Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozz

    ...
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Last edited by Blp; 12-06-20, 12:46.

  • #2
    Pozdrav, po mom iskustvu s mrsavljenjem 2000 kcal na 70 kg u fazi definicije nije malo, ja imam 193 cm i imao sam 85 kg i u najrestriktivnijem dijelu sam dosao do 1500 i otislo je do 83 kg, i nije mi se nista desilo, sad sam opet lagano u plusu tj dodajem 150 kcal svaki tjedan vise da ubrzam metabolizam. Takozvani Reverse Diet. Nece ti se nista strasno desiti, 2000 kcal u jednom trenu ce stati mrsavljenje morat ces ili rezati kalorije ili dodavati aktivnost, uvijek je dobro dodavati aktivnost ali ne ide ni to do ne znam kojih granica. Nije da ti imas nekog sala, ali ako se zelis rjesiti malo odradi neki lagani cut, ali 100 posto pazi na prehranu.

    Comment


    • #3
      Ak si na masi idi sa 500 plus kalorija, ak si na defki idi sa 500 minus kalorija. Pratiš stanje pa korigiraš...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Originally posted by kelly View Post
        Ak si na masi idi sa 500 plus kalorija, ak si na defki idi sa 500 minus kalorija. Pratiš stanje pa korigiraš...
        Tako sam i napravio, 40 dana sam na minus 500 i sad lagano počinje stagnirati. Pitanje je mogu li sad ići na još minus 200 pa za desetak dana još 200? S tim bih došao na dnevni usnos 1600, a moj bazalni je cca 1700.

        Comment


        • #5
          Ako mislis mrsaviti ili ces jos sputit kalorije ili povecat fizicku aktivnost.

          Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

          Comment

          Working...
          X