Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam pomoć - i to jakoo :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ah, i da.. Napuhavao me protein konoplje. Sad imam normalan Whey i ok mi je.. Jedino što još uvijek sjedim na istim kilama, odnosno od kad mi je povišena doza lijeka opet sam dobila 3 kg natrag. Sranjac.

    Comment


    • #32
      Hej, ma kako ga nema na recept preko doktora?

      Koje je njihovo rijesenje? Dijagnozirat problem i ostavit ga takvim kakav je bez adekvatnog pristupa? :S
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #33
        Pa, na zalost u hr samo t4 prepisuju a ti zivis u nadi da ce ga tvoje tijelo dobro iskoristiti i konvertirati u ono st treba - T3. Sto se meni ne desava. A dokle god si u granicama normale s nalazima svi tvoji problemi su za njih u tvojoj glavi. Dakle - izmisljas ih

        Comment


        • #34
          Ne bih se ni ja uplitao u zdravstvene probleme, za to postoji liječnik. Zdrav život, zdrava prehrana i trening je recept za zdravlje.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X