Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteinska ishrana,suplementi, trajanje pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proteinska ishrana,suplementi, trajanje pomoc

    Imao iskustva 4 godine sa pauzama onda pauza od 7 godinana nabacio pivsku stomacinu.Vracanje na trening Moji rezultati nakon 5 mjeseci sa 107 kg preskakao kanap i udarao u vrecu 2 mjeseca skinuo 15 kg onda ukljucio tegove za jos tri mjeseca dobio ove rezultate na slici zadnja dva ukljucio proteinsku ishranu 2 grama po kilazi ukljuvio : CLA protein 90 irnomaxx glutamin malo creatina monohidrat 2.5 g i ''amino fuel (nema ga vise)"" " CLA (nema ga vise)" sad Omega 3 .posle treninga a sad sam uzeo massakar malopakovanje jeli to sve mnogo i smijem li nastaviti sve ovo piti ishtana tip top.


    5.00 h 50g sojinih pahuljica + 50g ovisnih pahuljica + 200ml jogurta 1.6% masnoce
    2 kuvana jaja

    8.00 h Massakar + dvije mandarine 200g vitamin c 500 mg

    10.30 h Posle treninga protein 90 20g + omega 3 1000 mlg

    11.50 h 50g sojinih pahuljica + 50g ovisnih pahuljica + 200ml jogurta 1.6% masnoce

    13.00 h Pilece bjelo 100g + karfiol 250g + 100g mladog sira

    17.00 h Juneci sol 130 g glutamin 5 g 200 g bjelanaca

    22.00 h Protein 90 20g + riba tuna 160g iscjedjena dobro + sir 100 g

    Kombinujem razno povrce i razno meso sada sam ubacio i svinjski kare hleb ne jedem vec 5 mjeseci ubacio sam i po nekad tost ili kiflicu domacu pa po nekad po koju maslinku dzem kasikicom.

    Neznam sad ni sam dali da mrsam ili da se popravljam preso sam na odrzavanje brojim kalorije. 2000 kalorija sam drzao do prije neki dan sad sam podigao na 2600.Vjerovatno zbog pumpaca (massakar) trazimi tjelo. Treninzi se oduzili.Upale me prate svih pet mjeseci. Mozda jos uvjek malo jedem?

    Tezak sam 83kg visok 184 cma dali mogu odrzavati tezinu a dobiti trbusne ili moram jos mrsat.

    Dali mogu nastaviti sa ovoliko preparata ili da uzmem pauzu i koliko mogu biti na proteinskoj ishrani.

    Za ove rezultate zahvaljujem se ovome sajtu.Vasau tablicu kalorija i nacini vjezbanja sam primjenjivao.
    Unaprijed mnogo hvala.
    Last edited by Nikol; 19-10-14, 16:44.
Working...
X