Announcement

Collapse
No announcement yet.

hello everybody

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hello everybody

    Pozdrav za ekipu,
    potpuno sam novi u ovom "svijetu" fitnessa i teretane. Imam 39 godina, visok 170 i težak 70.
    cilj mi je definirati tijelo, treniram u teretani već četiri mjeseca - svaki drugi dan. i rezultati se polako počinju nazirati. Prvih mjesec dana sam radio kružne treninge na spravama, sada idem nekim
    klasičnim planom, ruke-prsa, ramena trup-noge.
    nikad nisam imao problema s kilažom, ali nikako da "stučem" ovo malo trbuha.
    vježbanje mi uglavnom ide, cilj mi je kvalitetno i uspješno odrađivati treninge, pa vjerujem da ni
    rezultati neće izostati. Ono što me trenutno "muči" je uskladiti posao i obveze (imam klizno radno vrijeme) i
    steći neke nove prehrambene navike i imati beneficije od toga, naravno,
    Od suplemenata koristim samo proteine sirutke, creatin i preworkout napitak (ali ne za svaki trening)
    Inače, uopće se prije nisam bavio nekim sportom konkretno, čak se ismatram nesportskim tipom i imao sam svojevrsne predrasude odnosno strahove prema tereatni,
    ali evo nakon četiri mjeseca mogu reći da sam se baš "navukao" i odlično se osjećam zbog toga.
    svaki savjet je dobrodošao, naravno.

    lp, samke

  • #2
    Pozdrav i dobrodosao!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Pozdrav "ovisniče".
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        pozdrav

        Comment

        Working...
        X