Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li mogu nastaviti da gubim salo tj. mast, a da misice dobijam?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Da li mogu nastaviti da gubim salo tj. mast, a da misice dobijam?

    Originally posted by remode View Post
    sto to nije drzanje tvrdoglavog sala uvjek na toplom?
    Ne možeš to tako raditi.
    Tvrdoglavo i tvrdokorno salo ne postoji, salo nije starije od 2-3 tjedna.

    http://www.building-body.com/forum/t...highlight=salo

    "Dugo se mislilo da je masno tkivo samo spremnik za višak energije pohranjene u masnim stanicama, no danas se zna da je masno tkivo iznimno metabolički aktivno.
    Trigliceridi se u masnim stanicama obnavljaju jedanput u dva ili tri tjedna. Specifičnost brze izmjene masnih kiselina pokazuje da mast koja se u jednom trenutku pohranjuje u tkivima nije mast uskladištena prije mjesec dana. Dakle, naše salo staro je najviše od dva do tri tjedna."
    Last edited by kelly; 02-02-12, 15:39.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Da li mogu nastaviti da gubim salo tj. mast, a da misice dobijam?

      Evo jos sam zbunjen.Neznan sto je tocno jer sam dobio par drugacijih odgovora i svi sa bb foruma.Sad cu da vam objasnim.Znaci imam 18godina,197 cm sam visok i posto nikad nisam bio neki sportas na trbuhu imam masnih naslaga,ali zato imam misicne mase.Odredio sam da svaki trening a idem 5 puta tjedno u teretanu,da svaki put iza treninga trcim 20 min srednjim tempom i 10min sprintevi pa setnja,sprintevi pa setnja.Jos uz to svaku nedjelju vozim bicklu.TDEE mi je 3108,dok ja sa svojom prehranom unosim 2000kalorija i jos 300ih dnevno izgubIm na trcanju.Znaci dnevno unosim 1700g kalorija,uz to unosim 200g proteina I ugljikohidrata te 40g mastI.Sto mIslite Jeli to dovoljno? Hoce li mi to pomoci da izgubim masne naslage? I hocu li izgubiti dosta misicne mase

      Comment


      • #33
        Zanima me Vase misljenje smrsavio sam sa 94 kile na 79 kila te mi je sada cilj dobiti masu cca 82/83 kile htio bih najvise dobiti na rukama te prsima , zanima me prehrana moze li neki komentar na istu ? treniram 5 puta tjedno
        1 obrok : zobene pahuljice 120g + chia sjemenke 15 g + 1 banana + whey 30 g + creatin 5g + proteinsko mlijeko
        2 obrok : posni sir 200g + maslac od kikirikija 50g
        3 obrok : 250 g rize + 250 g piletine + 250 g salata
        4 obrok : (prije treninga 2 banane + 5g kreatina ) (poslje treninga 30g whey + 40 g dekstroza + 5 g proteina )
        5 obrok : 4/5 jaja ili 200 g tune
        6 obrok: 200 g posnog sira

        dnevni unos kalorija 2600 proteina 250g, uh 205

        Neki komentar kritike , mjesec dana sam na ovome ali ne vidim ni malog pomaka

        Comment


        • #34
          Ja cu ti reci da ova prehrana moze a i ne mora biti dobra.Prehrana koja daje rezultate je dobra prehrana.

          Ako hoces na rukama i prsima onda moras da pronadjes sto njima najbolje pase neki visoko int. Ili neki visoko vol. Trening a nekada i to ne radi.
          Pokusaj raditi prvi 3-4 sedmice visoki int.ako vidis da ne pase onda pokusas visoki volumen.

          Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


          Last edited by alexxx; 09-07-16, 10:04.
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #35
            Hvala na odgovoru , novi sam u teretani pa mi je sve relativno novo isao sam prije ali ne takvim intenzitetom i prehranom , imas li neki savjet za prehranu mozda nesto ubaciti izbaciti
            ?

            Comment


            • #36
              Eksperimentisi uvijek mozes nesto pronaci sto ti bolje pase.Ali bitno da imas sve makro i mikro nutrijente,bilo da se radi iz suplemenata ili ishrane sve je to isto.koji ce omjeri cega biti to je kod svakoga drugacije.Primjer kod mene da mi nije potrebno vise od 1.5g proteina za rasti.A sto nisam znao dok nisam izasao iz onih teoretskih brojeva 2-3g.To ti je moj savjet.

              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment


              • #37
                Originally posted by domagoj.osijek View Post
                Zanima me Vase misljenje smrsavio sam sa 94 kile na 79 kila te mi je sada cilj dobiti masu cca 82/83 kile htio bih najvise dobiti na rukama te prsima , zanima me prehrana moze li neki komentar na istu ? treniram 5 puta tjedno
                1 obrok : zobene pahuljice 120g + chia sjemenke 15 g + 1 banana + whey 30 g + creatin 5g + proteinsko mlijeko
                2 obrok : posni sir 200g + maslac od kikirikija 50g
                3 obrok : 250 g rize + 250 g piletine + 250 g salata
                4 obrok : (prije treninga 2 banane + 5g kreatina ) (poslje treninga 30g whey + 40 g dekstroza + 5 g proteina )
                5 obrok : 4/5 jaja ili 200 g tune
                6 obrok: 200 g posnog sira

                dnevni unos kalorija 2600 proteina 250g, uh 205

                Neki komentar kritike , mjesec dana sam na ovome ali ne vidim ni malog pomaka

                Ne lose,

                kakav ti je trening? kako treniras, koliko x tjedno?

                Ako ne gubis, a zelis da gubis, jasno je da trebas vecu potrosnju (jaci trening, kardio), ili manje energije kroz hranu (smanjit kcal iz iste).
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment

                Working...
                X