Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi clan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi clan

    Pozdrav svima!

    38 godina, visok 194cm, debeo 127kg

    Cilj, skidanje kilograma, jacanje misica prvenstveno nogu, donjih ledja i trbusnjaka

    Treniram kod kuce, imam multifunkcionalnu klupu, ravnu i ez sipku, bucice i nekih 100kg tegova

    Trenutmo u kontinuitetu mjesec i po, 3x sedmicno cijelo tijelo, kardio za sad nista.

    Trosim whey, kreatin, bcaa ponekad, animal flex i tribulus

    Imam svasta da pitam, nemam nista da ponudim jer su mi ovo manje vise prvi treninzi u zivotu pa nemam tog znanja

  • #2
    Bok i dobrodošao..

    Kakva je ishrana?
    Kakve treninge radiš trenutno?

    Koliko si skinuo u mjesec i pol?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Hvala

      Ishrana, nije po ps-u, nisam joj mnogo pridavao znacaja jer jednostavno nisam u mogucnosti. Uglavnom ne jedem kruh, slatkise, grickalice, za dva obroka smoothie s wheyom, dorucak jaja a ostalo se snalazim sta ima, jedem mnogo voca, bas mnogo. Nemam neke rasporede, danas evo nisam popio ni jedan smoothie, jeo 2x na brzaka a ustao u 6, takav dan

      Izgubio sam neke 3 kg, nije mnogo ali... Izgubio sam dosta na kaisu, nisam mjerio u cm ali za rupu i po, ice to jos kad krenem voziti bicikl u dane kad ne dizem
      Probavao sam dva put prosle godine trenirati, prvi put nekih 2 mjeseca i pokidao sam od ranije losa ledja, koljena i laktove... Pa sam pauzirao, nije islo vise, nisam mogao cucnuti ni bez tereta. Onda sam jos jednom poceo pa sam se prehladio i pauzirao, uzimao neki govedji zelatin tad kao da pomogne zglobovima, nije pomagao, da se nisam prehladio opet bi isto zavrsilo po zglobove
      Tako da sam sad kupio a. flex pa za sad nije lose, spustio sam i tezine i posvetio se se sto pravilnijoj izvedbi i sad bih da malo pogledate te moje treninge i savjetujete, ja sam to sebi slagao kako sam kontao da je ok za pocetnika sa limitiranim izborom vjezbi

      Na treningu radim 6 vjezbi, za svaku grupu sem trbusnjaka. 4 serije, 14-12-10-8, prva serija je zagrijavanje a ostale radne sa fiksnom tezinom, zagrijavanje tako nekih 60-70% radne. Za trbusnjake radim plank svaki dan, imam neku aplikaciju pa po njoj

      Jel ok da u predstavljanju stavljam trening i tezine ili da otvorim posebnu temu?

      Comment


      • #4
        ma mozes tu.. lako se prebaci tema ako gazda tako odluci
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Znaci 14-12-10-8 da ne pisem za svaku vjezbu, 14 zagrijavanje ostalo radno, manja tezina zagrijavanje, veca naravno radna
          Bucice su sabrane, sve sabrano da ispadne sto veca kilaza
          Volio bih da to pogledate i da vidite gdje nije srazmjerno pa da pojacavam, deadlift verzije nisu al to svjesno idem tako zbog problematike s ledjima


          1. Dan
          Barbell squat 60/80
          Barbell incline bench press 40/50
          Dumbell sholder press 20/35
          Barbell stiff l. deadlift 30/50
          Dumbell concentration curls 20/25
          Ez bar triceps extension 20/27.5


          2. Dan
          Barbell bent over row 50/70
          Babell front squat 40/60
          Barbell shoulder press 30/40
          Dumbell incline bench press 30/40
          Ez bar curl 20/30
          Barbell close grio bench press 40/60


          3. Dan
          Barbell bench press 50/65
          Barbell sumo deadlift 50/70
          Dumbell lateral raise 15/20
          Dumbell goblet squat 20/35
          Dumbell hummer curls 20/25
          Dumbell triceps kickback 15/25


          Goblet bih mogao ici vise ali imam samo 2 ploce od 10kg pa ne mogu staviti na bucicu vise od ovog, to cu podici kad kupim ploce
          Deadlift, ne smijem za sad, lagano cu dizati, prosle godine mi se na preko 90kg otvarala saka, onda dok se izborim s tim izgubim formu i zeznem ledja
          Ovo kosa klupa 2 varijacije potisaka za prsa sam negdje procitao da je bolje za visoke vjezbace na kosoj nego na ravnoj pa to zato tako radim a vi ispravite ako ne valja

          Ostalo, savjeti dobrodosli al vodite racuna da sam na skoro 40 god a osjecam se kao da je 50


          Comment


          • #6
            Jel uvijek ovako guzva na forumu?
            Narucih danas triceps sipku i 2x15kg ploce, najsigurnije mi je da cu raditi ako branim investiciju

            Comment


            • #7
              Previse potisaka, premalo povlacenja!
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Originally posted by west_81 View Post

                1. Dan
                Barbell squat 60/80
                Barbell incline bench press 40/50
                Dumbell sholder press 20/35

                Barbell stiff l. deadlift 30/50
                Dumbell concentration curls 20/25
                Ez bar triceps extension 20/27.5


                2. Dan
                Barbell bent over row 50/70
                Babell front squat 40/60
                Barbell shoulder press 30/40
                Dumbell incline bench press 30/40

                Ez bar curl 20/30
                Barbell close grio bench press 40/60


                3. Dan
                Barbell bench press 50/65
                Barbell sumo deadlift 50/70
                Dumbell lateral raise 15/20
                Dumbell goblet squat 20/35
                Dumbell hummer curls 20/25
                Dumbell triceps kickback 15/25
                Treba ti vertikalni pull nekako negdje..

                Nemas letenja za zadnje rame..

                Previse potisaka generalno dugorocno vodit ce disbalansu i problemima..

                Ja bi umjesto jednog shoulder press ubacio letenje za zadnje rame.

                Umjesto jednog BP, veslanje bucicama stojeci, Pendlay ili prone row na klupici..

                Za vertikalni pull up sipka na stok vrata ili tako nesto..

                Gledaj da izbalansiras omjere povlacenja i guranja..

                Takodjer, treniraj listove i trubsni zid/core..



                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  forumi su davnih godina generalni postali irelevantni kraj social medie/drustvenih mreza..
                  Sam ih jos poneki nostalgicno posjecuju
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Planiram napraviti stalak za cucanj pa ujedno da sluzi i kao vratilo, nisam zurio jer se nemogu podici pa i nije hitno, btw nikad nisam mogao

                    Ovaj jedan bp je planiran da se zamijeni letenjem, htio sam malo ojacati potisak. Kilav sam pa sam mislio neka 2 mjeseca otprilike da probam ojacati. Ranije sam ramena isao potisak, lateralno i povlacenje do brade sa ez ali sam slabo napredovao pa sam izbacio povlacenje i dobio sam rezultat na potisku i lateralnom

                    Sta sa ovim donjim ledjima, moze li to uz vjezbanje proci ili da kao svi normalni 40ogodisnjaci radim samo bench i ruke. Juce sam radio cucanj, stvarno se potrudim kod cucnja, zagrijem se, istegnem, bandaze na koljena, pojas, 2cm daska pod pete, spustam se na bench, teret ne klima, ide po 90 i uvijek mi donja ledja stradaju... Da mi nije tih donjih ledja sve bi bilo super. Jos ih istezem svako vece pola sata poslije planka....

                    Comment


                    • #11
                      Ignoriro sam ja doljnji dio leda pa sad imam disk herniju.

                      Imam 38 godina i vise nikad necu raditi cucnjeve i mrtvo.

                      Jednostavno si nades zamjenske vjezbe.



                      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                      Comment


                      • #12
                        Skupo mi je da kupujem presu, ajd mrtvo dizanje mogu i izbaciti, nije mi ugodna vjezba ni malo, muka mi bude od mrtvog dizanja
                        Recimo raditi stiff leg sa laganom tezinom samo da dobijem onu ugodnu upalu oko kicme...
                        Nemam ni prostora za vise sprava a u teretanu mi se ne ide, morao bih mijenjati sistem, ovako sam 60 sekundi s vjezbe na vjezbu i izmedju serija, radim kad meni pase, prdim mnogo od wheya a niko ne cuje...
                        Da sam izbacio klasicni cucanj a da radim goblet-prednji cucanj-goblet, ovaj goblet sam samo jednom radio do sad, i dobro me gadja, spustam se skroz pa zato, i nisam primjetio da me bole ledja od njega?
                        Znam da sam dosadan al nemam koga pitati

                        Comment


                        • #13
                          Definitivno slusaj svoje tijelo.

                          Ako ne boli mozes raditi.

                          Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                          Comment


                          • #14
                            Boli, al ne boli uvijek, ne boli kad zagrijem, boli kad se ohladi.
                            Ne boli dok radim, osim kad radim veslanje u pretklonu tako da sam taj ugao smanjio na minum, blago se nagnem napred i onda mogu da vucem bez problema, cucanj ne boli. Taj ugao za pravilno veslanje ne mogu napraviti ni bez tereta, tu u tom polozaju je negdje nesto zapelo
                            Takodjer kad legnem boli, dovoljno je pola sata da legnem i onda ne mogu da ustanem. Predje bol i napred, meni je to utisak kao da je nesto oko kukova, ne oko same kicme....

                            Comment


                            • #15
                              Previse je tu boli u razlicitim polozajima.

                              Mogu reci samo jedno: magnetna rezonanca i sve si nedoumice rijesio.



                              Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                              Comment

                              Working...
                              X