Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Imam 24 godina, visok 178 cm težak 65,

    Imam skoliozu i bio sam na 3 operacije sad je sve u redu idem u teretanu vec 4 mjeseca i volio bi poceti neki novi trening malo bolji za dobivanje mase prije sam koristio The Golden Six Routine ali nisam koristio Barbell Squat jer me je strah radit zbog leda ne mogu ih bas isparavit i kako triba da bi je radio i ne mogu radit deadlift pa ako bi mi neko mogao dat neki savjet ili trening koji bi mogao koristiti bio bi zahvalan

  • #2
    Moje je misljenje da ti deadlift i cucanj movu samo da pomognu,normalno uz dobru formu bez pretjerivanja s kilazom.

    Ako neces raditi cucanj dobra alternativa ti moze biti hack,cucanj na smithu kao i leg press.Dok za deadlift alternativa moze da bude kombinacija raznih vucenja.

    Deadlift i cucanj jesu osnove i treba da ih se radi ali uvijek mozes da nadjes alternativu koja tebi bolje odgovara.
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Dobrodošao.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Pozdrav,

        mene zanima koji stupanj skolioze je bio kada je bila potrebna operacija?
        I imas li kakve slike Prije/poslije operacije?

        Naravno mozes sakrit lice zbog aninomnosti. =)

        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Originally posted by CeLe111 View Post
          Pozdrav,

          mene zanima koji stupanj skolioze je bio kada je bila potrebna operacija?
          I imas li kakve slike Prije/poslije operacije?

          Naravno mozes sakrit lice zbog aninomnosti. =)
          stupanj skolioze je bio da mi je kraljeznica bila ko slovo S nemam od prije ali imam od poslje

          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Comment

          Working...
          X