Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam VELIKUUUU pomoc :/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebam VELIKUUUU pomoc :/

    Pozdrav ekipa!

    Moje ime je Slavica.
    Imam 33 godine.
    Visoka sam 160cm i imam 113 kg ....

    Kao sto mozete predpostaviti problem su kilogrami .... Zelim, moram, trebam smrsaviti... Kilograme sam nagomilala zadnjih 3 godine, prije nisam imala vecih problema s njim... dok sam bila klinka i u pubertetu trenirala sam 1 godinu karate a nakon toga 5 godina boks, takoder sam isla i u teretanu 2 godine do 2016. Do tad nikad nisam presla 63 kg, vecinu vremena 59-61. Radim kao sef/glavni kuhar na sezenama... Medutim 2016 sam imala veliki privatni problema, prestala sma ici u teretanu u 7 mj i nakon sezone nisam vijezbala, pala sam u depresiju i dobila nekih 15 kg popela se na 75kg tad sam odlucila u tom svom kaosu ici na dijetu i vjezbat, uzmem keto djetu, medutim ionako u losem stanju jos sabotaza mame, (koji su me ubili u pojam kako je neka cura umrla od wheya, bacali mi u skoljku suplimente, u salatu mi dodavali vise ulja kad ne gledam da vidim kako nema koristi os tih mojih "prsakova", pilenje mozga jer njima sam bila "taman" ) odustanem nadajuci se da cu na sezoni skinit kg i maknit se iz nezdrave sredine, medutim tamo me doceka kaos zbog manjka radnika sam radila svaki dan 16-18 sati, zivjela o Burn-u, Monsteru, gaziranim picima i lava cake-u, tu i tamo koja pizza ili kebab u 2 sata noci, povremenim djetata od kojih bi brzo odustala jer niti sam imala vremena za redovne obroke ni za san jer nas je 5 bilo u stanu i dobijem jos 15 kg nakon te sezone odlucim potrazit pomoc, jer sam se i lose osijecala jako i jos vise depresiju i tada mi trener kaze ajde ti povadi hormone i provjeri mi nalaze nesto tu ne stima... Odem privatno i krenem vadit hormone medutim otkrijem da sam trudna 6 tijedana, ne samo to nego i rak u dosta losoj fazi na maternici, dijabetis tip2, i katastofalne hormone... savjetuju mi operaciju odmah a time i gubitak dijeteta ... sto nije dolazilo u obzir jer je postala mogucnost da nikad ne dobijem bebu vise... uspijem nac tim doktora koji ce me vodit iz tijedna u tijedan pa ako doguramo do poroda super ali pod uvijetom da lezim cijelu trudnocu, da unusim dosta makro i mikronutrijenata sa nista ne fali djetetu ali ni meni, pazim na dijabetis, pregled svaki tijedan dva puta na pregled i mjesecno jednom na odijel patologije na 24 sata, guk profil i ostale pretrage .... ne trebam ni pricat koliki stres gledajuc pobacaje i zene koje su u milijon puta gorem stanju nego ja... u tih 9 mj dobijem 11 kg... Uspijem doc do poroda, na pordu mi polome rebro i 3 mi napuknu jer beba nije mogla van a ja sam radala 16 sati bilo je kasno za carski pa ju je istjerivao doktor, taj mijesec dvije operacije maternice i male beba koja me gleda malim okicama i ovisi o meni, naravno preselili u svoj stan da se maknem od svega i da kad mi se sve rijesi krenem trenirat... medutim beba ima jake grceve, problem s laktozom i tako slijedecih 5 mj nema spavanja, spavao je samo na meni i naravno da sam bila umorna, jela i gluposti i normalno i svasta i dobijem ostale kilograme .... i evo me sad tu... maleni ima 15 mj ja se napokon mogu posvetit sebi ne MOGU nego MORAM...

    Vodu ne pijem skoro nista tekucinu nadoknadivam iz voca i sokova.

    Iz debelog minusa, dijabetis tip2, intolerancija na gluten ostalo sam zdrava...

    Ne znam od kud krenut ni kako! Moram si pomoc koliko toliko ako nista bar da ovo zaustavim jer do slijedece sezone cu dobit jos 15 ako nastavim ovako a to mi nikako nije pametno i ovako me ubijaju zglobovi na nogama!

    Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk


    Last edited by DSorka; 05-12-19, 20:27.

  • #2
    Pozdrav Slavica,

    i dobrodosla na forum..

    Kakvo je sada stanje sa obitelji i podrskom po tom pitanju, kada se zdravstveno stanje uozbiljilo?

    Kakve rezultate si imala sa trenerom i koliko dugo je suradnja trajala?

    Kako je bebac sada? Sve uredu i kako treba biti ili?
    I kakvo je stanje sa gore navedenim tumorom, da li je problem uspjesno otklonjen operacijskim zahvatom?

    Malo vise pitanja, ali to bi mi pomoglo da kazem nesto konkretnije..

    Takoder, sto mislis da bi bio tvoj idealan start, odnosno sto si planirala? Ukoliko jesi?

    Do citanja..

    Pozdrav,
    Franko
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Originally posted by CeLe111
      Pozdrav Slavica,

      i dobrodosla na forum..

      Kakvo je sada stanje sa obitelji i podrskom po tom pitanju, kada se zdravstveno stanje uozbiljilo?

      Kakve rezultate si imala sa trenerom i koliko dugo je suradnja trajala?

      Kako je bebac sada? Sve uredu i kako treba biti ili?
      I kakvo je stanje sa gore navedenim tumorom, da li je problem uspjesno otklonjen operacijskim zahvatom?

      Malo vise pitanja, ali to bi mi pomoglo da kazem nesto konkretnije..

      Takoder, sto mislis da bi bio tvoj idealan start, odnosno sto si planirala? Ukoliko jesi?

      Do citanja..

      Pozdrav,
      Franko
      Pozdrav CeLe111

      Hvala

      1. Vjencala sam se i zivim s muzem koji me podrzava u svakom pogledu... nije mu problem da iz kuce izbacimo sve sto nije dobro za zdavlje, spreman je cuvat malenog koliko god treba i pomoc mi kod obroka buduci da je i on kuhar... otvoren je po pitanju suplimenata znaci da mogu uzimat sve sto ce mi pomoc... jer i on kuzi da jos samo katko vrijeme mi mozemo jest sendvice i kolace i cokolade a ne dati malom nasem, vec sad pita da mu dam ono sto ja jedem no njega iskljucivo zdravo hranimo...
      to znaci dorucak zobene ili amaranth + grcki+ orasti plodovi ili jaja sa na maslacu sa somacim sirom
      Rucak meso+ povrce ili riba plus povrce + kukuruzni ili integralni ili pirov kruh
      Vecera krem juha od povrca i kukuruzni kruh....
      Vode pij jako puno
      Meduobroci su mu voce ili namaz od avokad ili od slanutka ili od maslina ili lososa....
      Kod babe i dede naravno dobije i cokolade ali to ne mozemo mjenjat....roditelji i dalje ne razume ozbiljnost ali mi nije ni vazno vise jer sad ne zivim s njima....

      2 Trener je radio sa mnom 6 tj i skinula sam 12kg , ali nije uopce u pitanju samo kg nego sam povecala pokretljivost i snagu... recimo na pocetku plank nisam mogla 5 sekundi drzat poslije sam mogla oko 25,
      Sklekove 2 a poslije sam mogla 15 i tako dalje... bio mi je velika podrska a sad s njegove strane ne znam.... uvijek me hvalio sad jeli to bila motivacija ili stavrnost ne znam.... odustali smo zbog trudnoce i mirovanja a sad on vise ne zivi u Hrvatskoj odselio....

      3, Bebac je odlican, 15 mj 14kg, brz okretan snalazljiv, sam se penje po toboganima, ne boji se nicega... zdravlje odlicno! Nema ni prehladu!

      4, Tumor... redovne kontrole svakih 6 mj, uspijesno odstranjen, uspijesno prosla terapija. Za sada je sve super...

      Samo Vi pitajte ja sam Vam puno zahvalna na vremenu i na trudu, nista nije puno...

      Stvarno ne znam iskeno bojim se da ne pogrijesim opet ko i prije sa djetama, sto se tice tjelovjezbe, nasla sam na netu vjezbe mobilizacije i snage pa vjezbam 3 puta tijedno i imam svaki dan vjezbu dana 5 min to je recimo 50 cucnjeva+40 trbusnjaka, drugi dan 40 iskoraka i 40 bocni trbusnjaka, imam i psa pa ga setam navecer i ujutro oko sat vremena...
      Za pocetak sam izbacila sve slatkobi sokove, pocela po malo piti vodu sad sam na 700ml dnevno i pocela jest koliko toliko redovno jer prije sam recimo otvorim kutiju keksa i kroz dan bi jela samo keks i sok i banane a navecer bi bila gladnaaa uzasno i prejela bi se i isla bi spavat....
      mislim da s tim ne mogu pogrijesit ili ?
      Da napomenem prvi tijedan tako vijezbam i hranim se... odmah sam se tu javila da ne pogrijesim opet!

      Da dodam... za sv Nikolu sam dobila i pametnu vagu pa je stanje ovako nakon 9 dana vjezbanja, ona vaga je lagala 2,1 kg...
      Kilogrami trenutno: 102.5
      Body fat:58,7
      Body water:26.8%
      Muscle mass:14.1%
      Bazalni : 2224 kcal



      Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk
      Last edited by DSorka; 07-12-19, 13:40.

      Comment


      • #4
        Sori na kasnom javljanju..
        Ne moramo na vi zaista, forumsko okruzenje je prijateljsko a i skoro pa smo vrsnjaci.. =)

        1. To je odlicno i svakako pomaze u bilo kojoj zivotnoj situaciji, podrska jelte.. slazem se da bi jedan od poteza svakako mogao biti "ne imanje" poroka na dohvat ruke, tim vise ako se malcu kupuju zdrave stvari i ne daju gluposti..

        2. Izuzetno mnogo za tako kratak period.. Da li je pristup bio veoma restriktivan ili je kilaza jednostavno isla dolje "lagano"? Napredak u snazi i generalne psihofizicke promjene odlican su "kick" u motivaciji i ustrajnosti.. tako da te razumijem u potpunosti.

        3. Vrhunski zaista!

        4. Drzim fige da tako i ostane, siguran sa da ce i okretanje ka zdravijem pristupu tijelu zasigurno pomoci da se takvo stane i odrzi..


        Ja ni kako ne bih krenuo rigorozno i radio nekakve velike promjene..

        Analizirao bih trenutno stanje hranjenja/kretanja i uvodio postepene izmjene..

        Na primjer ako si imala 3-4velika obroka katastrofalna u danu.. zamjenio bih jedan kompletan losi obrok necim zdravim i veoma laganim (tipa obilno povrce, meso, riba).

        Trening 3-4puta umjerenog inteziteta za pocetak cisto dovoljno i vise od nicega sto si do sada radila..


        Kazes da hodas, imas li kojim slucajem nekakav brojac koraka (sat, narukvicu)?
        Kao dnevni cilj postavio bi si korake koje moramo odraditi sto god i kako god bilo, makar to znacilo hodanje po stanu oko stola ili van netom prije ponoci, ukoliko dnevno kretanje/koraci nisu odradeni u zadanom danu. Okvirno bi to bilo 8-10000koraka dnevno.


        Najlaksa stvar koju mozes napravit i ustedit postenu kolicinu kalorija jest da prestanes pit tekuce kalorije u bilo kojem obliku (seceri)..

        Ako imas potrebu za sokovima, neka to budu oblici bez kalorija/secera sa umjetnim sladilima.. kola, kokta, fanta, sprite, sokovi za pravljenje, sve bi se trebalo moci naci u niskokaloricnoj varijanti.. I tu vec vjerojatno mozes ustedit nekoliko stotina kalorija dnevno.. Iako se slazem da je voda najbolja opcija i da bi svakako trebala radit na unosu iste..

        Ali kazem, sto god da radis, ne bih isao pre rigorozno sa ukidanjem svega mogucega odjednom, jer to na duze staze nece biti ucinkovito.
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Originally posted by CeLe111
          Sori na kasnom javljanju..
          Ne moramo na vi zaista, forumsko okruzenje je prijateljsko a i skoro pa smo vrsnjaci.. =)

          1. To je odlicno i svakako pomaze u bilo kojoj zivotnoj situaciji, podrska jelte.. slazem se da bi jedan od poteza svakako mogao biti "ne imanje" poroka na dohvat ruke, tim vise ako se malcu kupuju zdrave stvari i ne daju gluposti..

          2. Izuzetno mnogo za tako kratak period.. Da li je pristup bio veoma restriktivan ili je kilaza jednostavno isla dolje "lagano"? Napredak u snazi i generalne psihofizicke promjene odlican su "kick" u motivaciji i ustrajnosti.. tako da te razumijem u potpunosti.

          3. Vrhunski zaista!

          4. Drzim fige da tako i ostane, siguran sa da ce i okretanje ka zdravijem pristupu tijelu zasigurno pomoci da se takvo stane i odrzi..


          Ja ni kako ne bih krenuo rigorozno i radio nekakve velike promjene..

          Analizirao bih trenutno stanje hranjenja/kretanja i uvodio postepene izmjene..

          Na primjer ako si imala 3-4velika obroka katastrofalna u danu.. zamjenio bih jedan kompletan losi obrok necim zdravim i veoma laganim (tipa obilno povrce, meso, riba).

          Trening 3-4puta umjerenog inteziteta za pocetak cisto dovoljno i vise od nicega sto si do sada radila..


          Kazes da hodas, imas li kojim slucajem nekakav brojac koraka (sat, narukvicu)?
          Kao dnevni cilj postavio bi si korake koje moramo odraditi sto god i kako god bilo, makar to znacilo hodanje po stanu oko stola ili van netom prije ponoci, ukoliko dnevno kretanje/koraci nisu odradeni u zadanom danu. Okvirno bi to bilo 8-10000koraka dnevno.


          Najlaksa stvar koju mozes napravit i ustedit postenu kolicinu kalorija jest da prestanes pit tekuce kalorije u bilo kojem obliku (seceri)..

          Ako imas potrebu za sokovima, neka to budu oblici bez kalorija/secera sa umjetnim sladilima.. kola, kokta, fanta, sprite, sokovi za pravljenje, sve bi se trebalo moci naci u niskokaloricnoj varijanti.. I tu vec vjerojatno mozes ustedit nekoliko stotina kalorija dnevno.. Iako se slazem da je voda najbolja opcija i da bi svakako trebala radit na unosu iste..

          Ali kazem, sto god da radis, ne bih isao pre rigorozno sa ukidanjem svega mogucega odjednom, jer to na duze staze nece biti ucinkovito.
          Heeej

          Bila sam na keto djeti i unosila na aplikaciju, nisam varala nego sam slusala trenera 100% stvarno mi je stalo da skinem kg i nikad ne copnem niti malo... bila sam na 1500kcal ali sam ja oko 1300kcal unosila dnevno i trenirala kako mi je rekao i stvarno su se kg topili... problem je sto ja u ovom periodu zadnjem nisam nikako mogla organizirat vrijeme jer nisam uspijela bebi napravit da ima stalni raspored jer sam ja radila cijelu sezonu dvokratno 12-15 pa od 18-23 cuvali ga baka i tata a baka se drzi rasporeda cudo jedno i najede ga gluposti pa on ne spava pola noci pa dan prespava a ja krepana da bilo sto sebi pravim... srecom sad je veliki ja ne radim vec 2 mj dana i ima svoj ritam spavanja i hranjenja i tako da si i ja mogu organizirat sve...
          Da imam sat a imam i na mobu aplikaciju koju sam povezala na myfitnesspal jos mi supac sto mogu samo skenirat kod hrane i imam sve za vodit dnevnik odprilike....
          U meduvremenu ja sam puno citala i ja sam si sastavila neki jelovnik odprilike da mozemo svi troje jest pa bi napisala ako moze da mi kazes svoje misljenje...
          Dorucak
          1.Zoben,bobicasto ili pola banane sa jogurtom1% mm cia, lanene, cimet
          2.jaja, slanina, rajcica
          3.omlet sa spinatom
          4.tuna+sir+jaje
          5.smoothie mix povrca i voca i cia i lan
          6.pureca delux sunka+3 rizina krekera+ salata
          7.proteinske palacinke nedjelja

          Rucak
          1.piletina+carska mjesavina povrca+salata
          2.varivo od povrca
          3.pileca/teleca juha+ leso + salata
          4.riba + blitva sa cvijetacom umijesto krompira
          5.domaca palenta+ jogurt 1%mm
          6.puretina+prokulice + salata
          7. Svinjski lungic u umaku od sampinjona sa rizom ( luk i sampinjoni pirjani na maslinovom dodati u to lungic sa grila i zaliti vodom od rize da rizin skrob zgusne)

          Vecera
          1.omlet sa tikvicama ili gljivama
          2.posni sir + salata/bademi/klice
          3.rizoto sampinjoni
          4.krem juha grah i kozice (kozice na m ulju i dodat zblendan grah kuhani)
          5.losos sa 100g povrca
          6.smootie (povrce, voce, cia, lan)
          7. Krem juha


          I dva medu obroka neka vocka koja je niskog glikemiskog indeksa, orasati, kreker sa kikiriki maslacem itd ...

          Sta mislis?

          Za trening max sam prehodala 12 000 koraka a prosijek mi je nekih 8000 cca... to radim i jos 3 puta tijedno radim trening oko 30 min i svako dan neke 2 vijezbe 5 min, istezanje svako jutro i pokusavam yogu ali kako sam ko tuljan stalno padam tj nestabilna sam ali nadam se da cu vijezbom po malo doc do toga da mogu normalno radit... sve je puno manje nego umijereno... imam puno muke za podici se od poda a kamoli nesto drugo... ali tijesim se da misic pamti da cu brzo ojacat... bediram me koliko sam oslabila ne mogu vijerovat....pola vijezbi mi smeta trbuh ..
          Samo ne znam jesam prije spomenula sa sam dugo trenirla box imali smo ultra jake treninge 6 dana u tijednu po 3 sata bi trajalo a trener nam je bio unirovljeni marinac ... bas nas je drilao... tako da znam sta znaci dat 150% od sebe da bi imala rezultate...


          U teretanu se sramim ici, bila sam kad sam bila 25 kg mrsavija pa su me gledali kao da je slon dosao na traku, stvarno nezgodno i ruzno izgleda i nezgrapno dok se trudim da pravilno odradim... pa bi radije doma..

          Sto se tice ovog perioda dok se nisam pazila, nisam ni jedan dan imala stalno neki broj obroka nekad 1 nekad 2 a vecinom samo vecera i po danu bi coplala keksa, kolaca na poslu pomfrita, kad lavacake pukne prilikom serviranja svaku su meni dali 🙈 oko 3 u danu i sve bi to zalila sa colom i monsterom i tako cijeli dan... nenormalno sam bila zivcana cijelu sezonu a spavala bi mozda sve ukupno 4-5 sati s prekidima... nekad je bilo dana da nista nebi pojela osim keksa i sokova...

          Sad vec 8 dana pijem vodu i caj zeleni sa natrenom ... sokove ne pijem niti mi trazi ...ako bude krize ,procitala sam cola zero da moze a da nema kalorija ... nadam se da cu se potpuno ocistit od toga!

          Ukratko trudila sam se izbacit sol, secer i brasno!




          Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk







          Last edited by DSorka; 09-12-19, 22:01.

          Comment


          • #6
            Nije cudno da su se topili takvom brzinom na tako niskom unosu kalorija.. ali da je li je takav pristup bio odrziv mjesecima da bi do cilja dosla, a onda i to steceno odrzala, je drugo pitanje.. =)

            Ovako gledajuci cini se raznoliko i fino..

            Jedino sto je strukturirano tocno po danima i kao po programu sto ja osobno ne volim, ali to ne znaci da je pogresno i da za tebe nece funkcionirat tako kako jest aspolutno savrseno..

            Jedino je vjeroj stvar tocno odredivanja kolicine hrane, za ove sve stavke koje si navela a nisi dodala gramazu.. no to je svakako nesto sto ces svejedno morat sama testirat i vidjeti kako se tijelo ponasa na nekakvoj tjednoj bazi po pitanju promjena jel...

            "Snack" pripazi sa kolicinom isto, tim vise ako ces jest neki izvor masti, definicija "saka orasara" mozes bit 150 kalorija, a moze bi i 5-6x toliko veoma lako..
            Ista stvar i sa "zlicicom" kikiriki maslaca..


            Drugi dio oko treninga,
            naravno da radis koliko trenutno mozes i u skladu sa mogucnostima, to je apsolutno normalno..

            Svakako se fokusiraj na minimalno 8tisuca koraka dnevno, i taj trening koji radis progresivno podizi malo po malo ovisno o tome kako se budes osjecala..

            Generalno gledano na sve..
            Ceka te veoma mnogo posla, ali znam da si toga sama i svjesna..

            Kada god postane tesko, a biti ce takvih faza kao sto ih i mi svi imamo, sjeti se zasto si krenula, koji je ultimativni cilj i zasto zaista radis to sto radis.. te naravno od kuda si startala i kako si se osjecala u tome svome tijelu..


            Sretno i slobodno updateaj temu i pisi ako sto zapne.
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              I da.. jos jedna stvar..

              Ako si zeznula jedan obrok u danu, nisi i ne moras drugi..
              Ako si zeznula jedan kompletan dan, nisi i ne moras iduci..

              Poanta,
              onog trenutka kada shvatis da si skrenula sa putanje, ne dramatiziraj, ne deprimiraj se, nego sto prije nazad na put s kojega si skrenula..

              Svi smo mi ljudi i imamo potrebe, razlika je samo u brzini samokontrole i vracanja na ispravnu rutu prije nego zalutamo negdje predaleko..
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Za gramazu sam mislila poslije pazit samo na pocetku da steknem naviku da jedem 6 obroka, redovno i zdravo a da se ne prejedam... vidjela sam tamo na portalu jedna moja saka mesa i dvije priloga + salata... orasare cu pripazit...
                Nasla sam neke keto recepte za slatkise bez obzira na keto opet su kaloricni ali pomoci ce u krizi...
                Na ulje u salati cu pazit a ostalo gril ili na pari ili kuhano...

                To je za sada plan...

                Tesko je ali ni ide jako dobro... s tim da ja uspijehom ne smatram samo pad cm ili kg nego i da mogu uz stepenice s djetetom a da ne crknem, da mogu vise cucnjeva, sklekove, marince, lednjaka, da mogu odradit cijeli trening koji trenutno mogu 30%... trenutno radim s girjom od 2kg pa povecanje kilaze bi isto bila motivacija...

                Bit ce tesko ali toliko me je sram mene toliko mi je bed kad dodem kupit odjecu, kad sam s djetetom u igraonici da ti ne mogu opisat ... vjerujem da cu uspijeti, puno ih je uspijlo pa mogu i ja sigurno...

                Hvala na svemu, ne snalazim se najbolje gdje smijem otvarat teme pa ako ne nadem pisem tu.... jos jednom HVALAAA puno na savjetima i podrsci !

                Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

                Comment


                • #9
                  Naravno, tako je i najbolje.. siguran sam da ce u pocetku ici i bez nekakvog striktnog mjerenja, kada si ishranu procistila..
                  Znaci zaista nema potrebe ubijat kalorije drasticno, pogotovo ne u pocetku..

                  Ma naravno da mozes, najveca stvar svega je pravovaljani motiv i moze se.. =)

                  Slobodno pisi i updateaj u ovu temu kako jest, neka to bude "tvoja tema"..
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Buduci da sam kuharica puno sam recepata prilagodila na zdrav nacin, jako puno toga se moze napravit ukusno a zdravo iako treba pazit jer iako ke zdravo i dalje je kaloricno ali stvarno sam iznenadena kako moze bit lijepo... uz to sam i na insagramu otvorila racun i svaki dan slikam i stavljam dorucak, rucak, vecaru i neki meduobrok ako ga zanimljivo dekoriram, mozda jos nekome pomogne ako nista bar ideja.... takoder za bozic pripremam dosta keto kolaca i torti ... ugl veselim se svemu ovome ...
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 5 photos.

                    Comment


                    • #11
                      Sjajno izgleda Slavice,

                      drago mi je da gustas!
                      Ovakvo sto se servira u luksuznim restoranima..
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #12
                        You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 1 photos.

                        Comment


                        • #13
                          Bravo, na dobrome putu!

                          Koju vagu tocno koristis sa svim tim podatcima?
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • #14
                            You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.

                            Comment


                            • #15
                              Pozdrav ... evo mojih rezutata zadnjih 10 dana... ide sporo ali ide... tek zadnja dva treninga sam dosla u fazu da mogu trenirat pa vijerujem i nadam se i jos boljima rezultatima... dali je ovo dobro ? Dali bi ipak trebala jos skinut kalorije ?

                              Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

                              Comment

                              Working...
                              X