Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skinny fat problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skinny fat problem

    Pozdrav ekipa! Ovako znaci imam 17 god visok 177 cm i oko 61 kilu imam. Treniram sveukupno vec oko 7 mjeseci, a zadnja 2 mjeseca sam poceo i u teretanu. Sa svojih 53 kile bio sam nezadovoljan sa izgledom jer mi je falilo misica dosta i skocio sam direktno na dirty bulk koji sam radio mjesec dana. Dobio sam nenornalnih i bespotrebnih 8 kila. Dobio sam malo misica ali i sala. Nije da sam sad debeo ali mi se ne svidja sto sad imam malo vise sala na prsima i trbuhu nego prije. E sad mene zanima sta da radim posto ako nastavim dirty bulk sam ce se jos vise udebljat a ako idem ba cut onda cu opat past ispod 60 kg sto mi se cini malo i izgubio bi vjerojatno malo misica koje sam dobio. Evo nadam se da mi netko moze pomoci.

    Sto se slika tice ovako trenutno izgledam dok jedem sve i svasta.
    Attached Files
    Last edited by Tonii47; 30-12-19, 14:10.

  • #2
    bok.. stavi slike trenutno stanja tijela/forme
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Evo slike postavljene pa evo ako netko ima neki savjet sta da radim jer mi se cini da ovih 61 kilu sto sad imam je malo ali imam oko 16-17% bf, nikako mi to nije jasno.

      Comment


      • #4
        Poz Toni, nema ti šta biti nejasno, mišićna masa se dobija težinskim treningom i kvalitetnom prehranom. Slabo treniraš i nekvalitetno jedeš...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Ok hvala na savjetu. Poboljšat cu prehranu sto vise i izbaciti slatkise i jesti zdravo. Samo me zanima jel onda sad trebal malo na cut ili clean bulk. No sto se dizanja utega tice jako redovno vjezbam 3 puta tjedno idem u teretanu i 2 puta vjezbam kod kuce preko sat vremena i dajem sve od sebe, i jos radim preko 300 sklekova dnevno i također svaki dan hodam po 6-7 km.

          Comment


          • #6
            Clean bulk.

            Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

            Comment

            Working...
            X