Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rast mišića, padanje bf-a ,na oko 2000kcal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rast mišića, padanje bf-a ,na oko 2000kcal

    Zadnjih mj dana sam na oko 2000kcal (nekad 2200, nekad 1800, cikliram uh). Bio mi je cilj dizati kcal iz tjedna u tjedan ali nisam jer je vaga pokazivala rast stalni. Nakon mj dana su mi obujmi u rukama i prsima veci za 2cm, teži sam za 2kg a bf je pao 2%. Ovo mi je prva prava masa na koju idem i u čitanju raznih tema i programa, ljudi moje tezine i visine unose po 3000-4000kcal na masi, ovo mi se cini trenutno kao SF za mene, mislim da bi eksplodirao od toliko hrane, a od sebe svinju napravio.
    Napredak mi je vidljiv i osjetim ojačanje svakim treningom, objasnjenje sam pokusao ovim člankom si pojasniti
    http://www.bodybuilding.com/fun/fat_...gain_trick.htm

    Znači ja imam još dosta sala (bf 16-17%), tijelo tu moju mast trosi za energiju, plus čista sređena prehrana i kvalitetna suplementacija ,i sve to da mi daje rast mišića a poštrošnju bf.

    Šta mislite o ovoj tezi?

    jasno mi je da ce s vremenom kilaza stati rasti i da cu morati dizati kcal, ali skroz mi je cudno da rastem vec 4tj na samo 2000kcal bez pojacavanja, osobito kad pogledam standardne jelovnike sa 4000kcal za masu...
Working...
X