Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dali cure vole mišićave dečke ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dali cure vole mišićave dečke ?

    Šta mislite kolika su prednost dobri mišići kod zavođenja cura ? Kakva su vaša iskustva po tom pitanju ? Dali ste više seksa imali kad ste bili mršavi ili debeli ili sad kad ste nabildani ?

  • #2
    A gle, nitko ne voli mlitavce, u svakom slučaju bolje je biti mišićav nego mlitav. Većini žena se ne sviđa Coleman, to im je kao previše, ali većina nas ne može ni biti kao on.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Originally posted by kelly View Post
      A gle, nitko ne voli mlitavce, u svakom slučaju bolje je biti mišićav nego mlitav. Većini žena se ne sviđa Coleman, to im je kao previše, ali većina nas ne može ni biti kao on.
      Ja mislim da žene padaju na one koji su taman mišićavi poput : Mirka Filipovića Wladimira Klička,Antonya Joshue,onog glumca iz zadnjeg Supermana Henrya Cavilla...itd. Slažem se da Coleman i slični nemaju prolaz kod treba jer su pretjerali u pumpanju mase čak izgledaju i odvratno .

      Comment


      • #4
        Izgled Mirka Filipovića velika većina amaterskih bilderica po teretanama nikad ne dostigne. A kaj se tiče cura, više sam bil s njima dok nisam bil ovolko posvećen treningu jer sad bas i nejdem van , nejde to uz trening. Tako da kad naleti-naleti, a inaće nejebica.

        Comment


        • #5
          stari ako misliš vjezbat zbog cura nema ti od tog kruha ,jedino što ti vjezbanje i neki napredak u misicima mogu ti donjet to je samopouzdanje, a to je bitnije nego misici sve je u glavi

          Comment

          Working...
          X