Announcement

Collapse
No announcement yet.

ajacoub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajacoub

    Hvala ljudi,

    evo da se i predstavim. Imam 42 god, 178 cm, trenutno 69 kg. Dakle dugo vremena neaktivan zbog tezih problema s kraljeznicom (disk hernia).

    Prije BB vozio sam cestovni bicikl od 16 do 18 god. maratone sve dok nisma povrijedio meniskus.

    S BB sam se poceo baviti 1989 prekinuo nakon godinu dana i opet 0d 1993 sve do 1998 dok nisma povrijedio kraljeznicu. Od tada ne treniram sve dok nisam ove godine krenuo s bidiklizmom i opet planiram s klaganijim BB za dobivanje mase.

    Uglavnom moj max je bio sa 68 kg na 82 kg ciste mase u nekoliko godina, strogi trening, odmor, prehrana.

    Koristio sam tada od Plivinog proteina do Prolab N-Large, Weider Mega Mass i cistih wheyeva od Prolaba i Twinlaba. S Twinlabom nisam nist postigao znacajno, alis Prolabovim jako zadovoljan. kazem to je bilo u 90-im. Uz to uzimao B-100 od Strenght Systems.

    Negdje pred konac karijere u BB uzimao i Creatine, Aminokiseline i Glutamin uz vitamine/minerale i proteine.
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

  • #2
    Re: ajacoub

    Pozdrav i dobrodošao



    eto jedan i od mene stariji...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: ajacoub

      Pozdrav!!

      p.s.moj savjet je da s obzirom na tvoju povredu malo proučiš način treniranja u GIGA serijama,imaš na netu treninge sa Milošom Šarčevim,on podupire takav način treniranja(koriste se manje težine ali u super setovima)

      Comment


      • #4
        Re: ajacoub

        Originally posted by kelly
        Pozdrav i dobrodošao



        eto jedan i od mene stariji...
        A ja mislio da je od tebe samo stariji Isusov magarac

        Comment


        • #5
          Re: ajacoub

          ...pozdrav...i welcome!!!!!!!!!!!!!!!!!.............))))))))))))) ))))))))

          Comment


          • #6
            Re: ajacoub

            Pozdrav.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #7
              Re: ajacoub

              pozdrav !

              Comment


              • #8
                Re: ajacoub

                pozdrav
                "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                Comment


                • #9
                  Re: ajacoub

                  Pozdrav

                  Comment


                  • #10
                    Re: ajacoub

                    pozdrav...
                    LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: ajacoub

                      Evo nije me bilo na forumu jako dugo, tek se neki dan vratih i sad pratim redovito, nisam se uspio zahvaliti na rijecima dobrodoslice.

                      Dakle kad sam napisao svoj prvi post, nista nije bilo od BB ali zato sam cijelo to vrijeme aktivno pedalirao. No od sutra ponovno krecem u teretanu nakon dugo godina, pa se evo vec nekoliko dana radi planiranje treninga, prehrane. Uspio sma obzirom na situaciju krenuti i racionalno pa se opskrbiti samo onim najbazicnijim sto bi vjerujem moglo biti sasvim ok. Uzeo dobar Whey i vitamine&minerale. Tui je dobar plan prehrane i sve ostale bitne komponente.

                      Ma kazem ja to mora biti apsolutna ljubav i posvecenost prema BB i tad dolaze i rezultati. Iako mi je kraljeznica sad sanirana jer sam dosta radio vjezbi istezanja kod kuce, spreman sam krenuti sa blazeg intenziteta BB-om. Nadam se prvim vidljivim dobrim rezultatima negdje pred ljeto,. Dakle samo malo povecati obujam misica uz dobar tonus i sagorjeti tih nesto masnih nasaga oko trbuha

                      Hvala svima i hvala Forumu kao i portalu na vrijednom izvoru infiormacija
                      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                      Comment


                      • #12
                        Re: ajacoub

                        Originally posted by Vladebisi View Post
                        Pozdrav!!

                        p.s.moj savjet je da s obzirom na tvoju povredu malo proučiš način treniranja u GIGA serijama,imaš na netu treninge sa Milošom Šarčevim,on podupire takav način treniranja(koriste se manje težine ali u super setovima)
                        da, da thnx
                        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                        Comment


                        • #13
                          Re: ajacoub

                          dobrodosao
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #14
                            Re: ajacoub

                            pozdrav i dobrodošao

                            Comment


                            • #15
                              Re: ajacoub

                              Pozdrav ajacoube!

                              Comment

                              Working...
                              X