Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav od kruzerasa :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav od kruzerasa :D

    Dobar dan svima , zovem se Stefan , dolazim iz Banja Luke. Imam 24 god visina je 189 , trenutna kilaza 89 kg. Sa teretanom sam krenuo aktivno prije godinu dana , dok sam bio na kruzeru , sef me natjerao jer je vidio koliko sam zapusten bio,i tako sam poceo . Poslije mjesec dana treninga nagovorio me da pocnem sa suplementima , pa sam uzeo kreatin pre workout i whey . Zapoceo sam sa 98 kila , i ogromnim stomakom da bih do sada stesao 9 kila i doveo se do 80% uspjeha ,ali malo stomacica je i dalje tu. E sada ishrana i to , trudim se da kad sam kuci da uvedem zdravu ishranu ujutru zitarice , povrce,voce bijelo meso i to, ali to je kratkotrajnog vijeka jer kuci budem samo mjesec ili 2 dok ne odem opet na brod . Sto se tice hrane jako sam izbirljiv , tako da kad odem na brod crno mi se pise plus posto radim u casinu , radim do kasno u noc ,neispavanost uvijek ali uspijem odvojiti sat ipo vremena svaki dan za trening. Moj plan treninga je :
    1. Prsa Biceps
    2. Ledja triceps
    3. Ramena
    4. Odmor

    Kao sto vidite noge za trening ne radim , ali evo za 15 dana vracam se opet na brod pa cu da ubacim i to od sada , jer kako vidim i vjezbe za noge su povezane sa stomakom . E sada moj cilj je biti samo maloo veci i izdefinisati se . Sto se tice stomaka , vjerovatno kardio ne bih trebao raditi , da me gubim jos vise misicne mase. Ocekujem Vase sugestije i predloge . Hvala vam unapred .
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

  • #2
    Bok,

    koji je razlog da noge nisu sastavni dio treninga od pocetka?

    Ne topis se dalje jer za trenutnu kilazu unosis dovoljno kalorija..

    Ako zelis dalje skidat masno tkivo, potrebne su daljnje restrikcije u kalorijskom unosu ili vise aktivnosti/treninga kako bi pojaco potrosnju kalorija/energije..

    Sa pravovaljanim pristupom (trening i ishrana prije svega), s vremenom i strpljenjem:
    Biti veci = moguce!
    Biti vise izdefiniran = moguce!
    Istovremeno oboje = veoma tesko!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Pozdrav i dobrodošao.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Nemam drugog opravdanja sem sto sam bio lijen... al evo za 16 dana idem nazad na brod ,al posto je hrana jako losa , moracu samo trpati salate jogurte u sebe , i ako mi se ponekad posreci sa nekom piletinom ... imate li neki savjet za mene na osnovu slika sta bi bilo idealno za mene , posto cu biti u americi i imam pristup kvalitetnim suplementima , predlozite mi sta bih mogao koristiti od tamo... hvala

        Comment


        • #5
          A jedi onda što više te piletine i salate, od dodataka na prvom mjestu whey; za pojačati unos proteina.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X