Announcement

Collapse
No announcement yet.

visak koze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • visak koze

    znaci imam problem sa viskom koze.... ovako idem od pocetka: u 8 razredu sam ima oko 90 kg a bio sam visok 1.65-68 cm sto znaci da sam bio jako nizak i debel.... i kroz godinu i pol dana sam ja izrastao i smrsavio gotovo 30 kg.... a uopce se nisam nesto posebno trudio ....i naravno tu se javio visak koze... e sad sam visok 1.78 -1.80m i imam oko 80 kg sto se meni ta kilaza svida i jednostavno nisam debel nego samo imam visak koze... i krenuo sam u teretanu ali ne znam sta da radim... definiciju ili masu... koje vjezbe da radim... koji program da radim i koju prehranu da koristim... evo stavim vam par svojih slika pa mi vi recite misljenje... (trazim iskusne ljude sa dobrim savjetima... jer svasta mi ljudi govore pa ne znam sta da radim) PSzanemarite plavice na tjelu to mi je od ugriza krpelja).... nadam se da sam smio otvoriti novu temu i da se admini nece ljutiti jer sam trazio na forumu ovom odgovore na moja pitanja ali nisam dobio konkretne odgovore
    slike;





    HVALA!

  • #2
    Re: visak koze

    meni se ipak čini da je tu riječ o masnom tkivu..
    I know i can be what i wanna be,
    if i work hard at it,
    i'll be where i wanna be
    i know i can, i know i can <3

    Comment


    • #3
      Re: visak koze

      hehe, prijatelju ja sam smršao 27kg, pa nemam nikakvog viška kože... pao sa 90kg na 63kg kolko se siječam pa digo na trenutnih 66kg.
      A gle, il odvoji korov od pšenice do kraja, il snosi posljedice lošeg kruha. heheheh

      Comment


      • #4
        Re: visak koze

        to nije koza vec salo.otopi ga uz bolju dijetu
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: visak koze

          Naslov "visak koze" , hmmm.. Ja mislio da netko ima koju kozu viška, bas mi mesine treba
          Imas srece ako je špek u pitanju, a je! Jer špek se moze maknuti vrlo lako uz dobru dijetu a višak koŽe se povlaci godinama...
          Stisni muda i očisti se kako treba, onda ces znati dali imas viska kože.

          Comment


          • #6
            Re: visak koze

            Pojedi jos svinjskih kozica, to ti je dobro, ako sumnjas na visak koze
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: visak koze

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Pojedi jos svinjskih kozica, to ti je dobro, ako sumnjas na visak koze
              HAHAHA a sta nisu protejiniii sad in?
              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

              Comment


              • #8
                Re: visak koze

                ovo je ipak salo... ja imam visak koze i to izgleda onako smezurano kad se sagnes, kao da sam stari deka...
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • #9
                  Re: visak koze

                  Originally posted by pava View Post
                  A gle, il odvoji korov od pšenice do kraja, il snosi posljedice lošeg kruha. heheheh
                  dobra
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • #10
                    Re: visak koze

                    a nezz sta bi odg na ovo... evo vidit cemo rezultate za kojih 4 mj... pocinjem u 10 mj sa pravim treninzima imam privatnog trenera koji mi je rekao samo isto kao i neki clanovi odavdje... "nemas ti viska koze... ti si jos u razvoju i ti kad dodes u moje ruke za 3-4 mj si gotov" e sad vidim cemo hoce li to stvarno tako biti ili ne... drzite mi fige a ja cu svakako biti uporan kao bik LP

                    Comment


                    • #11
                      Re: visak koze

                      Trenutno nemaš višak kože, ali definitivno jesi predisponiran za nakupljanje tog tvrdoglavog sala na području trbuha tako da ti je krajnje vrijeme da kreneš paziti na to jer ako se zapustiš, jednog dana ćeš imati višak kože.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: visak koze

                        hvala eto sada sam si napravio novi program vjezbanja tj radit cemo ovako.... vracam se na judo pocetkom 9 mj.... u 10 mj krecem u teretanu kada mi kolega (osobni trener) pocne raditi .... tako da cu kombinirati judo kao sport a teretana kao rekreacija ...

                        Comment

                        Working...
                        X