Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nacin za dobivanje extremno izraženih vena ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nacin za dobivanje extremno izraženih vena ?

    Da li postoji neki nacin za dobivanje extremno izraženih vena ?
    Bas mi se to sviđa, imam ih izražene ono klasika po bicepsu i podlaktici, ali gledam slike od WTF covjek bas ima izrazene. trazio sam po netu međutim tu se uglavnom špekuliše o tome kako ih smanjiti..

    Duhan ih siri jel da? ako jeste to necemo uzeti kao jedno od dobrih resenja

    :O

  • #2
    Re: Vene ?

    Ne znam za DOBIVANJE žilavosti, znam na meni da kad san dovoljno hidratiziran, žile budu izraženije. Ili kad mi je punjenje ne defki (na masi onda svaki dan ) budu izraženije nego prije, znači mislim da UH imaju veliku ulogu u tome.

    O duhanu nećemo ipak, na svaku "dobru" stvar šta izvučeš iz duhana, ja ću ti nać 30 loših....
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: Vene ?

      neznam kolko ima istine u ovome, kada vjezbas udahnes zrak i drzis ga malo duze u sebi...zvuci blesavo al mozd je istinito..

      Comment


      • #4
        Re: Vene ?

        Sol povecava vaskularnost, ali i zadrzavanje vode a izbacivanje soli znaci izbacivanje vode = manja vaskularnost!
        Osnovni faktori za vaskularnost su: genetika i bf.
        Nizi bf ce izraziti vaskularnost do (osobnih) krajnjih granica, ali ako ih genetski nemas, neces imati cudesne rezultate iako ce se zile vise vidjeti.
        Zile ce ti se najvise vidjeti kad smanjis bf na minimum te uzmes slobodan dan od dijete i dobro se najedes tzv zabranjene hrane s akcentom na jednostavne secere(kolaci, sladoled i sl.). Nakon par sati i slijedece jutro zile ce ti biti jako izrazene.
        Takodjer ako se ti se tijelo drasticno dehidrira(takmicari) a ne odradis kvalitetno punjenej, takodjer nema vaskularnosti(zila). Tad ce ti zile biti ocite prilikom zagrijavanja(hint:napor), te nakon odlozenih tegova, ploca, bucica, zile ce se povuci.
        Trening izdrzljivosti takodjer potencira vaskularnost (ali imaj mjeru, jer sam svasta znao procitati). Zasto trening izdrzljivosti? Znanstvenici su dokazali da se kod treninga izdrzljivosti povecava prokrvljenost misicnih vlakana (hint:misica) povecanjem broja kapilara...

        Ovako nesto je Vedran Jaksic objasnjavao oko ove tematike.
        Last edited by bullx; 29-06-12, 23:20.

        Comment


        • #5
          Re: Vene ?

          Eto haman da ima nekoliko načina(alkohol,sol,nox3,povisen krvni pritisak..) ugl izgleda da velika vecina otpada na genetiku, samo mali dio se moze nadopunit..Od ovih gore navedenih nista nije baš "isplativo" da se rizikuje zbog prosirenja vena...
          Tako da cu cekat da same porastu

          I dal neki suplementi koju ubrzavaju krvotok mogu doprinijeti sirenju na duze staze, ili to samo na kratko, dal to ima ikakve veze ?

          Comment


          • #6
            Re: Vene ?

            E jebiga sad, ako ti se isplati igrati tlakom zbog vaskularnosti onda ok..

            Comment


            • #7
              Re: Vene ?

              naveo sam ga u postu prije

              Comment


              • #8
                Re: Vene ?

                Originally posted by Iron M. View Post
                Da li postoji neki nacin za dobivanje extremno izraženih vena ?
                Bas mi se to sviđa, imam ih izražene ono klasika po bicepsu i podlaktici, ali gledam slike od WTF covjek bas ima izrazene. trazio sam po netu međutim tu se uglavnom špekuliše o tome kako ih smanjiti..

                Duhan ih siri jel da? ako jeste to necemo uzeti kao jedno od dobrih resenja

                :O
                Genetika čista... Stari mi ima identične žile...

                Comment


                • #9
                  Re: Vene ?

                  genetika u prvom redu
                  u drugom redu igranje sa mineralima
                  velik unos natrija ,velik unos vode i niski body fat jedino tako
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vene ?

                    Priest kad možemo očekivati tvojih par slika,rekaoo si da ćeš kreniti na jednu poštenu masu,pa dali je ona u tijeku ili neke druge stvari se odrađuju?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nacin za dobivanje extremno izraženih vena ?

                      E ovdje sam siguran da je genetika


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment

                      Working...
                      X