Announcement

Collapse
No announcement yet.

POZDRAV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • POZDRAV

    26 godina
    90 kg
    181 cm
    treniram u teretani

    trenutni cilj mi je definicijia

    ali imam jedan problem

    zbog definicije sam u deficitu tako da dnevno unosim 2500 kcal(kako mi je rekao trener) ,ali to mi je užasno malo tako da nakon tjedan dana psihički pucam.Rekao sam treneru da smatram da bi trebao unositi više UH ali me je ostavio na 2500 kcal te povećao UH sa 100g na 150g dnevno (na moj zahtjev) a smanjio masti ,ali i dalje mi to nije dosta.Onda sam rekao treneru da imam relativno puno mišićne mase i da mi je zbog toga bazalni metabolizam veći i da mi je 2500 jednostavno premalo ,ali je rekao da to nema veze.Pa sad ne znam dal da ostanem na 2500kcal i naučim se na tako malo kalorija ili mi jednostavno treba više energije.

  • #2
    inace volim jest pa mi je to dodatni razlog koji otezava biti na 2500kcal

    a vidio sam da na internetu postoje preciznije formule za racunanje bazalnog metabolizma ali za njih je potrebno poznavati sastav tijela sto nebi trebao biti problem jer u teretani imamo vagu koja racuna udio masti i misica

    Comment


    • #3
      Pusti formule..

      Sto se desava na trenutnom unosu?

      Kojom brzinom gubis centimetre/kilazu?

      Koliki je unos bio na masi/odrzavanju prije početka deficita?
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        sad gubim 0,6kg tjedno u prosjeku

        a prije nisam brojao kalorije 🤣

        Comment


        • #5
          Po tome gledano, kalorijski deficit nije prejak (ukoliko uopce jedes 2500kcal, a ne vise od toga jer kako sam kazes "pucas")..

          Recimo da je oko pola kile tjedno nekakva zlatna sredina!

          Ne znam kakav ti je omjer kalorija/makronutrijenata,
          ali neka trener gleda nacina da se poveca volumen hrane i regulira odnos makrosa kako bi ostao pri zadanom unosu, a (koliko je moguce) umiris glad...

          Porcije, raspored obroka, odabir namirnica, unos tekucine, itd.
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Koliko dugo si na defki, radiš li punjenje?
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              jedem vise od 2500kcal jer ne mogu izdrzat tjedan dana na tak malo hrane

              a na defki sam mjesec dana ,a cheat meal radim jednom tjedno tak da tokom dan jedem 2500kcal u obliku slatkiša, sladoleda i čokolada

              a čitao sam da je raspored obroka najmanje važan tako da ja jedem kad mi se da

              unosim 200g proteina 150g uh i ostatal su masti
              Last edited by ZUZI; 01-08-19, 00:36.

              Comment


              • #8
                Koliki ti je unos vode?
                Jedes li povrce, ako da koliko i brojis li ga u unos kalorija?

                Radis cheat meal jedan dan u tjednu koji se sastoji sveukupno od 2500kcal iz cistog junka?

                Pa to pojedes u jednom obroku bez greske, sta ostatak dana?
                Na to dodajes jos onaj "zdravi" dio od 2500kcal ili?
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment

                Working...
                X