Announcement

Collapse
No announcement yet.

Genetika i BB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Genetika i BB

    Pozdrav, pozdravljam sve članove ovog foruma.ja sam Edin imam 15 godina i idem u teretanu nekih 7 mjeseci.
    Danas kad sam bio jedan mi je prijatelj rekao da BB nije za mene sport kao da sam "uzak" i da imam sitne kosti...
    Ja se ne bih toliko slozio sa njim ali istina je da nisam krupan. Govori mi kako sam obih 20 kila sto sam dbio otkako treniram moj maximum i to je to i da necu vise rasti. Te kae kako bi mi mozda pomogle te injekcije(steroidi). znm da to nije bas prijateljski savjet ali... Eh sad da li se mogu takmiciti i dali se to moze pobjediti ta genetika( mada mi nije ni pretjerano loša) inace sam 1,65 do 1,67 i imam 65 kila i msm da sam ektomorf ...I dalje da nastavim tu pricu govori mi kako netreba da sam previse uporan da sam tim opterecen, da sam bolestan(psihicki) sta vi mislite sa tim ... i da je bolje da se uzmem knjige ili od sporta tenis...

  • #2
    Re: Genetika i BB

    gluposti,
    daleko je maximum jos za tebe...

    Comment


    • #3
      Re: Genetika i BB

      A da li se moze postati takmicarski body builder? sto mi i jeste cilj!

      Comment


      • #4
        Re: Genetika i BB

        Originally posted by Viper View Post
        A da li se moze postati takmicarski body builder? sto mi i jeste cilj!
        moze,moze al ocigledno jos nemas pojma sta to znaci
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Genetika i BB

          Originally posted by SemaMare View Post
          moze,moze al ocigledno jos nemas pojma sta to znaci
          imam imam, a po cemu se to vidi da nemam?

          Comment


          • #6
            Re: Genetika i BB

            ma procitaj jos koji put ovaj gore svoj prvi post ..
            ti bi se takmicio a vec u glavi kontas da prestanes da se prihvatis knjige i drugog sporta :P

            najbolji prolaze kroz najtezi put, zato i jesu najbolji

            i...

            Te kae kako bi mi mozda pomogle te injekcije(steroidi).
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Genetika i BB

              ne kontam ja to vec mi on to govori ja to nikad ne bih i nikad ne bi odustao i dobro znam sta su sterodi

              Comment


              • #8
                Re: Genetika i BB

                Tko je on da ga slušaš uopće...
                Čitaj, treniraj i jedi, čuj se sa stručnim ljudima da ti pomognu i usmjere ako ti je već BB cilj.

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #9
                  Re: Genetika i BB

                  Originally posted by vea View Post
                  Tko je on da ga slušaš uopće...
                  Čitaj, treniraj i jedi, čuj se sa stručnim ljudima da ti pomognu i usmjere ako ti je već BB cilj.
                  hvala Vea

                  Comment


                  • #10
                    Re: Genetika i BB

                    i ja imam užasnu genetiku.... tanke kosti i zglobovi, prsa koja prije teretane doslovno nisu postojala, teško dobivam na masi i također nisam baš previsok.... ali koga briga, ne treniram za druge nego za sebe i dokle god volim to što radim nitko me ne može odgovoriti od toga... i probaj preispitati prijatelja možda je malkice ljubomoran

                    Comment


                    • #11
                      Re: Genetika i BB

                      ma i ja onda bas stekem zelju kada mi kazu neces supjeti ili nemozes a znam da cu jednog dana biti a bini, a prijatelj ima jedno 35 godina ima 108kg mada nisu sve misici.. nije ljubomoran.mada msm da sam esto izmjedju ektomorfa i mezomorfa jer otkako sam poceo sa tim lahko dobivam na tezini ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Genetika i BB

                        I ti isto smatraš svakog prijateljem... Naučiti ćeš kroz život što znači riječ "prijatelj"...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Genetika i BB

                          Originally posted by Viper View Post
                          Pozdrav, pozdravljam sve članove ovog foruma.ja sam Edin imam 15 godina i idem u teretanu nekih 7 mjeseci.
                          Danas kad sam bio jedan mi je prijatelj rekao da BB nije za mene sport kao da sam "uzak" i da imam sitne kosti...
                          Ja se ne bih toliko slozio sa njim ali istina je da nisam krupan. Govori mi kako sam obih 20 kila sto sam dbio otkako treniram moj maximum i to je to i da necu vise rasti. Te kae kako bi mi mozda pomogle te injekcije(steroidi). znm da to nije bas prijateljski savjet ali... Eh sad da li se mogu takmiciti i dali se to moze pobjediti ta genetika( mada mi nije ni pretjerano loša) inace sam 1,65 do 1,67 i imam 65 kila i msm da sam ektomorf ...I dalje da nastavim tu pricu govori mi kako netreba da sam previse uporan da sam tim opterecen, da sam bolestan(psihicki) sta vi mislite sa tim ... i da je bolje da se uzmem knjige ili od sporta tenis...
                          ti sebe smatras ektomorfom ja sam imao 65 kg a visok 186cm kada sam poceo sa BB u 3 mjeseca nabio sam 7-8kg tako da polako
                          moras jesti 2x vise nego drugi

                          Comment


                          • #14
                            Re: Genetika i BB

                            prijatelja nemoj više nikad slušat,a i ti si malo glupast što si uopće uzeo u obzir njegovo mišljenje...nemoj nikad slušat kad ti netko kaže da ne možeš.
                            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Genetika i BB

                              oke stipe

                              Comment

                              Working...
                              X