inace jako puno,ali se jako tesko debljam.
                            U zadnjih godinu dana sam dobio valjda 3-4 kg
                            dalo bi se raspravljat o tome koliko je to tvoje puno
                            dobro je što se teško debljaš, bit će manja sala, više mišića, samo trebaš jest dobro!!!
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • #15
                              Re: 3 month body transformation

                              Svi mrsavi govore da jedu puno a svi debeli da jedu malo...
                              Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                              Comment

                              Working...
                              X