Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi u gradu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi u gradu

    Pozz forumaši
    već neko vrijeme razmišljam kad da počnem sa bodybuildingom i tražeći neke informacije po netu, naletio sam na vaš forum i naravno kad sam vidio da je ovdje sve što me zanima, odmah sam se i registrovao.
    Naime početkom septembra prvi put ulazim u teretanu. Imam 15 godina, 175 cm i 67kg
    Zadnjih 2 mjeseca sam se previše 'opustio', radio sam prema sljedećim programima
    Push ups - Kad sam krenuo jedva sam radio 10 sklekova. Stigao sam do week 4 i sada mogu odraditi 35 sklekova.
    Sit ups - Prije nego što sam krenuo, mogao sam raditi oko 150 trbušnjaka. Program sam završio i nakon njega 2 sedmice radio sam po 1,000 trbušnjaka dnevno.
    Dips - Stigao do Week#4, vidi se napredak i napokon su vidljivi tricepsi.

    Također, imam neku spravicu kod kuće pa je koristim za trbušnjake i kao benč, imam teg od oko 40kg
    Prije 3 sedmice počeo sam raditi i vratilo, ima knjiga od istog autora koji je napravio ove programe pa prema njoj radim. Odradio sam jednu sedmicu i od tada ništa... Znači zadnje 2 sedmice nisam ništa radio.

    Kao što sam rekao za 10ak dana krećem u teretanu i želim da nađem/prilagodim sebi već postojeći program. Cilj su bicepsi, tricepsi, abs, leđa, ramena... gornji dio tijela. Prije nego što sam otvorio ovu temu čitao sam po forumu i vidio da neki kažu da nikako ne treba zanemariti noge, pa vjerovatno ću ovaj savjet i poslušati.

    Što se tiče prehrane, jedem kad sam gladan, 2-3x dnevno, voće kako-kad, ne sjećam se kad sam zadnji put popio čašu mlijeka. Znam da ovo treba sve izmjeniti i zato sam došao, trebam vašu pomoć i savjete
    Sutra ću postaviti slike... i da... ne bavim se nikakvim sportom.

    Pozz...

  • #2
    Re: Novi u gradu

    Razlog izvođenja 1000 trbušnih dnevno?
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Novi u gradu

      Poz.....

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Novi u gradu

        Dobro nam došao.
        Samo čitaj,ima odgovora za sva tvoja pitanja.

        Comment


        • #5
          Re: Novi u gradu

          Originally posted by bot1950 View Post
          Razlog izvođenja 1000 trbušnih dnevno?
          Previše gledanja Dragon Ball-a...

          Pozdrav i dobrodošao!
          Vjerujem uz takve savršene rezultate, uskoro ćeš ih i ti moći 9000 na 1 prstu!

          Comment


          • #6
            Re: Novi u gradu

            Zar nije bolje uraditi 4 x 250 nego 5x30?
            Mislim, ako mogu uraditi više zašto da ne?

            Comment


            • #7
              Re: Novi u gradu

              Nije uvijek sto vise to bolje , dodaj opterecenje i radi manje ponavljanja
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #8
                Re: Novi u gradu

                Kreni u teretanu
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment


                • #9
                  Re: Novi u gradu

                  Noge ! ! !

                  Comment


                  • #10
                    Re: Novi u gradu

                    Zdravo zovem se Amar imam 19 god visok sam 175 i imam oko 54 kile.Trenutno sam na kisiku jel su mi pluca oslabljena i srce mi radi samo 50 posto,pa me zanima da li imaju neke tablete ili neki dodatak ishrane da mmogu/smijem koristiti.Volio bi da nabijem jos kila a uzimam b-complex i nutri drinkove ali nista.Jedem 3x na dan i pijem vode preko 3l ako mi mozete pomoc bio bi veoma zahvalan

                    Comment


                    • #11
                      Re: Novi u gradu

                      Originally posted by DARICA View Post
                      Nije uvijek sto vise to bolje , dodaj opterecenje i radi manje ponavljanja
                      Ok, hvala na savjetu

                      Originally posted by blento View Post
                      Kreni u teretanu
                      Pa napisao sam da mi je to u planu, ovih dana sigurno idem

                      Comment

                      Working...
                      X