Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Marijo, godina 46, visina 191, kg 91

    Rekreativno se bavim cestovnim biciklizmom tokom sezone a kad dodju hladniji dani udjem u teretanu i trcanje sa dugim setnjama da bi zadrzao kondiciju. Teretanu imam kuci s osnovnim stvarima...utezi...klupe ravne kose...vratilo...klupu za trbusnjake...sobni bic...vrecu za boks...Bez obzira na solidan omjer visine i kilaze imam jos sala na stomaku pa bih se toga htio rijesiti i kroz slijedecu sezonu popraviti s kojim kilogramom misicne mase. Imao sam pokusaj prosle zime nabaciti 5 kilograma nekakve mase pa s dolaskom proljeca sam to potrosio na biciklu, salo na stomaku i ne vidljive pločice su ostale kao i prije. Sad imam neku viziju da probam uz vjezbanje u teretani otici na keto prehranu pa prvo pokusati malo ocistiti situaciju . Radim s utezima 2-3 puta tjedno cijelo tijelo s tim da mijenjam vjezbe za pojedinu grupu svaki trening... Mozda netko ima slicnu pricu...ili ideju . Kad kazem masnoca...nisam nikad precizno bio na nekom mjerenju ali neka smart vaga i neki kaliper koliko sam uopce strucan u tome kaze oko 17-18 posto masnoce...Volio bih to spustiti na ...ne znam mozda 12...Volio bih da me ispravite ako grijesim u naumu

    Lp


  • #2
    Poz,

    ne znam sto ti je bitnije, kondicija i biciklizam, ili gradnja tijela, estetika i misici?

    Jer uglavnom oboje skupa ne ide pod ruku.. Vise misica generalno nece da ti bude ucinkovito na biciklu.

    S druge strane manja overall tjelesna masa vrlo vjerojatno da da.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Neki cilj bi mi bio da sadasnjih dva tri kilograma masti zamjenim do proljeca nekom kvalitetnijom masom....Biciklizam je rekreativan i neka sekunda brze ili sporije nije bitna...Za mene je to fitnes kojim trosim dosta kalorija i uzivam u voznjama

      Comment


      • #4
        Zamijenit tesko da mozes, jer su to dva razlicita tkiva.. generalno gledano za porast misicne mase trebas kalorije u plusu sto bi znacilo da ces vrlo vjerojatno rast i na vagi.. za definiciju bi isli obratno, manje hrane, vise treninga i pad na vagi.

        S obzirom na to sto kazes, ja bi se vrlo vjerojatno fokusirao na skidanje kilaze.. time ce doci "cisci izgled" iliti definicija, gdje ces vidjet na cemu si.. Uz to, biti ces i laksi, a vjerojatno time i brzi i izdrzljiviji na biciklu.

        Prati sto radis po pitanju tegova i radi nekakvu progresiju kroz treninge u vidu povisenja broja ponavljanja i/ili optecenja.

        Sto se tice hrane, rascisti junk food i fokusiraj se na dobijanje volumena po obrocima uz povce i proteinske namirnice (meso, riba, jaja, posni sir).

        Sa time ces automatski vrlo vjerojatno da umanjis unos procesuirane hrane i brda ugljenih hidrata.
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          A solidno se hranim, zimi dosta smanjim UH jer ne vozim...opcenito junk konzumiram vrlo malo. Razmisljam da pokusam keto prehranu uz trening utezima....uz neki manji kalorijski deficit pa vidjeti da li ce doci do smanjivanja postotka masnoce. Inace Uspijevam otici tri puta tokom tjedna u teretanu i do dva puta tjedno istrcim po pola sata..ono tipa 5-6 km

          Comment


          • #6
            Originally posted by Marijo View Post
            A solidno se hranim, zimi dosta smanjim UH jer ne vozim...opcenito junk konzumiram vrlo malo. Razmisljam da pokusam keto prehranu uz trening utezima....uz neki manji kalorijski deficit pa vidjeti da li ce doci do smanjivanja postotka masnoce. Inace Uspijevam otici tri puta tokom tjedna u teretanu i do dva puta tjedno istrcim po pola sata..ono tipa 5-6 km
            Ako ti keto kao keto pase u smislu kreiranja kalorijskog deficita, super.. ako ne, nema potrebe.

            Na bilo koji nacin da kreiras kalorijski minus/deficit, dolaziti ces do rezultata.

            Bilo to kombo vise aktivnosti/manje hrane ili samo jedno od toga
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              U svakom slucaju hvala na odgovoru..probati cu s keto pa ako ne ide onda nesto drugo

              Comment


              • #8
                Poz Marijo, evo Cele je već sve odgovorio.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X