Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tjedan mase tjedan definicije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tjedan mase tjedan definicije

    Pozdrav imam jedan odnosno 2 problema na masi se bez obzira na suficit previse mastim a na rezanje i najmanje kcal mrsam zanima me bi li ovqj sistem iz naslova imao smisla tjedan suficit tjedan deficit bi li na ovaj nacin mogao sacucati misice uz minimalno masti ima li iko iskustava i bi li ovo moglo imati smisla ili bilo kakvo drugo rjesenje za ovaj problem

  • #2
    Nema ovo smisla,bolje 6-10 sedmica suficit pa onda deficit isto toliko.Mastis se jer imas preveliki suficit koji si napravio naglo,a tako i obrnuto.Nista naglo znaci.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Nema smisla, ako se na masi previše mastiš prati stanje i smanji suficit, i pojačaj treninge jer mišić neće rasti ako nije dovoljno stimuliran; radi čučanj, DL, potiske i vučenja, ostavi se bučica i sajli.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Bi li mi mogli preporucitci imate li iskustva s cqrb cycling ili punjenje praznjenje jer se na suficitu 100 kcal zavodenim i izgledam nqpuhano a na najmanjem deficitu se izduzim i smrsam

        Comment


        • #5
          pricas gluposti, ne znam samo jel ti toliko dosadno u zivotu pa trollas ili zaista mislis da je realno to sto pises i da bi netko takvu pricu trebao popast?
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment

          Working...
          X