Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pozdrav forumasi, u HR su se gymovi otvorili napokon, ja nakon mirovanja 3 mj od operacije krecem u nove pobjede Dakle, unosio sam u ova 3 mj oko 1700 kcal gore dolje, kako sam bio neaktivan dobio sam kilu gore, zanemarivo. Dalje, kako bih htio nastaviti gdje sam stao je li pametno kretati od 1700 pa dodavati 150 kcal tjedno, kao nekakav reverse dieting koji sam zapoceo prije par mj, ali zbog dr okolnosti morao stati, ili da krenem s 2500 dnevno pa vidim gdje sam, tj gdje cu biti za 2 tjedna, hocu li puno skociti na kilazi i sl?
    Dakle odmah na masumasu ili reverse? Iako navijam za reverse jer je i Cele to preporucio posije cuttinga.

    Comment


    • #47
      Reverse. Uvijek male promjene u kojem god to smjeru bilo.

      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

      Comment


      • #48
        Ovisno na kojem si bodifetu..
        ja bi mozda malo ostavio unos dok se snaga ne vrati, u meduvremenu moguce da ce i bodifet otic na nize..

        Kada se perfomanse u treningu vrate, upale krenu popustat onda krenut podizat kcal pomalo
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #49
          Hvala decki, onda ce tako i biti, vidjet cemo sto se desava 2 tjedna pa lagano dizati gore, jer je i sami metabolizam usporen.

          Jos pitanje oko treninga, bilo bi 5-6 puta tjedno gdje bi sve pogodio 2 puta tjedno osim nogu, naravno odmor za skupinu misica bi bio 3-4 dana?

          Comment


          • #50
            Originally posted by valek93 View Post
            Hvala decki, onda ce tako i biti, vidjet cemo sto se desava 2 tjedna pa lagano dizati gore, jer je i sami metabolizam usporen.

            Jos pitanje oko treninga, bilo bi 5-6 puta tjedno gdje bi sve pogodio 2 puta tjedno osim nogu, naravno odmor za skupinu misica bi bio 3-4 dana?

            Ako se osjecas dobro, oporavljas dobro izmedu treninga i napredak ide..
            Samo deri tako
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #51
              Hvala CeLe, budem ovako mjesec, dva, pa cemo vidjeti gdje smo. Onda planiram na neki 5day program, citam forum ovdje, primjere treninga od vas iskusnih pa valjda nesto i slozim.

              Comment


              • #52
                Pozdrav, evo me opet
                Prije 3 tjedna sam poceo s 5day programom jer imam neke obazeve ponedjeljkom i srijedom: Uto: prsa, Cet: ledja, Pet: ramena, Sub: ruke, Ned:noge i tako u krug. Ugl primjetio sam cesce upale i kvalitetnije odradjene misicne skupine nego kad sam sve ponavljao 2 puta tjedno, tj isao 6 puta. Vidjet cemo koliko ce mi odgovarati ovaj nacin.

                Sto se prehrane tice, reversom sam dosao do 3000 kcal i tu cu se neko vrijeme zaustaviti, 193 cm, 87-88 kg
                Obroci:
                1: 120 g zobenih, mjerica wheya, 2 dl mlijeka
                2: Tuna u salamuri, 2 snite toast kruha, salata
                3. prije treninga 2h 120 g rize/tjesetine/palente 200 g piletine/puretine/sv filea
                4. PWM 30 g dex, mjerica i pol wheya, glutamin, 5g kreatina
                5. 1 h nakon treninga 130 g rize, 200 g mesa (isto kao i prije treninga)
                6. pred spavanje 30 g maslaca od kikirikija, badema i sl i 250 g poslog sira

                Kako vam se cini? puno sam gledao po forumu u dijelu moja prehrana i nekako slozio, nadam se da je ok, moze se sve korigirati.
                Trening sam isto prepisivao od drugih nadam se da bude funkcioniralo, i da napokon neku masu nabacimo, mislio sam doci do negdje 98-100 kg pa rezati. Valjda se necu naglo umastiti, dobio sam 2-3 kg u ovih 2 mj koliko idem, iako varira, ovisno kad se vagam, koliko sam vode pio i sl.
                Koliko bi tjedno kila u plusu bilo normalno za masu? naravano kako Cele kaze najbitnije su mjere i ogledalo.

                Ako mislite da nesto treba mijenjati, i trening i prehranu, slusam savjete iskusnijih

                Comment


                • #53
                  Koliko kg a koliko cm struka je doslo?

                  Na tvoje pitanje kojom brzinom.. Ovisi koilko tijelo moze da prihvati a da se ne mastis previse.
                  Kod mene to moze bit 200grama, kod tebe moze bit 400 - 600- 800 tjedno..

                  Uvelike ovisi i o dovedenom stadiju i kraju dijete.. Gainsi na ustrp misica i vode na vagi u pocetku mogu biti i puno veci od toga. Kasnije manji jer ce dolazit i vise sala..

                  Tako da se opet vracamo na ogledalo i mjere i osluskivanje onoga kako tvoje vlastito tijelo reagira..

                  Prehrana kako si poslozio, ako odgovara i daje rezultate sto da ne..
                  Gledajuci ovako sto pises, ne vidim da nesto fali
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #54
                    Nisam napravio pocetno mjerenje u 5.om mj kad sam krenuo, ali u zadnjih mj sve zapisujem, ugl kilaza nekih 4 kg gore u 2 mj, vizualno se vidi da sam dobio u struku, sad je on oko 85 cm, i prije mj dana je bio isto 85, ali sam tezi 2 kg. Budem sad jednom mjesecno radio mjerenje opsega, a vazem se jednom tjedno.

                    Comment


                    • #55
                      prati struk skupa sa kilazom u isto vrijeme.. ako raste istim omjerom kao i kilaza, bas i nije idealno jer znaci da pakiras i dosta sala sa tom kg.
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #56
                        Aha, znaci ok je ako kile idu gore, ruke rastu, a struk puno sporije? Budem pratio ubuduce i sve zapisivao.

                        Comment


                        • #57
                          Pa da svakako
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • #58
                            Evo update-a 98 kg, u 6 mjeseci otkako su se otvorile teretane, dobio sam 10 kg, struk s 85 cm na 87,5 (tj neka linija oko trbuha, nisam mjerio bas na bokovima cijelo vrijeme pa nemam pocetnu s bokova haha) ruka s 37.5 na 41.5 cm, operirani quad sam malo vratio, iako naravno zaostaje za lijevim, ali nadam se da cu to s vremenom ispraviti, valjda Nisam nesto iskreno zadovoljan, jos je to dosta tanko, a i masno. Ugl pocetna tocka s 88 kg nije bila bas idealna i zahvalna, poslije op i lockdowna vec sam bio mastan ali sam svejedno krenuo na "masu" preko ljeta, prvo oko 3000, sad negdje 3300 kcal, iako sam se mucio zadnja 3 tjedna nisam dobio 100 grama samo s tim kalorijama, ali svejedno necu mijenjati unos na vise.

                            CeLe ti si mi na prosloj stranici napisao da je ok dobiti na "masi" nekih 10 posto od te pocetne kilaze, da daljnje povecanje kilaze vodi samo prema jos vise sala, pa sam neodlucan da li ici na rezanje, ili jos malo dobiti na kilazi, jer kazem, nisam bas nesto zadovoljan bojim se da kad bi sad skidao to da ne bi nista ostalo, tj da nema bas mesa.

                            Trening je bio skoro 5 mjeseci Split prsa, ledja, ramena, ruke, noge, u zadnjih 6 tjedana radim PPL 2 puta tjedno, tj idem 6 dana u tjednu jer imam vremena, upale bile uvijek jace kod prijasnjeg splita nego sada, opcenito imam osjecaj da je malo npr u Push dayu samo 2 vjezbe za triceps i jedna za npr srednje rame i slicno, iako realno nije. Nisam radio deload week npr, kilaze idu gore kod ovih glavnih vjezbi jako sporo, ali trudim se da svaki trening bude par ponavljanja vise,

                            Comment


                            • #59
                              s obzirom na samo 2.5cm i 10kg gore (i rast nadlaktice) rekao bih da je masa odradena vise nego odlicno..
                              Po pitanju savjeta da li gulit ili ne, i dalje nisam vidio nijednu sliku da se vidi pravo stanje tijela i bf. pa da bi se moglo vise savjetovat.

                              Ista stvar i sa samim treningom. Ako rastes proporcionalno i ne kaskaju neke partije ocigledno, onda je trening vrlo vjerojatno uredu.

                              Sto se tice deloada, ovisno o intenzitetu treniranja i unosu kcal (faza masa ili defka), isti prakticiram radit u rasponu od 2-4x godisnje.
                              Online Transformacijski Specijalist:
                              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                              ->
                              http://www.fgfitness.uk
                              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                              Comment


                              • #60
                                Evo Cele stavljam par fotki poslije sinocnjeg push treninga Pa slusam savjet.
                                Uglavnom nemam pojma slikati haha, ali vidi se da sam mastan dosta, kazem masu sam poceo vec mastan ali nisam slikao na pocetku za usporedbu. Ledja su slaba, zapravo sa svime sam nezadovoljan kao i vecina koja trenira Kazem mislim da bas nemam mesa za defku :/
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X