Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lijep pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kelly
    replied
    Pozdrav Roberte,
    sa 79kg na 185cm ti si mršav, s obzirom da si mršav i da imaš puno sala znači da mišića imaš prepremalo.
    Mišići su jedini potrošači sala, što imaš više mišića lakše ćeš se definirati, zato počni raditi težinske vježbe za povećanje mišićne mase; utezi ili BW vježbe (bodyweight) vježbe u kojima koristiš vlastito tijelo kao uteg. U prehrani moraš imati dovoljno proteina, oko 2g po kg.
    Zasada toliko, pitaj ako šta još nije jasno.

    Leave a comment:


  • icetea666
    replied
    Pozdrav. Ovdje Matein muz, Robert. Nije odustala ali je pocela raditi malo vise a malo manje vjezbati. Vecinom u vecernjim satima. Na forume dolazi rijetko, samo kad negdje stvarno zapne

    Inace da ne pravim novi account nadam se da je ok da iskoristim ovaj topic za sebe.

    Naime odlucio sam poceti vjezbati, prvenstveno radi povremenih bolova u ledjima.
    Naravno sumnjam na slabe trbusne misice ali isto tako i na nenaviknutost kraljeznice da nosi toliki teret. Nisam debeo, ali imam na stomaku solidne vec naslage.
    Visok sam 185 cm i imam 79 kg. Do pred 2 godine sam imao 10 kg manje imam 34 godine.
    Krenuo sam sa trcanjem za pocetak, cisto jer znam da cu se osjecati bolje, manje umrtvljeno jer sam stalno u stanu. Prvi put sam otrcao 5 km za 28 minuta.
    Nekakav veliki cilj nemam jer nemam vremena koliko bih htio niti uvjeta za to.
    Ustajem u pola 6 ujutro i radim (sto na poslu sto kod kuce) do pola 9 navecer. Tako da sve vjezbe dolaze u obzir tek poslije pola 9 (vikend je iznimka).
    Mene prvenstveno zanima topljenje sala na trbuhu, i blago definiranje. Kazem blago jer svjestan sam ogranicenja vremenskih, nemogu u teretanu ali imam blizu 7 sprava onih u parku. Isto tako znam da nisam u primeu.
    Radi dvoje male djece nisam u stanju neznam koliko prilagoditi prehranu ali mogu naravno reducirati junk, pivo itd.
    Unatoc svemu recimo da me zanima da radim prema izgledu jednog free runnera ili break-dancera, znaci nista pretjerano nabildavanje.
    Iako kazem, svjestan sam da nemogu postici cilj potpuno zbog gore navedenih ogranicenja.

    Zahvaljujem unaprijed.

    Leave a comment:


  • FeedMe Tothestars
    replied
    Odustala je.

    Prevruce je.

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Pozdrav Matea.
    Jesi krenula sa vježbama, kako ide?

    Leave a comment:


  • FeedMe Tothestars
    replied
    Kreni citati ovaj forum sve teme o pocetnicima.

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • CeLe111
    replied
    Bok Matea,

    procistiti prehranu, pojacati proteinski unos, unos povrca..
    reducirat ugljikohidrate i masti..
    Naravno junk food opcenito, sokove, slatko, itd.

    Za pocetak ako ides u teretanu, mozda nekakve grupne treninge vodene, ili ako ces sama.. Kruzno za pocetak 3puta tjedno bude ok.

    Postoji opcija i vjezbanja kuci u pocetku ako ti to bude milije..

    Na odgovor s cim krenuti?

    Krenuti prije svega!

    Leave a comment:


  • icetea666
    started a topic Lijep pozdrav

    Lijep pozdrav

    Ja sam Matea;imam 28god. 71kg i 168cm.
    Blog nisam citala jer nemam vremena. sry...
    Uglavnom da krenem. Majka sam 2 djece i poslje poroda ostale su mi viska naslaga na stomaku i ledjima. Milslim da imam 6kg viska nezz ...to traje vec 7god. Zeljela bi zategnuti noge i ruke,. kod nogu me je strah puno trenirat jer imam prirodno jake listove; nebi htjela izgledati ko bilder, Ruke isto nista pretjerano nebih.
    Prosle godine sam trenirala u teretani,volja me nije drzala dugo pa sam odustala.
    Sada imam volje,ponajvise zato sto sam se 3 put ukljestila u ledjima, Problem s ledjima sam dobila kada sam rodila prvo djete,,(moja pretpostavka zato sto nemam trbusne misice). I sada opet sam imala ukljestenje nakon 8mj od poroda.
    Djeta-nisam nikad radila. jedno vrijeme poslje 6h nisam jela. Mogucnost treniranja mogu samo kuci.
    Zanima me s cim krenuti? prehrana? vjezba?
    Hvala..LP
Working...
X