Announcement

Collapse
No announcement yet.

35 godina a jos ektomorf, ah...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 35 godina a jos ektomorf, ah...

    Dobro da nisam napisao 35 godina a djevac jos No dosta sale. Dakle pratim forum vec duze vrijeme procitam sta me zanima no danas sam se i registrirao da ne ispadne da sam bas toliki voajer.
    Dakle imam 35 godina visok 173 tezak oko 61kg. Radim, mogli bi reci malo vise fizicki posao zena dvoje male dijece, to me najvise i istrosi. Dok nije bilo djece i posla bez problema sam do 72 kg otisao sad je to puno teze.
    Vjezbam od malena ali sa utezima puno kasnije. Prava vjezbanja suplementi prehrana sam poceo 2005 ugl. standardni program
    Pon-prsa biceps
    Sri-Leda triceps
    Pet-noge podlaktice
    Dane izmedju trbusnjaci. Po sat sat i po vremena jedino sto sam koristio su gaineri vitamini aminokiseline probao kreatine enzime za probavu tribulus za podizanje testosterona itd ugl sporo je islo a i to sto sm dobio to su bile masne naslage koje su prekrivale one lijepe misice koji nikako da se izdignu sa te jedne razine. Pio sve i svasta probavao razne vjezbe itd itd. Sada sam poceo prije 3 mj. vjezbat opet.Ne izlazim vise ne pijem s deckima.Imam doma teretanu sa bencom i utezima misicna definicija je dobra kilaza je standard 61-62 ali ne ma masnoca sem malo jakooo malo na trbuhu ali to je posljedica kortizola koji me najvjerojatnije i pozdere sve ove god. Sad sam si narucio po 1. put whey nisam ga nikad koristio sa amino vitaminima i prehranom svaka 2- 3h izbacio slatko kolko ide. Pojacao proteine iz mesa.Drzim i uh na dovoljnom nivou. Radim samo slozene vjezbe po 50 min. I taj stres pokusavam kontrolirat pa cmo vidjet za 2 mj mi je rodj. taj 35 pa mozda uspijem nabaciti kilogram dva.ali misica. Salo me ne zanima lako ga nabacim al rijesit ga se ne moguca misija. Za sada nekako mi se cini da mozda bude nesto.
    Ne cu za sada vise gnjaviti ali kad kelly trazi sve podatke onda sam mislio dovraga idem rec sta imam.
    Eto pozdrav ljudi i drzite fige...

  • #2
    Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

    A noge? Nisam primjetio da si napisao da ih vjezbas ;/
    Ne zamaraj se salom, vec prehranu sredi na najvisi nivo, ako mislis da ne mozes sam unajmi si osobnog trenera i ustedi si vrijeme i novac.
    Puno posla je ispred tebe, napisi nam kako se hranis...

    Comment


    • #3
      Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

      Originally posted by Kiko 7 View Post
      Ne cu za sada vise gnjaviti ali kad kelly trazi sve podatke onda sam mislio dovraga idem rec sta imam.
      Eto pozdrav ljudi i drzite fige...
      Hahaha, ne trebaju meni ničiji podaci nego je to zbog vas da vam se može bolje pomoći.

      Nedostaju ramena u treningu.

      Mislim da trebaš više jesti, ali kvalitetno, od smeća se ne raste:
      http://www.building-body.com/forum/threads/27768-kelly-prehrana


      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

        Ramena su u petak zajedno sa nogama i podlakticama. Znao sam da nisam nesto napisao. Prehrana . Ugl. u 5h se ustajemo 6h zobene 150 gr 3 dcl mlijeka 1 zlica meda 1 banana. Ili mlijeko sa cokolinom banana 2 jaja kuhana snita kruha. Ugl.
        Gablec nesto sa rostilja sendvici jogurti voce
        13h voce ili sendvic ili whey sada po novom kako sam ga kupio.
        16 rucak sad tu svega ima mahune kelj piletina grah krumpir standard sta se skuha
        18 vjezbanje
        19 whey sa bananom
        20 ili 21h posni sir pureci naresci ne masni salata
        22h amino u prahu. Odprilike tako nesto. Ne mogu puno pojesti odjednom zato sam to ovako rasporedio. Ali mislim da mi bar jos 1000 kalorija fali.
        A to jos ugurat bilo bi tesko.

        Comment


        • #5
          Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

          E pa to ti i jest problem, sastav prehrane će još nekako i proći, ali količina ne.

          Ti MORAŠ jesti ko živina, guraj koliko ide, apetit će ti se uskoro povečati. Tijelo ti je naviklo preživljavati od malih količina hrane stoga ne možeš doći do kvalitetne mase jer.... nema cigli za gradnju.

          Ja ti fakat želim sreću, lijepo je kad se netko odluči promijeniti!

          EDIT-

          Kaj su pileći naresci?

          Ne znam zašto imaš još obroka nakon posnoga sira, posni pojedi cik prije spavanja.
          Last edited by ScuderiaBull; 15-07-12, 14:03.
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

            Uhhh.. Totalna katastrofa od prehrane frend moj...
            Ujutro uz zobene ubaci whey... , uz gablec ubaci UH, u 13 h opet P+ UH, ovo u 16h je ok, bananu pojedi prije treninga a poslije uz whey ubaci glukozu 1:2 omjer, obrok poslije treninga taj i 20-21h neka ti bude najjaci, P+UH, a zadnji neka bude posni+ orasari, amino uzmi prije ili poslije treninga ne navecer....
            Eto za pocetak, pa surfaj po forumu o slozi opet nesto pa objavi ovdje na tehnicki pregled...

            P.s ti trebas biti na granici riganja od hrane ako ne i rigati...
            Last edited by WTF; 15-07-12, 14:09.

            Comment


            • #7
              Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

              Ne pileci, pureci naresci. A nista reorganizacija postojeceg pa cmo vidjeti kuda ce dovesti. Da ja bi htio ostati na sadasnjoj def. a da povecam jos misicnu masu ali sam sebi govorim i znam da nabijanje mase i definicija nemogu ici zajedno.Dvosjekli mac. Pojacat cu prehranua vjezbanje ostavljam kako je 2 puta tj po sat vremena samo slozene vijezbe. Morta treba zbuke kako bi mi rekli da izgradim vise taj dvorac. Vec sam pri kraju sa zivcima onda popustim skrenem s puta i jbg onda sve propada samo od sebe.

              Ali ne dam se jos. Hvala dečki na odgovorima...

              Comment


              • #8
                Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                Ma frend, ubijaj se u hrani... Jedi jedi i jedi, treniraj i odmaraj kad mozes.
                Drugacije ne ide... Zaj ebi definiciju, tebi treba mase pod obavezno, s masom dolazi salo, sa salom misici, bez sala nema misica, lako ces se defkati kasnije...
                Bem vam sunce jedva cekam 9-10 mjesec da vam pokazem kako se masa radi... Nema nemogu, nema! Mozes i moras!

                Comment


                • #9
                  Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                  Ha ha WTF C A R E
                  Idem sad prebit zenu da mi skuha kotao graha nek odmah ispece i kruh. Hvala stvarno.Odmah imam zelju jesti poslje cu i noge odradit.

                  Comment


                  • #10
                    Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                    E takoooooo!!!
                    Jos i paste utrpaj u grah i eto obroka za 5!

                    Comment


                    • #11
                      Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                      Eeeeee, ja sam nekoć davno (prije 3 mjeseca) imao isti problem kao i ti, dakle nekih 62 kg-a (pao sa 71kg zbog razno raznih sranja) a sad kad se se vratio vježbanju i gojenju sam na 68kg. Ja ću ti odati jednu tajnu velike moći kako u sebe utrpati hrane koja ne stane.

                      Tajna se zove tekući obroci!

                      Naime, ono što trebaš napraviti je počet jest (tj pit) zobene pahuljice. Lijepo odeš u dućan, kupis 2 kile zobenih (one Haferflocken plave ili zelene), uzmeš mlinac za kavu i to sve samelješ u prah. Kada trebaš jest lijepo si metneš zobenih koliko ti treba, dodaš whey-a (kazeina ili posnog) sve skupa promješaš i popiješ i eto ti kalorija i gojenja .

                      Također je lijepo za vidjeti da ti je trening fokusiran na kompleksnim vježbama jer se tako dobiva masa. Evo ti link na moj trening (odskrolaj do dole) i ako možeš raditi bilo koji od ta dva onda ih počni od sutra.

                      Comment


                      • #12
                        Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                        Originally posted by Kingbuzz View Post
                        Eeeeee, ja sam nekoć davno (prije 3 mjeseca) imao isti problem kao i ti, dakle nekih 62 kg-a (pao sa 71kg zbog razno raznih sranja) a sad kad se se vratio vježbanju i gojenju sam na 68kg. Ja ću ti odati jednu tajnu velike moći kako u sebe utrpati hrane koja ne stane.

                        Tajna se zove tekući obroci!

                        Naime, ono što trebaš napraviti je počet jest (tj pit) zobene pahuljice. Lijepo odeš u dućan, kupis 2 kile zobenih (one Haferflocken plave ili zelene), uzmeš mlinac za kavu i to sve samelješ u prah. Kada trebaš jest lijepo si metneš zobenih koliko ti treba, dodaš whey-a (kazeina ili posnog) sve skupa promješaš i popiješ i eto ti kalorija i gojenja .

                        Također je lijepo za vidjeti da ti je trening fokusiran na kompleksnim vježbama jer se tako dobiva masa. Evo ti link na moj trening (odskrolaj do dole) i ako možeš raditi bilo koji od ta dva onda ih počni od sutra.
                        Da zobene u prahu + Whey,tako mnogi od nas rade,pogotovo kad nemaš vremena za pravu hranu.

                        Ja dok sam na poslu prije i poslje gableca maznem zobene + Whey.

                        Poćni s 400-500g zobenih dnevno,raspodijeli na 3-4 obroka i masa će da krene.

                        Samo Trpaj u sebe koliko ide,nema ti druge pomoći.
                        Originally posted by Mir7a
                        koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                        Comment


                        • #13
                          Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                          Originally posted by WTF View Post
                          Bem vam sunce jedva cekam 9-10 mjesec da vam pokazem kako se masa radi... Nema nemogu, nema! Mozes i moras!
                          Kolega Watafakoviću, potpisujem. Vidjet ćeš mene dok krenem u masu nakon koje želim odraditi epičnu definiciju uz pomoć svih vas!

                          "Nema nemogu, nema!"
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • #14
                            Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                            Hvala Kingbuzz i tebi Đole. Danas sam probao ujutro zobene ali sam ih zalio vrucom vodom ocjedio stavio u blender dodao whey bananu i mljeko i ide. Ali ne kuzim vi ih sameljete u prah, ok stavite wheymjesate sa vodom ili mlijekom znam bolje je whey sa vodom zbog brzeg djelovanja ali kakav ce okus imati ako je sa vodom, i zobene se nece uspijeti tj ono sto je ostalo od njh nece se uspijeti namociti. Mislim probat cu ujutro al ako ipak neko stigne da mi do navecer javi kako se to onda pije ako je samo tako spremljeno. Nije li presuho poput sitnih zrnaca.To ni bog ne bi proguto. Al ok probat treba. U zadnjih 5h pojeo sam 4 snite kruha 1 tanjur spageta sa salatom 1 porciju graha sa salatom (250 gr) porcije 2 mufina i 1 bananu i oko litru isosporta.Osjecam se pun u zelucu al mogao bih jos jesti.No ipak idem odradit trening za noge pa onda udarit po nocnoj prehrani.
                            Pa neko ce popustit nakraju

                            Comment


                            • #15
                              Re: 35 godina a jos ektomorf, ah...

                              Originally posted by WTF View Post
                              .
                              Bem vam sunce jedva cekam 9-10 mjesec da vam pokazem kako se masa radi... Nema nemogu, nema! Mozes i moras!
                              Pa jel ti nisi već jednom bio na masi i pokazao nam?

                              Comment

                              Working...
                              X