Announcement

Collapse
No announcement yet.

Punjenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Punjenje

    Pozdrav mislim da mi je vrijeme za prvo punjenje eh sad moze li mi netko objasniti kako se to radi,pogledao sam video na youtube i kazu nisko s proteinima i masti a visoko s uh,pa sam se mislio napunit ovako:ujutro rizini krekeri i gore pekmeza,tijekom cijelog dana onda jos samo jest rizu i zobene,dal je to to? a sto s proteinima,npr meso i tako to,da udrim i piletine samo iza treninga onda? i da li uopce radim trening na dan punjenja?

  • #2
    Re: Punjenje

    Google: how to do a refeed
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Punjenje

      Ja kad sam odradio punjenje, to je bilo onako za probu, bilo je vidljivo naravno na vaskularnosti a i na snazi, što se tiče treniranja, pazio sam da budem uvijek u kalorijskom suficitu, cilj je povisit UH, smanjit proteine i masti što ne znači da ih ne uzimaš, dobro si ovo rekao za rižu i zobene, to mi je bilo broj jedan, a i možeš koji dan ubacit i cheat meal da nabacaš u sebe i ono kaj ne treba haha Što se tiče UH pazi na glikemijski indeks, ako budeš trenirao, nemoj unosit baš bilo kakve šećere

      Comment


      • #4
        Re: Punjenje

        Dan kad se puniš u pravilu ne treniraš, ako si u deficitu npr: 500 kalorija onda digneš kalorije za tih 500 tako da ne budeš taj dan u deficitu, radi očuvanja metabolizma. Smanjiš P i M i krkaš se sa UH, najbolje riža, a može i zobene...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X