Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija uz sto vise mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definicija uz sto vise mase

    Pozdrav cijeloj zajednici

    surfaujuci netom naletio sam na ovaj zanimljiv forum te sam se odlučio registrirati. Naime vec 2 tjedna sam krenuo u teretanu i poceo se hraniti zdravije (vise bijelog mesa,povrca, i sl.) Odlucio sam napraviti CUT do kraja. Definiciju uz sto vise mase. Ujedno ovo je i oglas za osobe koje su zainteresirane za suradnju, tocnije za pomoć oko moje transformacije, te po vidu rezultata istog sam spreman jako dobro nagraditi! Ne tražim mentora kojem cu biti broj vec onog tko mi je spreman pomoc! To je razlog zasto dajem nagradu nakon transformacije. Više oko toga na pp. Znaci svi volji zaraditi mogu se javiti

    Sada bi se dotaknuo prehrane i treninga...

    Visok sam 200 cm i imam 120 kg. Imam 19 godina i dugo sam trenirao košarku no od 2mj ništa. I tako odlučih ja od 2 mj krenuti u teretanu. Zadovoljan Cilj jednostavan (prethodno naveden).

    U planu imam unos proteina od oko 250 g, UH bih ciklirao te cu dolje navesti kako a masti bih držao na 60g.

    Ciklirao bih UH prema sljedećem:

    PON: 220g, UTO: 200g, SRI: 50g, ČET: 180g, PET: 150g, SUB: 50g, NED: 100g

    Trening bih radio ovako: (bb split s piramidom opadajucom - ukljucujuci vece i manje tezine)

    PON: Prsa,Triceps,Trbuh
    UTO: Kvadriceps,listovi,Trbuh
    SRI: Čučnjevi sa girjama, Swing sa girjom, Vojnički potisak, 15-20 minuta cardio na traci.
    ČET: Leđa, Biceps, Trbuh
    PET: Ramena,Zadnja loža, Trbuh
    SUB: KARDIO 25 minuta sprintevi na 50 m
    NED: ODMOR

    Eto pa svi koji su voljni bit mentori i zaraditi nešto čim vidimo rezultat neka se jave na PP ili tu

  • #2
    Re: Pomagajte

    Nije pametno raditi trbuh dva dana za redom, pa čučnjeva i onda opet trbuh dva dana za redom.

    Comment


    • #3
      Re: Definicija uz sto vise mase

      Zasto trbuh 4xtjedno?
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #4
        Re: Definicija uz sto vise mase

        Originally posted by neuk View Post
        Zasto trbuh 4xtjedno?
        da skine salo sa stomaka, logicno
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Definicija uz sto vise mase

          Da li da radim onda 4x ili?

          Comment


          • #6
            Re: Definicija uz sto vise mase

            jel radis prsa 4 X tjedno ?

            Comment


            • #7
              Re: Definicija uz sto vise mase

              Nisam... Zato sam tu da pitam Vas iskusnije da li sugerirate i pomognete.. Evo uzeo sam papir u ruke i citao i sastavljao plan pehrane za sebe.. Molim Vas da mi kazete da li je ok i di grijesim?

              Ciklirao bih UH prema dolje navedenom rasporedu. UH bih unosio samo kroz doručak i obrok iza treninga

              Trening bih takoder isao prema tom rasporedu no jedino to trbuh da razjasnimo... Kako cardio preporucate?

              Plan treninga zavrsavam... Evo do tada plan pehrane...

              planss.jpg

              Comment


              • #8
                Re: Definicija uz sto vise mase

                mslim da ti je 50 grama dextroze u shejku poslije treninga previse , Uh u obroku prije teretane i poslije odlicno. Ja kao kardio poslije utega odradim srednjim tempom na traci 20 tak minuta (lagano trcanje jer mi hodanje dosadno). Tbusnjaci su kao svaki drugi misic ako ih radis onda im treba dati barem dan odmora. Mozes ih mlatiti 3 puta tjedno, recimo ponedjeljak , srijeda i subota. No nece zbog toga stomak brze biti bez sala niti ce ti brze iskociti plocice. Napravi jos program treninga. Prehrana se cini ok

                Comment


                • #9
                  Re: Definicija uz sto vise mase

                  11.jpg

                  22.jpg

                  33.jpg

                  Evo slike trenutnog stanja

                  Comment


                  • #10
                    Re: Definicija uz sto vise mase

                    definitivno cikliranje. Smanjuj tjedno UH po 20 grama. Dodaj brzo hodanje ujutro na taste u trajanju 45 minuta (da brze salo ode dolje), onda obrok pa teretana pa sejk pa obrok .

                    Comment


                    • #11
                      Re: Definicija uz sto vise mase

                      PON- Prsa,Triceps,Trbuh

                      PRSA
                      Kosi bench a sljedeci put ravni bench 4x 15-12-10-8
                      Ravni potisak bučicama a sljedeci put potisak bučicama na kosoj klupi 3x 15-12-10-8
                      Razvlačanje na ravnoj klupi bučicama a idući trening razvlačenje na kosoj klupi 3x 15-10

                      TRICEPS
                      Triceps ekstenzija na konopu 3x 15-12-12
                      Skull crusher sa EZ sipkom a sljedeci put bučicama 4x 15-12-10-8
                      Jednoručna ekstenzija iza glave a sljedeci put kick back 3x 15 svaka ruka
                      TRBUH
                      3 x Trbušnjaci do otkaza
                      4 x Plank do otkaza
                      3 x Bicycle crunches do otkaza
                      20 minuta cardio na traci

                      UTORAK – KVADRICEPS,LISTOVI

                      Nožna ekstenzija 4x15 svaka noga
                      Čučanj 5x 15-12-10-8-6
                      Leg press 4x 15-12-12-10
                      Iskoraci sa bučicama a idući trening bugarski čučanj 4x 12

                      LISTOVI
                      Podizanje na prste 4 x 20
                      Na spravi 3x15

                      SRIJEDA
                      Čučnjevi s girjom 3x15
                      Swing sa girjom 3x15
                      Cardio 10 trčanja, 2 hodanja,10 trčanja, 2 hodanja, 5 trčanja
                      4x Trbušnjaci do otkaza
                      4x Plank do otkaza
                      3 x Bicycle crunches do otkaza

                      ČETVRTAK – LEĐA, BICEPS

                      LEĐA
                      Povlačenje na lat ispred glave 4 x 15-12-10-10
                      Povlačenje na lat s obrnutim hvatom 3 x 12
                      Veslanje sa šipkom a sljedeći put jednoručno s bučicama 3 x 12-10-10
                      T-bar a sljedeći put veslanje na donjoj koloturi 3 x 15-12-10
                      Mrtvo dizanje a sljedeći put leđna hiperekstenzija 3 x 15-12-12

                      BICEPS
                      Stojeći naizmjenični pregib bučicama 4x 15-12-10-8 (svaka ruka)
                      Hammer pregib a idući puta na konopu 3x 15
                      Pregib sa ravnom šipkom stojeći ili sa EZ sjedeći 3x 15-12-10

                      PETAK – RAMENA,ZADNJA LOŽA,TRBUH

                      Odručenje bučicama stojeći 4x 15-15-12-12
                      Široko vučenje do brade 3x 15
                      Odručenje prsima na kosoj klupi 4x 15-12-10-10
                      Rameni potisak bučicama a sljedeći put potisak na smith mašini sprijeda 3x 15-12-10
                      Naizmjenično predručenje bučicama a idući puta šipkom 3x 12

                      LOŽA
                      Nožna fleksija 4x 15-12-12-10
                      Mrtvo dizanje na ravne noge sa šipkom a idući sa bučicama 3x 15

                      TRBUH
                      5x Trbušnjaci do otkaza
                      4x Plank do otkaza
                      3 x Bicycle crunches do otkaza

                      SUBOTA – CARDIO
                      CARDIO 30 MINUTA

                      NEDJELJA – TRBUH
                      5 x plank
                      2 x cik cak nogama

                      Comment


                      • #12
                        Re: Definicija uz sto vise mase

                        Sad čekam samo komentare... ja mislim da sam se debelo potrudio a sad se nadam da ce te mi pomoc da krenem i da postignem cilj! Hvala ti Bronko na savjetima!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Definicija uz sto vise mase

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          da skine salo sa stomaka, logicno
                          Ovo je ironija, naravno... 3Z je stara iskušnjara, pa ga ovake stvari izluđuju.. Nemoj da uzimaš za ozbiljno ovaj komentar....

                          DA uozbiljimo malo. Salo sa stomaka se ne skida trbušnjacima, nego dijetom....

                          Video sam slike, druže imaš mnogo da radiš na sebi....

                          Ne dijeta, dijeta je privremena.... Izmemenjen način ishrane u potpunosti. Merenje kalorija. Permanentno kardijanje i utezi....
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Definicija uz sto vise mase

                            Hvala ti na odgovoru. Odlucio sam prehranu sasvim promjeniti u zivotu. Ne zelim srcani u 25toj. Sto mislis na plan prehrane i treninga? Hvala vam svima!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Definicija uz sto vise mase

                              Originally posted by Bronko View Post
                              mslim da ti je 50 grama dextroze u shejku poslije treninga previse , Uh u obroku prije teretane i poslije odlicno. Ja kao kardio poslije utega odradim srednjim tempom na traci 20 tak minuta (lagano trcanje jer mi hodanje dosadno). Tbusnjaci su kao svaki drugi misic ako ih radis onda im treba dati barem dan odmora. Mozes ih mlatiti 3 puta tjedno, recimo ponedjeljak , srijeda i subota. No nece zbog toga stomak brze biti bez sala niti ce ti brze iskociti plocice. Napravi jos program treninga. Prehrana se cini ok
                              SLažem se u potpunosti..... Nemam šta dodati...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X