Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bok svima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bok svima

    Zovem se Luka imam 30 godina...
    Treniram cijeli zivot na preskoke.... ( kad bi bar veceru preskakao kao treninge) ...
    Znam ponesto o svemu ...ali kad sam ja u pitanju nesiguran u sve i uvijek pun pitanja...
    visok sam 194 cm i imam 89 kg , konzumiram (sto bi rekli oni koji utega nisu vidili) one kemijske praškove od kojih ces se prebildati i prenapuhati i jetra ce ti izgoriti .. -> whey ( naravno da se nista od navedenog nikad nije dogodilo)... zadnjih par mjeseci se hranim po bb receptu...znaci ujutro papam zobene pa si između dorucka i rucka slozim purece salame u kvarat crnog kruha, pa rucam sto mi se baci na stol, pa prije treninga šišnem tunu ili posni sa kikirikijem ili recimo jaja, onda se prebijem na treningu, ukrcam u sebe 2 Božesacuvaj praška (whey + glukoza) i onda opet papam predivni posni sir (?!) i nakvocam se bajama ili nekih orašastih preskupih plodova....
    E da... trenutno popravljam masu, nekako sam se osusio u zadnje vrijeme..fali mi par kila misicne mase....
    Da ne duljim, nadam se da smijem ovdje postaviti jedno pitanjce (nesiguran kao i uvijek), dali mogu/smijem/ uzimati kreatin da malo ubrzam proces rasta misica...ako da, super..ako ne zasto ne...

    Pozdrav svima

  • #2
    Re: Bok svima

    pozdrav i dobrodosao
    a kreatin nemoj jer ces se prenabildati, prenapuhati i jetra ce ti izgorit hehe šalim se

    Comment


    • #3
      Re: Bok svima

      Dobrodosao !
      With my fist in your face and your face on the floor

      Comment


      • #4
        Re: Bok svima

        Originally posted by WTF View Post
        Zovem se Luka imam 30 godina...
        Treniram cijeli zivot na preskoke.... ( kad bi bar veceru preskakao kao treninge) ...
        Znam ponesto o svemu ...ali kad sam ja u pitanju nesiguran u sve i uvijek pun pitanja...
        visok sam 194 cm i imam 89 kg , konzumiram (sto bi rekli oni koji utega nisu vidili) one kemijske praškove od kojih ces se prebildati i prenapuhati i jetra ce ti izgoriti .. -> whey ( naravno da se nista od navedenog nikad nije dogodilo)... zadnjih par mjeseci se hranim po bb receptu...znaci ujutro papam zobene pa si između dorucka i rucka slozim purece salame u kvarat crnog kruha, pa rucam sto mi se baci na stol, pa prije treninga šišnem tunu ili posni sa kikirikijem ili recimo jaja, onda se prebijem na treningu, ukrcam u sebe 2 Božesacuvaj praška (whey + glukoza) i onda opet papam predivni posni sir (?!) i nakvocam se bajama ili nekih orašastih preskupih plodova....
        E da... trenutno popravljam masu, nekako sam se osusio u zadnje vrijeme..fali mi par kila misicne mase....
        Da ne duljim, nadam se da smijem ovdje postaviti jedno pitanjce (nesiguran kao i uvijek), dali mogu/smijem/ uzimati kreatin da malo ubrzam proces rasta misica...ako da, super..ako ne zasto ne...

        Pozdrav svima
        Pozz

        Zašto bi preskakao večeru?

        Fali tebi malo više od par kila mišića...

        Kreatin je uvijek dobrodošao, čak ga i naš Vege uzima i oduševljen je...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Bok svima

          Kupio kreatin od scitec nutritiona ( 30 vrecica - prašak) s okusom limuna...
          Odlucio sam bez punjenja, znaci samo prije treninga...
          Tako sam odlucio procitavsi 500 stranica ''sve o kreatinu'' (http://www.building-body.com/forum/s...618#post884618) ...ako grijesim...ispravite me

          Comment


          • #6
            Re: Bok svima

            Nadam se da ce netko vidjeti ovaj post ovdje... naime pokusavam staviti svoje slike u temi '' Video i slike članova '' da me malo iskusnjaci izblate i daju pokoji savjet međutim nailazim na zid zvani ...

            WTF, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

            Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
            If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

            ... pokusavam se prikljuciti jos nekim temama ali bezuspjesno kao i ovdje...
            ...onda sam primjetio neke rekstrikcije za nove clanove pa ne kuzim sto bi sad trebao raditi?
            Bezveze mi je da idem lajati negdje bezveze da bi skupio dovoljno poena za biti u mogucnosti biti tamo gdje stvarno zelim!
            Pomoc?

            Comment

            Working...
            X