Announcement

Collapse
No announcement yet.

da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Pozdrav svima!

    S obzirom da sam već otvorila jednu temu, a nisam se prije predstavila red je da i to ispravim..

    Dakle, imam 22 godine i prije puuno godina sam trenirala sve i svašta, no nakon prelaska u srednju školu nisam imala više mogućnosti za bilo kakvo treniranje, a da ne govorim sad na faksu. No, oduvijek me vuklo nešto prema sportu pa je tu bilo raznoraznih pokušaja, od povremenog trčanja, vožnje bicikla i vježbanja doma. Iako, sve je to bilo prilično neozbiljno.

    Sada, s malo više pameti (nadam se) krenula sam u to ozbiljnije prije 10-ak mjeseci. Prvo što sam mijenjala je bila prehrana jer mi je ona bila velika prepreka. Ukratko, previše junka i slatkiša. Sad je to posve sređeno osim pokojeg reda čokolade ili kolača kad ima. Da odbijem tako nešto mislim da bi moji starci doživjeli šok na licu mjesta, a to stvarno ne bi bilo u redu od mene

    Što se tiče vježbanja, počela sam prije 3 mjeseca i mogu reći da još uvijek lutam, no zato ste vi tu pa se nadam da ćete mi pomoći..

    Da ne zaboravim spomenuti i svoju visinu i kilažu. Dakle 177 cm i 63 kg. Inače nisam nikad imala problema sa pretjeranim viškom kilograma, ali tek sam sad shvatila razliku između biti fit i biti mršav. Dakako da mi je cilj to prvo. Međutim ne mislim na ozbiljan bodybuilding već na puno zdraviji život koji će, nadam se, i rezultirati zategnutijom figurom..


    Toliko od mene za početak, nadam se da ćemo se ugodno družiti još duugo godina!
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.



  • #2
    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Pozdrav i dobro nam došla

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

      Pozz Gavranka, dobrodošla i još bolje se slagali u buducnosti

      Comment


      • #4
        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

        Originally posted by WTF View Post
        Pozz Gavranka, dobrodošla i još bolje se slagali u buducnosti
        Sad kad smo riješili tvoju ženu, sigurna sam u to
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • #5
          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

          Originally posted by gavranka View Post
          Sad kad smo riješili tvoju ženu, sigurna sam u to
          Hahahah... Sad moramo tebe rijesiti

          Comment


          • #6
            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

            vidim da je veselo... sad onda bolje da Vam ne kažem da kod nas u Gym-u ima hrpa žena, stalno dolaze i nove koje žele u bikini fitness i da to nije ništa neobično...

            Comment


            • #7
              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

              Welcome



              Sretno u ispunjavanju ciljeva!

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • #8
                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                Welcome



                Sretno u ispunjavanju ciljeva!

                Originally posted by TitanGym_VP View Post
                vidim da je veselo... sad onda bolje da Vam ne kažem da kod nas u Gym-u ima hrpa žena, stalno dolaze i nove koje žele u bikini fitness i da to nije ništa neobično...
                Pa kad je to najljepša kategorija

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #9
                  Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                  drago mi je što nas ima sve više, ali ipak mislim da je to još uvijek premalo ili sa ja krećem u takvom krugu ljudi..sve cure koje znam čak niti ne prehodaju 10 min dnevno, a kamoli što drugo...
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #10
                    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                    Originally posted by gavranka View Post
                    drago mi je što nas ima sve više, ali ipak mislim da je to još uvijek premalo ili sa ja krećem u takvom krugu ljudi..sve cure koje znam čak niti ne prehodaju 10 min dnevno, a kamoli što drugo...
                    +1
                    Ja se ne sjecam kad sam vidio dvije cure, jedna debela a druga mršava, a da ta debela nije zobala neki ku rac...
                    A da joj kazes da je debela, onda ima problema sa štitnjacom ili nesto.. a kad sjedne u kafic onda kakao s 4 šećera...
                    Kako bi ja to palicom mlatio... (excuse me )

                    Comment


                    • #11
                      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                      Originally posted by WTF View Post
                      A da joj kazes da je debela, onda ima problema sa štitnjacom ili nesto.. a kad sjedne u kafic onda kakao s 4 šećera...
                      kako je svugdje isto hahaha

                      Iz malog sam grada i recimo da postoje 3 skupine cura, jedne ili se zanemare i samo pričaju kako su se udebljale i da moraju počet nešto vježbat (a počinje već 2 godine) ili druge su mršavice i zgodne, pa nemaju razlog zašto bi se trgnule da se malo i učvrste... klasika, a treće su cure koje se bave aktivno sportom (recimo kod nas je popularna odbojka i rukomet), ali opet je to zanemariva brojka ako se gleda ukupan broj...

                      No, isto tako mislim da je razlog što se ipak sve više cura okreće nekim žešćim treninzima i tom bikiniju je trend koji se pojavio na "tržištu", a to je da se više preferira polako sportsko-sexy look gdje se naziru mišići, posebno trbušni naravno, a opet je "društeveno prihvatljiv", tj.u nekom rječniku ljudi - cura je sexy, "nije nabildana". Može se vidjeti od modnih pista polako, do pomame na stranicama na Facebooku, Tumblru, Pinterestu koji su zakrčeni fotkama takvih ženski, pa do novih reklamnih kampanja počevši od Nike-a... polako ulazi u svijest ljudi i fitness industrija radi svoje dalje...
                      Last edited by vea; 30-07-12, 21:49.

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • #12
                        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                        Originally posted by WTF View Post
                        +1
                        Ja se ne sjecam kad sam vidio dvije cure, jedna debela a druga mršava, a da ta debela nije zobala neki ku rac...
                        A da joj kazes da je debela, onda ima problema sa štitnjacom ili nesto.. a kad sjedne u kafic onda kakao s 4 šećera...
                        Kako bi ja to palicom mlatio... (excuse me )
                        Svaka zgodna cura ima neku debelu prijateljicu, i uvijek moraš trpiti neku debelu zbog te zgodne, hahaha...

                        A ja po kafićima izluđujem konobare kad mi donesu kavu sa šećerom, uvijek tražim natren.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                          Negdje sam čitao da natren treba izbjegavati u širokom luku,zbog sastava koji sadrži,nemogu točno sad preciziratii o čemu se radi jer kavu ne pijem ali sječam se da sam naletio na takav članak.

                          Comment


                          • #14
                            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                            Očito se većini ljudi teško pokrenuti..čak sam pročitala da u RH redovito vježba tek 1% građana..ne znam jel taj podatak još uvijek vrijedi, ali s obzirom da nas svako malo na vijestima proglašavaju jednom od najdebljih nacija, vjerojatno vrijedi..

                            Baš me zanima kako će me moji prijatelji gledati kad u kakao ne budem stavljala šećer..kad sam prešla sa dva šećera na jedan bili su u čudu, a što će sad tek biti ...kako se vi ostali nosite sa okolinom? ja sam još na faksu, pa je tu malo drukčije, ali vjerojatno i vama se čude na poslu..?
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #15
                              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                              Originally posted by T.A.T.A. View Post
                              Negdje sam čitao da natren treba izbjegavati u širokom luku,zbog sastava koji sadrži,nemogu točno sad preciziratii o čemu se radi jer kavu ne pijem ali sječam se da sam naletio na takav članak.
                              Sadrži aspartam, pa kad bi pio 100 komada na dan onda bi možda imao štetne posljedice, ali pošto ja uzmem dvije tabletice u kavu to je ništa, više se otrujem od zraka koji dišem dok pijem tu kavu na terasi u kafiću. Šećer neću jesti, nema tih para.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X