Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pucanje koze na predjelu pazuha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pucanje koze na predjelu pazuha?

    Idem vec nekih 5 i pol mjeseci u teretanu i fino napredujem, dobija sam oko 15kg, ali me brine jedna stvar..
    Znaci na predjelu pazuha pa malo prema naprijed kao da mi koza puca, unazad 2 mjeseca je bilo samo na desnoj strani i sad mi se malo pojavilo i na lijevoj pa me zanima o cemu je tu rijec?
    Prenaglo sirenje koze(ako je to uopce pukla koza), znaci nekako izgleda kao oziljak od opekline :S
    Ako neko zna o cemu je rijec ili je osobno ima iskustva sa takvim necim pa da udijeli kakav savjet ili kako se rijesit toga?

    Usput da kazem, nisam na nikakvim testosteronima i hgh i slicnim stvarima, znaci nisu mi se ruke i ostalo enormno prosirile u tih nekoliko mjeseci..

    LP

  • #2
    Re: Pucanje koze?

    vjerojatno su strije, naglo širenje kože, kao kod trudnica po stomaku ili kod većine sisatih cura po cickama
    ništa strašno, imam i ja to, možeš mazat nekom kremom, otić će nakad
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Pucanje koze?

      Pročitam naslov i brzo otvaram nebi li se uvjerio da si stvarno puknul kozu (a imao sam toliko pitanja), kad ono,...
      Ahahaha

      Prijatelju, tebe strije muče.

      A na internetu imaš 101 način kako (u što većem postotku) ih preventirati od daljnjeg rasta. Izbjeljivanje itd...
      Koliko sam upoznat, mislim da ih se ne možeš samo tako "riješiti"... nego taj proces traje dost dugo, dok ne izblijede polako.
      Pre nagli rast (mišića, sala, čega god) + ne rastezljiva koža= strije.
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: Pucanje koze?

        Strije se nikada (pa čak niti laserom) ne mogu u potpunosti ukloniti... prvo će biti crvene, pa ljubičaste..a onda će izbijeliti i stopiti se sa bojom kože..ali će i dalje biti vidljive... jbg, tako je to.. u dubini je koža pukla, što se na površini vidi u obliku strije. Svi to imaju..
        Jako je dobro kožu mazati bademovim uljem kako bi ona zadržala elastičnost..jer što je koža elastičnija, manje će pucati... Cink isto tako pomaže.. kao i vitamin E
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • #5
          Re: Pucanje koze?

          Bar znaš da radiš kako treba. Širiš se, ali def probaj to prevenirati jer danas sam vidio momka u teretani kojem je biceps sav u strijama i to one crvene, ono fkt nimalo prijatno za vidjeti.

          Comment


          • #6
            Re: Pucanje koze?

            http://images.t-nation.com/forum_ima...IG-stretch.jpg

            Evo to je ovako nesto, samo je dosta manje(ovo nije moja slika da nebi bilo zabune)
            I sto je onda najbolje za sprijecit daljnje sirenje tog i koliko dugo treba dok izblijedu, jer je sad skroz nekako ljubicasto?

            Comment


            • #7
              Re: Pucanje koze?

              Originally posted by diinnoo View Post
              Bar znaš da radiš kako treba. Širiš se, ali def probaj to prevenirati jer danas sam vidio momka u teretani kojem je biceps sav u strijama i to one crvene, ono fkt nimalo prijatno za vidjeti.
              moguce da je to ''torn biceps''
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Pucanje koze?

                Originally posted by stix22 View Post
                http://images.t-nation.com/forum_ima...IG-stretch.jpg

                Evo to je ovako nesto, samo je dosta manje(ovo nije moja slika da nebi bilo zabune)
                I sto je onda najbolje za sprijecit daljnje sirenje tog i koliko dugo treba dok izblijedu, jer je sad skroz nekako ljubicasto?
                Definitivno strija!

                Dakle, kao što sam rekla... mazati tijelo bademovim uljem..svaku večer! Unositi dosta vitamina E (može i neke kreme sa vitaminom E) i cinka.. (oboje su zaslužni za održavanje elastičnosti kože)
                A da izblijedi..treba...čak i godinu dana.. ovisi kakva ti je koža.

                I da, nemoj bacati novce na kojekakve glupe kreme koje "garantiraju" da će strije nestati, jer NEĆE! Obično bademovo ulje (30ak kn u DM-u/Kozmu/Bipi) će dati rezultate ako budeš uporan..a ne 2 dana mazati, pa 5 ne..pa se onda opet sjetiti da bi mogao namazati itd.
                Last edited by Slavonka23; 06-03-13, 02:19.
                I know i can be what i wanna be,
                if i work hard at it,
                i'll be where i wanna be
                i know i can, i know i can <3

                Comment


                • #9
                  Re: Pucanje koze?

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  moguce da je to ''torn biceps''
                  Nije 'torn biceps', prave strije ali nije kao kod nekoga 1-2 kompletna koža preko bicepsa istrijana i još su svježe pa crvene. Nadam se da ce me bar to zaobići, inače su mi leđa istrijana od naglog rasta.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pucanje koze?

                    sad ce te me posprdat ali nema veze hh kako sprijeciti stvaranje strija ? ja sam odnedavno postao model al kako idem u teretanu kad bi ih dobio zbog povecanje mase bi mi prestavljao veliki estetski - nemam ih al da znam na sta pripaziti
                    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pucanje koze?

                      Originally posted by Mamlaz View Post
                      sad ce te me posprdat ali nema veze hh kako sprijeciti stvaranje strija ? ja sam odnedavno postao model al kako idem u teretanu kad bi ih dobio zbog povecanje mase bi mi prestavljao veliki estetski - nemam ih al da znam na sta pripaziti
                      a ocito se nema sta pazit, znaci samo kako je cura rekla, to bademovo ulje, cink i vitamin e

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pucanje koze?

                        de ti stavi svoju sliku..slikaj to...moguce da i navlacis previse vode u sebe od necega....
                        uzimas li kreatin?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pucanje koze?

                          pocea san prije jedno mjesec dana, al to mi se pojavilo i prije..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pucanje koze?

                            to je najuobicajnije mjesto nastanka strija jer svaki misic vuce na svoju stranu a bas na toj poziciji se s jedne strane nalaze prsa ,pa ramena i ruke ,pa cak i latovi vuku na svoju stranu . jednostavno se koza rastrgne. lijeka pravoga za to nema. jednostavno smanjiti brzinu dobivanja misicne mase. mazanje kremama pomaze u vrlo malom postotku nazalost ,genetika koze utjece jako na dobivanje strija.
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pucanje koze?

                              da, pretpostavija san i ja da je tu genetika glavna, samo eto probat cemo sa tim bademovim uljem pa cemo vidit, nije da mi to utjece na ista, nego me jednostavno nekako bode u oci iako je malo i vidi se jedino kad rasirim ili dignem ruke

                              Comment

                              Working...
                              X