Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi clan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nisam sad u prilici da to ganjam, neke druge stvari su prioritet
    Prije neke 2 god sam komplet slikao kicmu, bila je ok za godine
    Bio i kod kiroprakticara, nekako mi je izravnao duzinu nogu, sad me ne hvata vise u gornjem dijelu ledja, ali donja su osjetljiva
    Tezak sam i citav dan na nogama, da je 20kg manje ne bi bilo lose
    Kako god, radio sam danas prednji cucanj, sve ok, malo cu izbaciti klasicni da vidim kako ce ici
    Moram malo pretumbati trening, ubacio sam letenje bucicama umjesto kosog potiska bucicama, ubacicu i obrnuto letenje po savjetu i vratiti povlacenje sa ez do brade
    Bcaa, koliko je bitno, sto je ovako skupo i pasu li bcaa tablete umjesto praha?

    Comment


    • #17
      Vidio sam u klipovima da neki koriste kao neke rucke dok rade cucanj, njima drze sipku a ruke su im u prirodnijem polozaju

      Kako se to tacno zive i ima li racuna kupovati ili praviti?

      Comment


      • #18
        Nisam siguran tocno kakve "rucke" si vidio..
        Ono sto znam da postoji jeste "safety bar" sipka za cucanj..
        Mijenja kut gornjeg tijela i generalno nije ista vjezba kao slobodni cucanj, jer dopusta da pozicioniras sipku kako ti vise pase na ledja i ostajes mnogo vise uspravnije u samom pokretu na dolje..

        Ako moram birat jednu sipku to bi onda svakako bila slobodna sipka za cucanj..
        Ako mogu da imam obadvije odlicno
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #19
          E to, sad sam i ja skontao dok sam ispregledao snimke da je to komplet sipka
          Skupo mi je da to kupujem, mislio sam mozda su u pitanju samo rucke pa se zakace na ravnu sipku, nista, zanemarite

          Comment


          • #20
            Ponekad kod veslanja sipkom u pretklonu me neki grc zeza u hercu i prema grlu, nije vezano za tezinu, sam taj polozaj i zrak, sto vise zraka vise je neugodnije. Prva vjezba na treningu, 3 serije, odradim poslije jos 7 vjezbi poslije i nista me ne zeza i nije ni svaki put al nekad prepadne pa ako neko ima ideju...
            Stvar druga energija, nemam je osim ako se ne najedem neke tjestenine na smrt, primjer prosli petak sam pojeo brdo ustipaka vrucih i zacementirao mlijekom, to je bilo u 11 h, s posla dolazim u 16 h, oko 16:30 je trening. Neplanski, bila su jaja al spremna al nisam mogao da odolim. Znaci trening, nekih 4-5 sati poslije obroka. Po planu je prva vjezba cucnjevi 12-10-8 sa "jedva nekako do tad" 80kg, osjecam se toliko jak da stavljam 100kg, mogao sam i 110 ako ne i vise. Komplet trening sam povecavao tezine. Zasto je to tako i ima li sta za kupiti legalno u tableti za energiju jer ako budem jeo sta mi pase necu skinuti kile nikad?

            Comment


            • #21
              Za vjezbu neznam.

              Obicno ako te nesto boli ne radis dobro. Vidi tehniku ili promjeni vjezbu.

              Sto se tice energije...ako zelis izgubiti kile a fali ti energije tijekom treninga, jednostavno jedi prije treninga.

              To je meni rijesilo problem.

              Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

              Comment


              • #22
                Nije do tehnike, nekad me tako ziga, gusi a nekad ne i to odmah cim uhvatim sipku, bez privlacenja

                Ne znam za to jelo prije treninga, procitao sam da bi trebalo proci 2h poslije jela. Par puta jesam jeo neplanirano tako, vraca mi se cak i ako je 2h poslije jela trening... Ovako kad jedem u pola 12 a trening mi je u pola 17-17 nemam taj problem, jos uz trening lagano pijem smoothie od voca sa wheyom i kreatinom i ne vraca mi se. Samo sto rijetko kad imam energije

                Comment


                • #23
                  Probaj sve kombinacije i vidi sta ti pase.

                  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                  Comment


                  • #24
                    Pojas mi zeza veslanje, bez njega ide bez problema, rijeseno znaci

                    Patim se s jelom, posto radim do 16h a rad sam stici i teretana i bicikl onda jedem u 16 lako probavljivo sta bude ili banane, pa od 17-18 trening, onda pojedem sta mi je jos ostalo pa 40-50 minuta bicikla... Ne znam kako drugacije da izvedem

                    Comment


                    • #25
                      Da li bi valjalo raditi neki pullover slobodnim teretom u svrhu dobijanja snage za zgibove na vratilu i koju verziju?

                      Comment


                      • #26
                        Pullover nije baš za zgibove, počni raditi negativni dio pokreta (spuštanje) dok ne ojačaš i za dizanje.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Ok, kilaza ne mrda, 130 zakucao. Izbacio kreatin, izbacio ranije redovne 2x dnevno smoothieje sa wheyom samo u danu treninga pijem whey sa vodom. Ne prekacem treninge, vozim bicikl minimum sat vremena kadencom 90 ako je lijep dan i jedem manje neg moj klinac od 8 godina. Nesto nije dobro
                          Tako da sam odlucio da kupim neki fat burner pa bih trebao pomoc koji?


                          Last edited by west_81; 22-05-20, 16:37.

                          Comment


                          • #28
                            Ovo što pišeš kosi se sa zakonima osnovne termodinamike tako da je teško za povjerovati...

                            130kg (više nego na početku teme prije dva mj.) jedeš manje nego osmogodišnjak, treniraš, kadijaš i kilaža ne ide dolje?

                            Oprosti molim te, ali kako i sam kažeš ovdje nešto ne štima.. A ti najbolje znaš što je to..

                            Fat burnere možeš kupit i prosut niz školjku, toliko o tome kakvog efekta će imat
                            Online Transformacijski Specijalist:
                            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                            ->
                            http://www.fgfitness.uk
                            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                            Comment


                            • #29
                              Ej al nabio sam noge i guzicu, nista ne mogu vise obuci, sve puca, to nije salo, to su cucnjevi napravili kilazu. Mislim veci sam ja, ne samo dole i grudi, ramena, ruke... Al i dalje je preko toga salo, imam onu prirodnu gradju kao ormar gore, debela ledja, imao sam 60 u ramenima u osnovnoj skoli. I to se tako mizerno topi. Sve to stima, struk se pomalo suzava ostalo se siri al kilaza ostaje

                              Vjerovatno. bih mogao da skinem kile, samo ne jedem i pijem vodu, vec sam to radio al uz to nema tegova, nema bicikla a ne bih to prekidao

                              Znaci onaj Animal cuts nista, da ne dajem za dz 50 evra? Prosle godine sam skinuo na 118 nekako brzo, ove godine zacrtao 110 al ne ide to dole. Znaci sad sam bukvalno gladan, svaki dan, jedem u 11 i jedem u 16 i popijem svaki drugi dan 2x2mjerice wheya. Nisam nikad tako malo jeo, vise sanjam kuvana jaja a kilaza se ne topi... Malo sam se razocarao pa zato i ovdr da se izjacuem ima sigurno 3 sedmice kako sam izbacio kreatin i smanjio hranu a nista

                              Ne racunam unos kalorija, niti znam, niti sto bi rekao kolega u svojoj temi, ja radim, nemam vremena za to ali koristim ovaj google fit i upareno mi je tu bb aplikacija i biciklizam aplikacija. Nekako kad progulam koliko ljudi trose kalorija djeluje mi da ja to dobro derem al rezultata nema
                              Last edited by west_81; 22-05-20, 21:16.

                              Comment


                              • #30
                                Jesi li se uvjerio da ovako ne stima i da jedenje "po osjecaju" ocito ne ide kako treba da ide?

                                Laganom matematikom kroz cetiri tjedna rada u prosjeku palis dnevno 2800kcal.

                                Sad ne znam koja je to aplikacija i dali tu racuna bazalni metabolizam ili ne..
                                Ali vjerujem da da, jer to lako moze biti brojka kalorija odrzavanja na tvoju kilazu.

                                Sto bi znacilo da htio ili nehtio toliko hrane unosis ne nuzno kroz dan vec kroz dane, tjedan, tjedne..
                                Bilo to jedan dan 2000, drugi dan isto, pa treci dan prejedanje, ja to ne mogu znat..

                                Konzumiras li alkohol i tekuce kalorije koje ne ubrojavas u unos?
                                Kava, secer, mlijeko, pijes li sokove?

                                Koliko koraka dnevno radis?
                                Koliko je struk otisao dolje u zadnjih dva mjeseca?
                                Pratis li mjere udova, struka i kukova?
                                Ako je kilaza ostala ista a otislo je xy cm tamo gdje treba (struk,kukovi) ili gdje drzis najivise sala, onda ocigledno radis dobar posao i masti se tope..

                                Kada pricamo o treningu snage cucnjevima itd.
                                Koliko si jak sada?
                                Daj mi neke brojeve na kompleksnim vjezbama koje radis, cucanj, mrtvo, bench press ili sto vec.
                                Koliko ponavljanja sa koliko kg?

                                I jos jedno pitanje..
                                S obzirom da spominjes animal cuts..
                                Na kojem principu mislis tocno da isti radi i na koji nacin bi ti trebao dat rezultata?
                                Online Transformacijski Specijalist:
                                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                                ->
                                http://www.fgfitness.uk
                                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                                Comment

                                Working...
                                X