Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam VELIKUUUU pomoc :/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cini se sasvim uredu
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #17
      Hvala ...pocela sam pratit hranu jer se previse zivciram i bojim se jest da ne jedem previse pa ipak vagam tako sam mirnija a i mogu pratit koliko makronutrijenata jedem ......evo jos i statistika od proslog tijedna kako sam jela i trenirala... sve bolja sam u treninzima sto mi je isto veliki uspijeh

      Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk


      Comment


      • #18
        Dali su mi savijet da struk ne mjerim samo u razini pupka nego i iznad i ispod pa evo iznad je struk 1 , u razini je 2 ispod 3 ... ne vidi se na slici koliko ja vidim razlika u zivo... npr trbuh mi se vise ne prelijeva skroz preko nego se sa strane zategno a na sredini se dosta podigao... lice sa strane mi dobiva oblik nije spojeno sa vratom vise...

        Trening je iz dana u dan bolji... vise se ne valjam po podu ko tuljan nego imam bas bas trening... kupila sam si i nesto opreme ... trenutno radim treninge pon (hard body Tomislav Dolusic snaga i mobilnost) , sri (Sanja Zuljevic metabolicki ) , petak (sanja zuljevic kruznì trening za cijelo tijelo) ned (Renata Sopek zagrijavanje, kriticne zone, trbuh, noge, vijezbe pilates loptom i istezanje) uto(Tomislav Dolusic snaga i mobilnost), cet(Sanja metabolicki) subota (Sanja Kruzni) ... svaki dan ukljucujuci dan vijezbanja prije spavanja se dodatno istegnem oko 25 min a na dane kad nemam trening radim ujutro trening 10 min ( cucnjevi prednji 40 ponavljanja +iskorak naprijed, sastrane i nazad ili 40 ×trbusnjaci za gornje+donje+bocne ili plank do otkaza i tako 4 puta ili hindu cicanj pa hindu sklek naizmijenicno po 30 sekundi kratka pauza )
        Kalorije sam na 1550 trenutno ( 30% proteini 20% masti i 50%ugljikohidrati ) ...

        Da napomenem da su mi naopako slike ova prva je sad a ovo je prije 🤣🙈

        Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk


        Last edited by DSorka; 10-01-20, 12:08.

        Comment


        • #19
          Vidi se napredak, samo nastavi tako, jasno ti je da mjesec dana nije dovoljno.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Naravno treba meni i vise od godine dana samo mi je lakse i vise me gura naprijed ako znam da idem dobrim putem ...

            Ali i nikad se vise dovest do ovoga... ova prehrana mi je super nije kao dijeta vise sam nezdrave stvari zamijenila zdravima pojedem i kolac keto i palacinke, napravim i zdrave burgere i pizzu, od soka cola zero kad sam s ekipom, limunada sa natrenom, cijedeno voce i povrce, stvarno mi ne nedostaje nista i nema potreba da se ikad u zivotu vise osijecam ovako kao sto sam zadnje 2 godine
            Ps ... cola zero nije zdrava ali ponekad je ok dok je skroz ne izbacim???



            Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk




            Last edited by DSorka; 13-01-20, 10:05.

            Comment


            • #21
              Kasnim sa odgovorom!

              Bravo,

              odlican progress i mogu mislit kako se vec sada osjecas "lakse" u vlastitoj kozi, sto je fenomenalno..

              Nadam se da i dalje sve ide po planu i zeljenom smjeru od zadnjeg updatea! =)
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #22
                kola zero je oke (postoje mnogo veci poroci u zivotu), i ja je konzumiram prakticki svakodnevno.. (moramo vec od necega umrijeti :P)
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #23
                  Uzela sam paket u leezoni i naucila jos malo o prehrani i o tome kako funkcionira tijelo ... dodatno sam korigirala prehranu i treninge ( mouda zvuci cudno ali pojacala sam kalorije na 1800 , jedva sam tu barijeru presla ali uspijela sam i puno bolje treninge radim) malo je usporilo sa centimetrima ali padaju 28.1. Se vagam pa stavim i slike i cm ali ovo sto vidim brutalna promijena... ne moze toliko ni slika pokazat koliko ja osijetim da se "praznim" ... recimo ispod pazuha oni dio sam imala presavijeno kao na ledima kao nastavak grudi ali salo, nestalo je potpuno... na ledima (to ce se na slikama vidit) se smanjilo...
                  A najdrasticnija promijena je iznutra, koliko se bolje osijecam i koliko kondicije imam kao i prije... jucer sam s malisom i kolicima 7 km otisla u igraonicu vecina je uzbrdica, jako brzo sam hodala i mogla sam pricat... prije ne znam kako bi se bez kolica uopce popela na tu uzbrdicu... mogu bez problema pretrcat stepenice do stana a prije sam jedva gazila zadnje stepenice i bila zadihana strasno....
                  Velika ... velika promijena...
                  Za colu zero i umijetna sladila sve manje koristim... ubacila sam vodu s limunom i super mi pase a ne kazem da mi nece doc opet da mi se pije i drago mi je da nije tako strasno ...
                  S ovom prehranom se nadam da mi je slijedeca sezona saveznik ... puno me brine kako cu si slozit u tom periodu prehranu i mozda da umijesto gomile burna, monstera i redbulla da ubacim guaranu ili ako imas neki prijedlog bolji jer bez necega necu izgurat ... malisa, pas i radno vrijeme od 9-14 sati kako kad :/ ....

                  Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

                  Comment


                  • #24
                    odlican napredak do sada.. mjere definitivno nisu jedino mjerilo napredka, puno vise se krije iza toga.. bas kao sto si gore i sama napisala
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #25


                      Evo ga moj napredak.... po malo ide dolje ... nisam bas naj naj sretnija jer je moglo i bolje ali zadovoljna sam... sad jos jace narednih 10 dana.

                      Last edited by DSorka; 28-01-20, 18:18.

                      Comment


                      • #26
                        Nemas sto bit nezadov.
                        napredak je vise nego ocigledan i na pravom si putu..

                        Znak da struk opada vecom brzinom nego kg. moze samo upucivati na to da gradis/cuvas misice u procesu gubljenja masnog tkiva,
                        sto je apsolutno pozitivna stvar.. =)

                        Tako da, samo radi dalje kao i do sada, sve je odlicno!
                        Online Transformacijski Specijalist:
                        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                        ->
                        http://www.fgfitness.uk
                        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                        Comment


                        • #27
                          Hvala puno ... ovaj tijedan sam digla i korake na prosjek 10 000💪z.... i dalje radim 3 puta tijedno trening ali sam tezine s kojima radim dosta povecala a nedjeljom planiram i trening+ ... ove sam planirala na Paklenicu pa malo se penjat po Velebitu procitala sam da to brutalno trosi kalorije a mislim da i dobro oblikuje ... i taj dan planiram pojacat kcal na 2000 ... ako mi setanje potrosi ovoliko sta ce bit na planinarenju... ima da mi puls bude kao kad radim marince 🙈 ... cilj mi je ovaj tijedan doc medu 5 najakivnijih

                          Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

                          Comment


                          • #28
                            Pozz ljudi ... i dalje treniram, cm padaju kg manje malo ali padaju ...upisala sam i teretanu jer sam dosla u fazu da hodam po 2 sata dnevno pa ne znam kud cu po gradu..... a otisla sam na blef jednom ako mi bude ruzno necu vise i vidim nije guzva svak radi svoje nitko me i ne dozivljava osim sto pomognu ako nesto zapne pa mi je super ....
                            Na 1800 kcal sam + whey nakon treninga koji ne racunam..
                            jutro -(jaja sa spinatom, zobene sa malinama i zlicom wheya i voda, jaja sa domacim skripavcem i rajcica, sunka bez masti i proteinaki domaci kruh gluten free i paprika, proteinske palacainke i skuham sumsko voce sa malo vode i prelijem preko, wassa kreker sa 15g kikiriki maslaca i banana)

                            Meduobrok ( jabuka+tvrdi sir komadic,kruska+bademi, zrnati sir +orah, wassa+ zrnati sir+ komad purece sunke, jogurt + kruska+ ljesnjak )

                            Rucak (meso pilece ili purece ili riba sa salatom i neko povrce npr prokulice, gljive+tikvice, paprika pecena sa cesnjakom, dalmatinska blitva ili napravim staklene rezance sa povrcem i govedina ili piletina onako na kineski ili meso i rizoto povrce, grcak muska umijesto krompira stavim tikvicu a mljeveno purece)

                            Vecera ( meso /riba + salata, mozzarela salata, zapecena feta sa saltom)

                            Trening mi je ujutro poslije dorucka cekam nekih satak vremena i pjesacim do teretane,korake sam digla na 12 000 prosijek...
                            Nakon teninga uzmem whey + magnezij 400 , ujutro detox i u toku dana jos probiotik, pijem vodu mlaku na taste s par kapi limuna i pred spavanja, u toku dana sam pocela planinski caj ...

                            Trening ...

                            Ponedjeljak - noge ( cucnjevi za sad s praznom sipkom, iskorak u sest strana za sad bez opterecenja, leg press i onu spravicu za listove sve po 3 serije 10 ponavljanja....s tim da zadnju seriju ne mogu jos uvik svih 10 ... nema pauza oko 30 min mi treba ) + 30 min bicikla u intervalima od 10 min lagano pa 1 min na najjace ...

                            Utorak - samo traka za trcanje 60 min intervali .... radim 4.8 pa 1 min na uzbrdici 9 5.4 .... i onda spustim na 4.8 pa dignem na 5.2 i opet kad mi se puls spusti na 140 idem opet na 9 i 5.4 ... i tako 60 min

                            Srijeda- ruke, ramena i prsa sa bucicama 30 min + sprava za veslanje 30 min intervali

                            Cetvrtak -opet samo traka isto intervali

                            Petak - leda i trbuh ( lat sprijeda, veslanje na donjoj koloturi i podizanje za donji dio leda ne znam kako se ta sprava zove ali vlastitom tezinom radim a za trbuh sjednem podignem noge i prebacivam medicinku s jedne na drugu stranu, lakat- koljeno za bocne i podizanje noga za dobje trbusne) 40 min + orbitrejk 30 min intervali..

                            Subota - samo traka intervali

                            Nedjelja odmor

                            Jeli ovo ok? ... i jos mi se nesto cudno dogada sa pulsom prije mi je bio kroz dan 63-65 sad u 11 zavrsim trening so 12 mi je oko 107-115 i onda mi se lagano spusti i onda mi ostatak dana ne pada ispod 85? Dali je to normalno?

                            Evo dolje slike od danas i jos navecer prosetam psa i dobijem 15 000 koraka ...

                            Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk



                            Last edited by DSorka; 21-02-20, 21:10.

                            Comment


                            • #29
                              Evo slike nisam sigur jeli ucitalo prije

                              Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

                              Comment


                              • #30
                                Evo i otkucaja samo dok sam spavala danas su bili nisko

                                Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X