Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja u pocetku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanja u pocetku

    Pozdrav ljudi trebam pomoc.
    Imam u planu krenut u teretanu i pocet se pravilno hranit jer mi je u cilju skinut nekih 15-tak kila trenutno sam na 100 kila na 183 cm znaci zelja je oko 85 kg ili dok nebudem zadovoljan s svojim tjelom.
    Sta bi mi preporucili da uzmem savjete u lokalnoj teretani gdje mislim trenirat ili da potrazim nekog osobnog trenera koji ce me online vodit uz sve to odnosno plan prehrane i plan treniranja.
    I ono sto me zanima sta bi mi preporucili kako da uskladim teretanu s baustelom.

  • #2
    Re: Pitanja u pocetku

    Originally posted by Krnja View Post
    Pozdrav ljudi trebam pomoc.
    Imam u planu krenut u teretanu i pocet se pravilno hranit jer mi je u cilju skinut nekih 15-tak kila trenutno sam na 100 kila na 183 cm znaci zelja je oko 85 kg ili dok nebudem zadovoljan s svojim tjelom.
    Sta bi mi preporucili da uzmem savjete u lokalnoj teretani gdje mislim trenirat ili da potrazim nekog osobnog trenera koji ce me online vodit uz sve to odnosno plan prehrane i plan treniranja.
    I ono sto me zanima sta bi mi preporucili kako da uskladim teretanu s baustelom.
    pa ako si mozes priustit uzim cele-ta....tu je na forumu...da se ne vrtis puno u krug,ne radis greske,kako sta i zasto sve ce ti objasnit i pokaztat...radi online.... http://www.building-body.com/forum/t...cije-Klijenata mislim da je to najbolja opcija koju imas ako zelis brze rezultate bez pogrenih koraka i u prehrani i u treningu.....pogledaj njegovu temu...sve govori za sebe
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: Pitanja u pocetku

      Za sve zainteresirane nudim online mentorstvo; plan prehrane, treninga, suplementacije, rad na masi, snazi, definiciji, izdrzljivosti itd.
      Stalni pristup, motivacijska podrska, mentalna terapija i sve kako bih vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga...
      Svoj rad temeljim djelima i hrpom zadovoljnih klijenata, te uspjesnim transformacijama
      Contact: celeritas46@gmail.com
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: Pitanja u pocetku

        ne patim vam ja da to mora bit u 2 mjeseca il nes kolko treba treba nemam vremenski odredeni rok
        e da zanima me recimo koliko mi novaca u pocetku treba za sad imam skupljeno za to 3000 kn dal bi to za p ocetka bilo dovoljno za hranu i ostalo

        Comment


        • #5
          Re: Pitanja u pocetku

          Originally posted by Krnja View Post
          ne patim vam ja da to mora bit u 2 mjeseca il nes kolko treba treba nemam vremenski odredeni rok
          e da zanima me recimo koliko mi novaca u pocetku treba za sad imam skupljeno za to 3000 kn dal bi to za p ocetka bilo dovoljno za hranu i ostalo
          pa neces imati praznog hoda i neces radit pogreske....on ce ti napravit plan prehrane i treninga....ja ti ne znam koliko on naplacuje i sta ce ti reci da uzmes od suppova,ali za teretanu i neke osnovne stvari i vise. s tim da ti je jasno svaki mjesec moras izdvajat za prehranu i tako...posto si na gradilistu vjerovatno radis neki fizicki posao i trosis vec tu dosta kcal. mislim mozes se sa covjekom cuti i budes bolje znao. ali ako trenutno nemas pojma o nicemu onda bih ti savjetovao da uzmes njega. ponavljam on ce ti objasniti u vezi prehrane i treninga sve i bit ce ti puno lakse
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment

          Working...
          X