Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Pozdrav ekipa,imam 73kg na 185cm visine,od uvjeta za trening imam skoro sve,ali nisam zato ovdje
    Ovdje sam više zbog suplementacije jer me googlanje samo zbunjuje,danas sam krenuo napuniti košaricu i nisam znao šta da naručim
    Cilj mi je neki omjer između nabijanja mase i snage,nemam želju biti kao odvaljen od stijene,ali bi volio nabiti kvalitetne mase,a usput bih volio suplementacijom nadoknaditi razne vitamine itd. Koji znam da mi fale jer se ne hranim baš kvalitetno,to sam nedavno promjenio ali sa kvalitetnijom prehranom je krenula opadati i masa a to je zadnje što želim

    Dakle volio bih kada bi mi netko pomogao sastaviti košaricu koju da naručim,a nebi bila loša ni preporuka odakle jer raznih stranica za narudžbu ne fali,limit mi je nekih 2000kn jer ne planiram svako malo naručivati,a pitanje je i do kada će raditi narudžbe u ovo čudno doba karantene
    Okusi mi nisu bitni,mogu probaviti sve,a i sama pretpostavka mi je da su najbolji proteini bez dodatnih okusa? Dakle Whey,kreatin,omega 3,zma je zasad što sam našao googlanjem,šta dodati na to,kojeg proizvođača i u kojoj količini? Hvala svima na pomoći,nadam se da ne tražim previše 😁

  • #2
    Ja kupujem whey na tvornicazdravehrane.com, zasto, zato jer mi je tu najjeftiniji. Proizvodjac Nutrigold, nemam s cim uporediti jer sam samo njega kupovao, od tog wheya se prdi to nije normalno, znaci ne prestaje, od jutra do mraka i dok spavam. Pored toga sam kupovao i protein konoplje, isto kod njih, e to je ekstra stvar al skupo, da bar imaju od 5kg pakovanje...

    Comment


    • #3
      Imas proteini.si, battery whey, bude cesto na akciji, imas gymbeam.hr true whey, isto povoljan, ja kupujem na myprotein.hr uvijek imaju neke kodove i akcije, npr 2.5 kile impact wheya dodje oko 230ak kn, sto je ok cijena, probao sam vec desetak okusa, neki su bili odlicni, neki malo manje, ali pijem ga poslije treninga s dex pa taj secer poboljsa okus svakako. Ovisi kakvi su ti ciljevi, ali za pocetak mozes kupiti kreatin monohidrat jos, bcaa ti ne treba, ima ih i s njima i glutamina u svakoj mjerici wheya, ali naravno nece skoditi, moze samo biti korisno, da ne bi ispalo da nekoga odgovaram. Ja sam omega 3 i multivitamine kupio na nekoj bozicnoj akciji i bili su jako jako jeftini, 90 kapsula za 25 kn, od myproteina takodjer. Ugl guglaj, cijene su svuda slicne.

      Comment

      Working...
      X