Announcement

Collapse
No announcement yet.

vrlo tesko stjecem mišićnu masu,a dolazi do povećanja snage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrlo tesko stjecem mišićnu masu,a dolazi do povećanja snage

    POštovani
    Imamo problem i volio bih ako bi mi mogliu pomoći
    Idem u teretanu vec 5godina, 4godine sam isao i uzimao sam pauze od 4mjeseca preko ljeta a zadnji godinu dana idem konstantno.
    Problem je u tome šta vrlo vrlo vrlo tesko stjecem mišićnu masu,a dolazi do povećanja snage tj stalno napredujem sa težinama u teretani
    Također mi stvara frustracije to sta u vrlo kratkom roku bez vježbanja(npr. 10 dana pauze) dolazi do velikog opadanja volumena misšića tj kao da izdušim
    Molio bih vas da mi date nekoliko savjeta kako da promijenim to?
    nadam se vašem brzom odgovoru

    savjet....bilo sta

  • #2
    Re: trud bez rezultata

    prehrana? ?
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: trud bez rezultata

      pocni sa starting strenghtom programom znaci cisti compound vjezbe,drugo prehranu sredi imas tu na forumu jelovnike pa ih preuzmi koji zelis
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • #4
        Re: trud bez rezultata

        ne koristim nikakve dodatke......al zato vrlo dobro pazim na obicnu prehranu
        puno puno piletine,jaja,posnog sira,ribe....itd.
        stanem malo sa vjezbom i za cas mi se trud u teretani istopi

        Comment


        • #5
          Re: trud bez rezultata

          ajde nam napisi koje vjezbe radis u teretani i koji ti je raspored po misicnim skupinama
          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

          Comment


          • #6
            Re: trud bez rezultata

            pon prsa i triceps
            srijeda leđa i biceps
            petak ramena noge

            Comment


            • #7
              Re: trud bez rezultata

              uglavnom....glavni problem mi je sto u vrlo kratkom roku gubim na volumenu misica......
              a rezultati tj misici sporo a snaga brzo dolazi

              Comment


              • #8
                Re: trud bez rezultata

                Koliko imaš god/cm/kg?
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: trud bez rezultata

                  Originally posted by arny1902 View Post
                  uglavnom....glavni problem mi je sto u vrlo kratkom roku gubim na volumenu misica......
                  a rezultati tj misici sporo a snaga brzo dolazi
                  ramena i noge radis zajedno hahahahha da odradis posten trening nogu ne bi mogao hodat a kamoli jos ramena raditi,kao sto sam ti vec napisao pocni raditi slozene vjezbe ako ih vec ne radis ,ako radis vecinom izolacije slobodno zaboravi na napredak.i da napisi vjezbe koje radis da ti mozemo vise pomć
                  slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: trud bez rezultata

                    ja bih rekao povecaj unos proteina i složenih uh, podjeli u više obroka(nikad da prode vise od 3 sata od zadnjeg jela), izbaci vecinu izolacijskih vjezbi koristi složene vjezbe, smanji vrijeme odmora u treningu, gledaj da ne treniraš duže od 50-60 min. ne treniraj s tezinama koje mozes dignuti preko 10 puta ni koje nemozes dignuti 6 puta (kada dode do stanke u razvoju isplati se prominiti ponavljanja), poslije treninga odmah popiti proteinski shake, ako ga nemas najbolje ti je mljeko + banane(po mom izboru). treba dovoljno sna (8-9 sati) u oporavku treba koristiti meditaciju, istezanje, masiranje, lagani cardio i smanjit sto vise stres. pokusaj podjelu prsa i triceps/leđa i biceps/odmor/ramena/noge/odmor/odmor/ nitko nije isti tako da gledaj što ti najviše odgovara, eto to je što sam se uspio se sitit na brzinu
                    Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

                    Comment


                    • #11
                      Re: trud bez rezultata

                      Originally posted by arny1902 View Post
                      POštovani
                      Imamo problem i volio bih ako bi mi mogliu pomoći
                      Idem u teretanu vec 5godina, 4godine sam isao i uzimao sam pauze od 4mjeseca preko ljeta a zadnji godinu dana idem konstantno.
                      Problem je u tome šta vrlo vrlo vrlo tesko stjecem mišićnu masu,a dolazi do povećanja snage tj stalno napredujem sa težinama u teretani
                      Također mi stvara frustracije to sta u vrlo kratkom roku bez vježbanja(npr. 10 dana pauze) dolazi do velikog opadanja volumena misšića tj kao da izdušim
                      Molio bih vas da mi date nekoliko savjeta kako da promijenim to?
                      nadam se vašem brzom odgovoru

                      savjet....bilo sta
                      Ajd napisi recimo sta si jeo zadnja dva dana i u kojim kolicinama (otprilike).

                      Comment


                      • #12
                        Re: trud bez rezultata

                        Kakve su ovo gluposti da ti u 10 dana padne volumen mišića? Kaj imaš T3 nuklearku umjesto štitnjače?

                        Napiši kakav ti je trening i kakva ti je prehrana. Neobično mi je da netko u 5 godina treniranja ne pokupi barem osnove.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #13
                          Re: trud bez rezultata

                          Originally posted by Dida View Post
                          Kakve su ovo gluposti da ti u 10 dana padne volumen mišića? Kaj imaš T3 nuklearku umjesto štitnjače?

                          Napiši kakav ti je trening i kakva ti je prehrana. Neobično mi je da netko u 5 godina treniranja ne pokupi barem osnove.
                          Da je isao samo sipku dizati bez tegova u 5 godina bi nesto napravio. Vidjecemo sta jede(ako jede uopce).
                          Last edited by kelly; 10-02-12, 02:46.

                          Comment


                          • #14
                            Re: trud bez rezultata

                            -sorry al nevjerujem uopce da treniras 5 godina! moguce vise da si pocetnik i da si napisao treniram 5 god nebi li slucajno dobio brze odgovor!- nemoguce je da u 10 dana sve pane,jos ako tako jedes kao sto pises,nemores pit whey,al ako jedes piletinu,jaja,ribu,posni... NEMOGUCE je da pane! moje misljenje

                            Comment


                            • #15
                              Re: trud bez rezultata

                              pa moguce da trenira 5g, ali s time da trenira samo od 1mj do 5mj, i onda odustane kad ne vidi rezultate.

                              Comment

                              Working...
                              X