Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

    Boh, zovem se goran, 23g, ljenčina i hedonista i koštalo me to jedne pivske škembe koju teško skidam, nemrem ja odtrčat dnevno kolko mogu pojest, probavao ja i mrsko mi trčat sat vremena ili na spravi a nikog nemogu nagovorit da mi pravi društvo, a od bicikle me boli trtica nako 2 sata nemogu sjest tjedan dana na bajs, i onda još ne jest masno...no way. Utege volim ali čemu sa škemburniom? Ne želim biti medo nebi me cure izdržale pošto volim male kržljave.
    186cm 86kg imam (poslje subote 8 jedva čekam izgubit škembu i počet s trbušnjacima, puna mi kapa kardia, privukla me ova Ketogena dijeta (ima mesine na ulju a nema trčanja nit voča nit povrča , mislim da ču izdurat bez kruha.
    Od sutra počinjem sa tom dijeticom i lagano utezi da radim nešto.
    Inače ja dugo več pratim teme neke ovdje i sajt opčenito i super ste mi ekipa, generalno sam dovoljno upučen i evo mene Vidjet čemo rezultate ubrzo nadam se, nisam perfekcionista, vjerujem da kad se dovedem u stanje di nemam škembu mogu nastaviti sa prehranom raznovrsnom donekle kakve god želim i donekle u kojim god količinama želim, uz redovno vježbanje i opijavanje 3dana tjedno. Još možda i padnu kakva prsa

  • #2
    Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

    Lol..samo lol
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

      I'm like lol all day long

      Comment


      • #4
        Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

        Bok Gorane

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

          Hahaha, ako misliš da će ti ketogena dijeta biti lagana, you're in for a surprise.

          U svakom slučaju, dobrodošao.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

            Bolje se ti prijavi na natjecanje za najdebljeg covjeka na svijetu, mozda uspijes jednog dana...citas forum, upucen si, kog ti lazes, samog sebe ocito, ne budi picka i pocni trenirat jebacki, ne samo malo ovo malo ono, ocekujes od nas da kazemo super kul, uspjet ces, neces, ovakvim pristupom podcjenjujes sebe i svoje mogucnosti, posavjetuj se s nekim iskusnijim u ovom sportu i postedi nas jadikovanja,

            dobrodosao i sretno!
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

              Upučen sam upučen, sad sam si evo uzeo bio što se tiče ove djete cjelu noč i dio popodeva svaki komentar i svaki link i google i sve pročitao. Dobar prijatelj mi je difovac stalno mi puni glavu svakojakim saznanjima, ali ja rekoh ljenčina klasičan način mršavljena mi je prespor i prenaporan s obzirom na moj stil života, utezi nema beda, imam doma toga kolko oču i 100m od sebe fuš teretanu kod frenda, ali mrzim kardio vježbe, ova keto mi djeluje kao neki šortkat i bez beda ču se izmučiti makar pao u nesvjest i osušio u mišičima totaly nebitno, neču unosit preko 40g uh i počet ču tjelovježbe koje god mi prdnu čisto da drmnem metabolizam, pa kad izgubim prokleti stomak onda možemo normalno razgovarati o dalje

              Comment


              • #8
                Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                Originally posted by Dida View Post
                Hahaha, ako misliš da će ti ketogena dijeta biti lagana, you're in for a surprise.

                U svakom slučaju, dobrodošao.
                Barem neču smjet varat Evo danas počeo i malo mi fali kruva, ali jaja na maslinovom ulju i pečeno meso....radije to nego voče povrče crni kruh bez meta! Jedino još nisam siguran što se tiče sireva mlječnih napitaka o toj laktozi svako ima svoje mišljenje, pričekat ču s time da vidim komentirao bi ovo u temi namjenjenjoj za to ali izgleda da još nisam odobren

                Comment


                • #9
                  Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                  -ljencina na bb forum??lol! i malo ti je glup pristup,bolje da nisi nis pisao

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                    Originally posted by ibro10 View Post
                    -ljencina na bb forum??lol! i malo ti je glup pristup,bolje da nisi nis pisao
                    A takav sam ti ja, iskren, ali ljudi se mjenjaju, idem ka tome da više ne budem ljenčina, meni radnica bila na ovom izgubila 12kg u mjesec dana, ja ako vidim slične rezultate ima de me ufati euforija i bacim se redovno na izgradnju tjela lajfstajl (al alkohol izbacit neču! )

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                      bar si nas lijepo nasmijao
                      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                        neznam bil se smijo il plako jebo me pas
                        Pocivao u miru Bozjem

                        22.12.1984 - 20.12.2012

                        __________________________________________________ ___________________________

                        mentor: Sasa Draskovic

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                          ti bi se opijo 3 dana tjedno i uz to gradio mišiće ,ne ide ti to tak
                          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                            Originally posted by goranp View Post
                            A takav sam ti ja, iskren, ali ljudi se mjenjaju, idem ka tome da više ne budem ljenčina, meni radnica bila na ovom izgubila 12kg u mjesec dana, ja ako vidim slične rezultate ima de me ufati euforija i bacim se redovno na izgradnju tjela lajfstajl (al alkohol izbacit neču! )
                            -vjeruj da ovdje nisi faca ako pijes a ako te dosad nije uhvatila euforija zasto si se registrirao na ovaj forum ?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zdrav duh u zdravom tjelu kaže brusli

                              ibro vidis da je mladi gazda,ima svoje radnice..mora bit lola
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment

                              Working...
                              X