Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bok.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bok.

    Nisam baš čitao previše pravila no pretpostavljam da zbog toga što sam novi korisnik ne mogu odgovarati na neke teme,konkretno zanima me nešto u vezi programa treninga pa može li neko napisati koliko postova korisnik mora imati da bi u određenim podforumima nešto pitao

  • #2
    Re: Bok.

    Bok Dado

    možeš pitati i postati u forumu Početnici sve što želiš.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Bok.

      Hvala,evo ovdje ću postaviti pitanje,zanima me konkretno za programe treninga koje ste stavili(programi za svakoga),doma radim po onom kućnom programu za cijelo tijelo pa me interesira sljedeće-u uvodu piše citiram "tri do pet laganih serija prvih nekoliko vježbi" za zagrijavanje pa ako možete napisati što bi to točno značilo odnosno s kojom težinom i koliko ponavljanja po seriji napraviti?tek počinjem raditi taj trening pa pretpostavljam da je dovoljna samo šipka za zagrijavanje...no koliko ponavljanja bi bilo dovoljno,mislim da je 12-15 puno jer se već umorim dok se zagrijavam

      Comment


      • #4
        Re: Bok.

        Pa to ti je prva serija prije radne serije. Npr. na benchu maximalno izbacujes 50kg. Prvu seriju radis sa 40 i onda sebi postepeno povecavas do 50 (zavisi koliko serija radis). I optimalan broj ponavljanja ti je do otkaza, s tim da neces uzeti bucicu od 3 kg i uraditi 20 puta nego vecu tezinu pa onda do otkaza. Nadam se da si razumio
        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

        Comment


        • #5
          Re: Bok.

          Pa nisam baš,zanima me što znači kada kažu da odradiš za zagrijavanje par laganih serija vježbi koje ćeš raditi..to bi valjda značilo raditi bez utega-znači samo šipka i upola ponavljanja od propisanog, jelda

          Comment


          • #6
            Re: Bok.

            Originally posted by dadozg View Post
            Pa nisam baš,zanima me što znači kada kažu da odradiš za zagrijavanje par laganih serija vježbi koje ćeš raditi..to bi valjda značilo raditi bez utega-znači samo šipka i upola ponavljanja od propisanog, jelda
            tocno... prije benchanja recimo samo sipku podignes 20-tak puta .... onda tovaris utege

            Comment


            • #7
              Re: Bok.

              Na koliko kg su ti radne serije i koliko ih ima?
              "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

              Youtube shit
              Web

              Comment


              • #8
                Re: Bok.

                pozdrav dado.

                Comment


                • #9
                  Re: Bok.

                  Ovako prve dvije vježbe imaju 3 serije po 12-15 ponavljanja,a ostale vježbe radim po 2 serije svaku 8-12 ponavljanja..na šipku koja je teška oko 20 kila stavljam maksimalno još kilu do dvije utega jer tek sam počeo raditi taj trening i jedva ga odradim i s ovako malom težinom.Zbunjuje to što kažu da se zagrijavanje sastoji od 3-5 serija prvih nekoliko vježbi pa sam se pitao kako točno da se zagrijavam jer ne želim se umoriti prije treninga.Pokušat ću onda sa upola manje ponavljanja i samo sa šipkom.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bok.

                    To je ovaj trening -Kućni trening za cijelo tijelo i dosta je težak,inače nisam početnik jer vježbam već oko pola godine i prošao sam beginer blast of program.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bok.

                      Dado tebi kilaza trenutno ne znaci nista, to su samo brojevi, propisno se zagrij i onda daj svoj maksimum pa lipo da je to 20 kg u benchu, bitno je da je max jer se tako potice rast misica, zagrijati se mozes svakako, a s brojevima se ne zamaraj.
                      Na zagrijavanju se neces umoriti toliko da nemozes trening odraditi.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bok.

                        Originally posted by dadozg View Post
                        To je ovaj trening -Kućni trening za cijelo tijelo i dosta je težak,inače nisam početnik jer vježbam već oko pola godine i prošao sam beginer blast of program.
                        Još si početnik,ne zavaravaj se...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bok.

                          ok odlučio sam da ću raditi za zagrijavanje isti broj ponavljanja kao za radne serije samo sa praznom šipkom

                          Comment

                          Working...
                          X