Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jesu li proteini u prahu štetni?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu li proteini u prahu štetni?

    Evo da napokon razriješim jednu situaciju, molio bi vašu pomoc. Znaci ovako,molio bi cisto da odgovorite na ova pitanja ne zbog mene nego radi mojih roditelja koji konstantno smatraju da ce mi se od proteina koje uzimam (Gold Whey) razboliti poneki organi te da ce mi ti proteini zaustavit razvoj tjela bla bla bla. Pa evo ako moze netko tko se dobro razumije u proteine malo vise napisati o štetnosti i svemu tome. Ja znam da mozda i mogu ostetiti nesto od organa ali sada da cu ja zobg toga imati otezan razvoj i sve ostalo to nikako nevjerujem. HVALA

  • #2
    Re: Jedno pitanje, molim odgovor

    Originally posted by markozz View Post
    Evo da napokon razriješim jednu situaciju, molio bi vašu pomoc. Znaci ovako,molio bi cisto da odgovorite na ova pitanja ne zbog mene nego radi mojih roditelja koji konstantno smatraju da ce mi se od proteina koje uzimam (Gold Whey) razboliti poneki organi te da ce mi ti proteini zaustavit razvoj tjela bla bla bla. Pa evo ako moze netko tko se dobro razumije u proteine malo vise napisati o štetnosti i svemu tome. Ja znam da mozda i mogu ostetiti nesto od organa ali sada da cu ja zobg toga imati otezan razvoj i sve ostalo to nikako nevjerujem. HVALA
    Evo jedan konkretan odgovor o štetnosti: .

    Comment


    • #3
      Re: Jedno pitanje, molim odgovor

      Originally posted by markozz View Post
      Evo da napokon razriješim jednu situaciju, molio bi vašu pomoc. Znaci ovako,molio bi cisto da odgovorite na ova pitanja ne zbog mene nego radi mojih roditelja koji konstantno smatraju da ce mi se od proteina koje uzimam (Gold Whey) razboliti poneki organi te da ce mi ti proteini zaustavit razvoj tjela bla bla bla. Pa evo ako moze netko tko se dobro razumije u proteine malo vise napisati o štetnosti i svemu tome. Ja znam da mozda i mogu ostetiti nesto od organa ali sada da cu ja zobg toga imati otezan razvoj i sve ostalo to nikako nevjerujem. HVALA
      Naživcirao sam se u sekundi heh ...

      Citiram:

      ''radi mojih roditelja koji konstantno smatraju da ce mi se od proteina koje uzimam (Gold Whey) razboliti poneki organi te da ce mi ti proteini zaustavit razvoj tjela bla bla bla.''


      - Reci roditeljima da ces od mesa i ribe također postati bolesnik i da ce ti otkazati organi, i da ces biti mali nerazvijeni dječarac ukoliko budes jeo MESO I RIBU npr jer sadrze proteine....

      Ja znam da mozda i mogu ostetiti nesto od organa ali sada da cu ja zobg toga imati otezan razvoj i sve ostalo to nikako nevjerujem.


      Sorry, ali nemas ti pojma, ne da ne znas, vec blage veze nemas kad tako nesto izjavljujes....

      Google je ogroman, trazi, citaj, upisi '' umro od proteina'' , '' srce stalo od wheya'' i sl.

      Comment


      • #4
        Re: Jedno pitanje, molim odgovor

        e da nadodam i kreatin koji također pijem, reci i o tome ponesto

        Comment


        • #5
          Re: Jedno pitanje, molim odgovor

          http://www.building-body.com/forum/t...hlight=kreatin

          Comment


          • #6
            Re: Jedno pitanje, molim odgovor

            Hagahahah bijes.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: Jedno pitanje, molim odgovor

              odeš na net, nađeš, isprintaš.. ako ti puše roditelji ili neš takvo.. isprintaš štetnosti pušenja i štetnosti proteina pa nek vide

              Comment


              • #8
                Re: Jedno pitanje, molim odgovor

                Prvo treba naučiti šta su proteini, i treba reći da su proteini i bjelančevine isto, jer to puno ljudi ne zna, pa tako "pametni" kažu da su proteini štetni a da su bjelančevine zdrave:

                http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine

                a onda jedan lijepi članak iz novina:

                http://www.jutarnji.hr/protein-za-bo...godina/892877/
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Jedno pitanje, molim odgovor

                  Originally posted by kelly View Post
                  i treba reći da su proteini i bjelančevine isto, jer to puno ljudi ne zna, pa tako "pametni" kažu da su proteini štetni a da su bjelančevine zdrave:
                  hahahaha +1
                  Ali ne puno ljudi, vec velika vecina to nezna...

                  Comment


                  • #10
                    Re: jesu li proteini štetni?

                    meni se kita smanjila od proteJina sa 22 na 20.. nemojte pit te proteJine opasni su !!
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #11
                      Re: jesu li proteini štetni?

                      ajde još razumojem kad roditelji djeci nedaju kreatin, bcaa, glutamin, vjerojatno zbog napadne ambalaže i sl., kao žešća droga itd, al da brane uzimanje whey ili opčenito proteinskih prahova koje redom doktori proporučaju zbog brojnih benefita po zdravlje, to mi nije jasno. Kad veliš da ti daju 200 kn za whey đubre neda, al kad treba kupit pivu i grickalice za dinamovu tekmu samo daj, i još mi uzmi kutiju marlbora al light i dat češ mi vode i šečera, mislim kakve su to gluposti...kad će se whey reklamirati po televizijama onda smo pobijedili, do onda ćemo gledat prijetelje od 1857. pred konzumom i đurđu

                      Comment


                      • #12
                        Re: jesu li proteini štetni?

                        Dobro da na ovu temu nema vec masa postova i tema -.-" najprije se potrudi scrollat mis po temama na forumu pa onda pitaj nesto sto vec nije spomenuto( iako sumnjam da postoji neko vaznije pitanje na koji vec nije odgovoreno 6282829675 puta)
                        Last edited by gymaniac; 28-08-12, 23:51.
                        GO HARD OR GO HOME !!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jesu li proteini štetni?

                          Trace da si reka s 12 na 10 povirova bi ti
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jesu li proteini štetni?

                            Ja bi te roditelje poslao u vecernju skolu...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jesu li proteini štetni?

                              prehrana se mora sastojat od bjelancevina (proteina) ,uhljikohidrata i masti ....

                              Comment

                              Working...
                              X